Атырау қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 163 "Атырау қаласы аумағында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 184 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қыркүйекте № 29694 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабы 5-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Атырау қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 163 "Атырау қаласы аумағында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3975 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының Мәслихат хатшысы К. Джаумбаев

О признании утратившим силу решения маслихата города Атырау от 29 сентября 2017 года № 163 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность на территории города Атырау"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 6 сентября 2022 года № 184. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2022 года № 29694
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата города Атырау от 29 сентября 2017 года № 163 "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность на территории города Атырау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3975).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Маслихата города Атырау К. Джаумбаев