Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қыркүйектегі № 321 "Жылыой ауданының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 327 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 желтоқсанда № 31202 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жылыой ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 қыркүйектегі № 321 "Жылыой ауданының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3628 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданының әкімі Ж. Каражанов

О признании утратившим силу постановления акимата Жылыойского района от 8 сентября 2016 года № 321 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов Жылыойского района"
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 15 декабря 2022 года № 327. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 декабря 2022 года № 31202
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жылыойского района от 8 сентября 2016 года № 321 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов Жылыойского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3628).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Ж. Каражанов