Көшеге атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредуть ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 27 шiлдедегi № 10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 шiлдеде № 28959 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Пресноредуть ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 1 наурыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресноредуть ауылдық округі Пресноредуть ауылының атауы жоқ көшесіне Виктор Грязнов атауы берілсін
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Пресноредуть ауылдық округінің әкімі Б. Каиров

О присвоении наименования улице
Решение акима Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 27 июля 2022 года № 10. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июля 2022 года № 28959
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Пресноредуть и на основании заключения областной ономастической комиссии от 1 марта 2022 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Пресноредуть Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области наименование Виктор Грязнов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Пресноредутского сельского округа Б. Каиров