Жылыой ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 253 "Жылыой ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін (К айм) бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 15 шілдедегі № 180 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 шілдеде № 28863 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер" туралы Заңының 27 бабына сәйкес, Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 253 "Жылыой ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін (К айм) бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4730 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданының әкімі Ж. Каражанов

О признании утратившим силу постановления акимата Жылыойского района от 14 сентября 2020 года № 253 "Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жылыойского района"
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 15 июля 2022 года № 180. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2022 года № 28863
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жылыойского района от 14 сентября 2020 года № 253 "Об утверждении коэффициентов зонирования (К зон), учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Жылыойского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4730).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Ж. Каражанов