Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Рузаев ауылдық округінің Рузаев ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 24 қаңтардағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қаңтарда № 26657 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Рузаевка ауылы халқының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 16 сәуірдегі қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Рузаев ауылдық округінің Рузаевка ауылындағы келесі көшелері қайта аталсын:
Комсомольская көшесін - Петр Толочко көшесі;
Чапаев көшесін - Ақан сері көшесі;
Ленин көшесін –Игорь Тарасов көшесі;
К.Маркс көшесін – Көкен Шәкеев көшесі;
Октябрьская көшесін – Болашақ көшесі;
Энгельс көшесін – Еркін Әуелбеков көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рузаев ауылдық округіңің әкімі Н. Алгожин

О переименовании улиц в селе Рузаевка Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 января 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 января 2022 года № 26657
В соответствии c подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Рузаевка, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 16 апреля 2021 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Рузаевка Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области:
улицу Комсомольская - в улицу Петра Толочко;
улицу Чапаева - в улицу Ақан сері;
улицу Ленина - в улицу Игоря Тарасова;
улицу К.Маркса - в улицу Көкен Шәкеев;
улицу Октябрьская - в улицу Болашақ;
улицу Энгельса - в улицу Еркін Әуелбеков.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Рузаевского сельского округа Н. Алгожин