Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 251-VІ "Атырау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2022 жылғы 20 маусымдағы № 160-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 маусымда № 28589 болып тіркелді
Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 251-VІ "Атырау облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4261 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Атырау облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелерін көтеру туралы";
кіріспе келесі редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 576-бабының 8-тармағына сәйкес Атырау облыстық мәслихаты ШЕШТІ:";
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 26 сентября 2018 года № 251-VІ "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду по Атырауской области"
Решение Атырауского областного маслихата от 20 июня 2022 года № 160-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 июня 2022 года № 28589
Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атырауского областного маслихата от 26 сентября 2018 года № 251-VІ "Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду по Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4261) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"О повышении ставок платы за негативное воздействие на окружающую среду по Атырауской области";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 8 статьи 576 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) Атырауский областной маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:

"1. Атырау облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес көтерілсін.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы А. Наутиев
Атырау облыстық
мәслихатының 2022 жылғы
20 маусымдағы № 160-VII
шешіміне қосымша
Атырау облыстық
мәслихатының 2018 жылғы
26 қыркүйектегі № 251-VI
шешіміне қосымша
Атырау облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін көтерілген төлемақы мөлшерлемелері

"1. Повысить ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Атырауской области согласно приложению к настоящему решению.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата А. Наутиев
Приложение к решению
Атырауского областного
маслихата от 20 июня
2022 года № 160-VII
Приложение к решению
Атырауского областного
маслихата от 26 сентября
2018 года № 251-VI
Повышенные ставки платы за негативное воздействие на окружающую среду по Атырауской области