Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 желтоқсаңдағы № 18 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 желтоқсанда № 31384 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 2 желтоқсандағы № 18 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6754 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 22-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"
22
№ 222 сайлау учаскесі
Лебяжье ауылы, Коммунистическая көшесі, 8, "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжье ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Бос уақытты ұйымдастыру орталығының ғимараты
Лебяжье ауылы
".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мағжан Жұмабаев ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жумабаев ауданының әкімі
К. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Мағжан Жұмабаев ауданының
сайлау комиссиясы

О внесении изменения в решение акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2020 года № 18 "Об образовании избирательных участков на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Решение акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2022 года № 22. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2022 года № 31384
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков на территории района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" от 2 декабря 2020 года № 18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6754), следующее изменение:
в приложении к указанному решению пункт 22 изложить в новой редакции:
"
22
Избирательный участок № 222
село Лебяжье, улица Коммунистическая, 9, здание Центра досуга коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Лебяжинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
село Лебяжье
".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Магжана Жумабаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
К. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Магжана Жумабаева районная
избирательная комиссия