Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 109 "Атырау облысының орта білім беру ұйымдарындағы психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 190 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қыркүйекте № 29445 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 109 "Атырау облысының орта білім беру ұйымдарындағы психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемелекеттік тіркеу тізілімінде № 3207 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов

О признании утратившим силу постановления акимата Атырауской области от 17 апреля 2015 года № 109 "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 6 сентября 2022 года № 190. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2022 года № 29445
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 17 апреля 2015 года № 109 "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования Атырауской области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3207).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов