Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 20 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 16 мамырдағы № 80 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 мамырда № 28150 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы" 2017 жылғы 31 қаңтардағы № 20 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4057 тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы каулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жумабаев ауданының
әкімі
К. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасы" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жумабаев ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 16 мамырдағы № 80
қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жумабаев ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 31 қаңтардағы
№ 20 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аудандық маңызы бар жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының атауы мен индекстері
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
1
KTGY – 10
Октябрьское – Зарослое – Гаврино
2
KTGY – 11
Булаев – Октябрьское – Конюхово – Куломзино
3
KTGY – 12
Қарағанды – Екатериновка
4
KTGY – 13
Лебяжье ауылына кіреберіс жол
5
KTGY – 14
Советское – Ұзынкөл – Возвышенка
6
KTGY – 15
Майбалық – Сейфолла – Таманское – Веселовка – Писаревка – Қарағанды – Надежка
7
KTGY – 135
Қоскөл ауылына кіреберіс жол
8
KTGY – 136
Уваковское ауылына кіреберіс жол
9
KTGY – 137
Ноғайбай ауылына кіреберіс жол
10
KTGY – 138
Успенка ауылына кіреберіс жол
11
KTGY – 139
Бастомар ауылына кіреберіс жол
12
KTGY – 140
Возвышен нан қабылдау пунктіне кіреберіс жол
13
KTGY – 141
Александровка ауылына кіреберіс жол
14
KTGY – 142
Полтавка ауылына кіреберіс жол
15
KTGY – 143
Жастар ауылына кіреберіс жол
16
KTGY – 144
Камышлово ауылына кіреберіс жол
17
KTGY – 145
Ұзынкөл ауылына кіреберіс жол
18
KTGY – 146
Полудино ауылына кіреберіс жол
19
KTGY – 147
Бәйтерек ауылына кіреберіс жол
20
KTGY – 148
Ганькино ауылына кіреберіс жол
21
KTGY – 149
Новотроицкое ауылына кіреберіс жол
22
KTGY – 150
Пролетарка ауылына кіреберіс жол
23
KTGY – 151
Чистовское ауылына кіреберіс жол
24
KTGY – 152
Лебяжье – Құралай
25
KTGY – 153
Надежка – Дүйсеке
26
KTGY – 154
Образец ауылына кіреберіс жол
27
KTGY – 155
Чистое ауылына кіреберіс жол
28
KTGY – 156
Жастар – Сарытомар
29
KTGY – 157
Рощино ауылына кіреберіс жол
30
KTGY – 158
Сулышоқ ауылына кіреберіс жол
31
KTGY – 159
Суворовка ауылына кіреберіс жол
32
KTGY – 160
Мичурино ауылына кіреберіс жол
33
KTGY – 161
Хлебороб ауылына кіреберіс жол
34
KTGY – 162
Чистовское – Тищенко – Р-58
35
KTGY – 163
Чистовское – Урожайное
36
KTGY – 164
Рявкино ауылына кіреберіс жол
37
KTGY – 165
Береке ауылына кіреберіс жол
38
KTGY – 166
Малая Возвышенка ауылына кіреберіс жол
39
KTGY – 167
Александровка – Алуа
40
KTGY – 168
Изобильное ауылына кіреберіс жол
41
KTGY – 169
Таманское – Пулеметовка – КТ-12
42
KTGY – 170
Булаев қаласының айналма жолы

О внесении изменения в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 января 2017 года № 20 "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 мая 2022 года № 80. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 мая 2022 года № 28150
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-​Казахстанской области "Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 31 января 2017 года № 20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4057) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
К. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Коммунальное государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Северо-Казахстанской области"
Приложение к постановлению
акимата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 16 мая 2022 года № 80
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 31 января 2017 года № 20
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
1
KTGY – 10
Октябрьское – Зарослое – Гаврино
2
KTGY – 11
Булаево – Октябрьское – Конюхово – Куломзино
3
KTGY – 12
Караганды - Екатериновка
4
KTGY – 13
подъездная дорога к селу Лебяжье
5
KTGY – 14
Советское – Узынколь – Возвышенка
6
KTGY – 15
Майбалык – Сейфолла – Таманское – Веселовка - Писаревка – Караганды - Надежка
7
KTGY – 135
подъездная дорога к селу Косколь
8
KTGY – 136
подъездная дорога к селу Уваковское
9
KTGY – 137
подъездная дорога к селу Ногайбай
10
KTGY – 138
подъездная дорога к селу Успенка
11
KTGY – 139
подъездная дорога к селу Бастомар
12
KTGY – 140
подъездная дорога к Возвышенскому хлебоприемочному пункту
13
KTGY – 141
подъездная дорога к селу Александровка
14
KTGY – 142
подъездная дорога к селу Полтавка
15
KTGY – 143
подъездная дорога к селу Жастар
16
KTGY – 144
подъездная дорога к селу Камышлово
17
KTGY – 145
подъездная дорога к селу Узынколь
18
KTGY – 146
подъездная дорога к селу Полудино
19
KTGY – 147
подъездная дорога к селу Байтерек
20
KTGY – 148
подъездная дорога к селу Ганькино
21
KTGY – 149
подъездная дорога к селу Новотроицкое
22
KTGY – 150
подъездная дорога к селу Пролетарка
23
KTGY – 151
подъездная дорога к селу Чистовское
24
KTGY – 152
Лебяжье – Куралай
25
KTGY – 153
Надежка – Дюсеке
26
KTGY – 154
подъездная дорога к селу Образец
27
KTGY – 155
подъездная дорога к селу Чистое
28
KTGY – 156
Жастар – Сарытомар
29
KTGY – 157
подъездная дорога к селу Рощино
30
KTGY – 158
подъездная дорога к селу Сулышок
31
KTGY – 159
подъездная дорога к селу Суворовка
32
KTGY – 160
подъездная дорога к селу Мичурино
33
KTGY – 161
подъездная дорога к селу Хлебороб
34
KTGY – 162
Чистовское – Тищенко – Р-58
35
KTGY – 163
Чистовское – Урожайное
36
KTGY – 164
подъездная дорога к селу Рявкино
37
KTGY – 165
подъездная дорога к селу Береке
38
KTGY – 166
подъездная дорога к селу Малая Возвышенка
39
KTGY – 167
Александровка – Алуа
40
KTGY – 168
подъездная дорога к селу Изобильное
41
KTGY – 169
Таманское – Пулеметовка – КТ-12
42
KTGY – 170
Объезд города Булаево