Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Салқынкөл ауылдық округінің Салқынкөл ауылындағы Ленин көшесін Конституция көшесі деп қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Салқынкөл ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 9 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 мамырда № 27925 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 16 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Салқынкөл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Салқынкөл ауылдық округінің Салқынкөл ауылындағы Ленин көшесі Конституция көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Салқынкөл ауылдық округінің әкімі З. Куланова

О переименовании улицы Ленина в улицу Конституции в селе Салкынколь Салкынкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение акима Салкынкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 апреля 2022 года № 9. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 мая 2022 года № 27925
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 16 апреля 2021 года, с учетом мнения населения села Салкынколь, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина на улицу Конституции в селе Салкынколь Салкынкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Салкынкольского сельского округа З. Куланова