Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 18-3 "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 13-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 сәуірде № 27453 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "Жер салығының мөлшерлемелері туралы" 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 18-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4700 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) (бұдан әрі-Кодекс) 510-бабының1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының
хатшысы
Т. Абильмажинов

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 18 апреля 2018 года № 18-3 "О ставках земельного налога"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 13-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2022 года № 27453
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "О ставках земельного налога" от 18 апреля 2018 года № 18-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4700) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) (далее-Кодекс), маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:";
пункт 1 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года и подлежит официальному опубликованию.
Секретарь маслихата района Магжана Жумабаева Т. Абильмажинов