Махамбет ауданы әкімінің 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Махамбет ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімінің 2022 жылғы 7 қарашадағы № 87 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 қарашада № 30443 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Махамбет ауданы әкімінің 2019 жылғы 21 қаңтардағы "Махамбет ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4337 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Махамбет ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Махамбет ауданының әкімі К. Нурлыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Махамбет аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Махамбет ауданы әкімінің
2022 жылғы 7 қарашадағы
№ 87 шешіміне қосымша
Махамбет ауданы әкімінің
2019 жылғы 21 қаңтардағы
№ 3 шешіміне 1-қосымша
Махамбет ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№ 215 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Махамбет ауылы, Жамбыл көшесі, 4, "Махамбет аудандық ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өнерпаз аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Махамбет ауылы:
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 26/1, 26/2, 26/3;
Зияда Наурызова атындағы көше 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15;
Қуаныш Сиранов көшесі 1, 2, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Мырзабай Жұмабаев атындағы көше 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2;
Жұмабай Қартқожақов көшесі 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 21, 22, 23;
Мұхтар Рахметов көшесі 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14;
Исатай көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 38;

О внесении изменения в решение акима Махамбетского района от 21 января 2019 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Махамбетского района"
Решение акима Махамбетского района Атырауской области от 7 ноября 2022 года № 87. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2022 года № 30443
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Махамбетского района "Об образовании избирательных участков на территории Махамбетского района" от 21 января 2019 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4337) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Махамбетского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Махамбетского района К. Нурлыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Махамбетская районная
территориальная избирательная
комиссия
Приложение к решению
акима Махамбетского района
от 7 ноября 2022 года № 87
Приложение 1 к решению
акима Махамбетского района
от 21 января 2019 года № 3
Избирательные участки на территории Махамбетского района Избирательный участок № 215
Центр избирательного участка: село Махамбет, улица Жамбыла, 4, здание коммунального государственного казенного предприятия "Районный дом культуры Онерпаз" государственного учреждения "Махамбетский районный отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта".
Границы избирательного участка: село Махамбет:
улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/8, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 21/13, 21/14, 21/15, 21/16, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 26/1, 26/2, 26/3;
улица имени Зияды Наурызовой 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10/1,10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15;
улица Қуаныша Сиранова 1, 2, 3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица имени Мырзабая Жумабаева 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2;
улица Жұмабая Қартқожақова 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 20/1 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 21, 22, 23;
улица Мұхтара Рахметова 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14;
улица Исатая 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 38;

Михаил Харкин көшесі 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24;
Боран Нысанбаев көшесі 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Құлшараф Өміршин көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Тымықбай Шырдабаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Тәуелсіздік көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2;
Амангелді Иманов көшесі 1/1, 1/2, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33;
Жамбыл көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Нұрмұхан Жантөрин көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 11, 12.
№ 216 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Махамбет ауылы, Өтешқали Есмағамбетов көшесі, 15, "Атырау облысы Дене шынықтыру және спорт басқармасының "Махамбет аудандық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Махамбет ауылы:
Қабдол Сарин атындағы көше 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9;
Құспан Олжабаев атындағы көше 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2;
Дощу Шененов атындағы көше 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Омар Төлешов көшесі 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Уәли Жайықов атындағы көше 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15;
Жаңа құрылыс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 14, 15, 16, 17, 18;
Өтешқали Есмағамбетов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18/2а, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 50, 52, 54, 57, 70, 76, 77, 81, 153;
Омар Юсупов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;

улица Михаила Харкина 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24;
улица Борана Нысанбаева 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Құлшарафа Өміршина 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Тымықбая Шырдабаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Тауелсиздик 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2;
улица Амангелді Иманова 1/1, 1/2, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33;
улица Жамбыла 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Нурмухана Жантурина 1, 2, 3, 4, 6, 11, 12.
Избирательный участок № 216
Центр избирательного участка: село Махамбет, улица Утешкали Есмагамбетова, 15, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Махамбетского района" Управления физической культуры и спорта Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Махамбет:
улица имени Кабдола Сарина 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9;
улица имени Куспана Олжабаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2;
улица имени Дощу Шененова 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Омара Толешова 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица имени Уали Жайыкова 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15;
улица Жаңа кұрылыс 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Утешкали Есмагамбетова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 18/2а, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 34, 36, 38, 40, 42, 50, 52, 54, 57, 70, 76, 77, 81, 153;
улица Омара Юсупова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;

Оңайбаев Айдын Тлепович көшесі 1а, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31б, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 49, 50, 52, 53, 56, 57, 58, 61, 64, 64а, 67, 70, 71, 72, 74/1, 74/2, 76, 82, 86, 87, 96, 104, 113, 114, 118, 119, 129, 155;
Мұхтар Әуезов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;
Д.Қонаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 66;
Әйтеке би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 34, 35, 51, 60;
Қазыбек би көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 69;
Төле би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 95;
Қаршымбай Ахмедияров көшесі 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54а/1, 54а/2, 54а/3, 54а/4, 54а/5, 54а/6, 54а/7, 54а/8, 54а/9, 54а/10, 54а/11, 54а/12, 54а/13, 54а/14, 54а/15, 54а/16, 54а/17, 54а/18, 54а/19, 54а/20, 54а/21, 54а/22, 54а/23, 54а/24, 54а/25, 54а/26, 54а/27, 54а/28, 54а/29, 54а/30, 54а/31, 54а/32, 54а/33, 54а/34, 54а/35, 54а/36, 54а/37, 54а/38, 54а/39, 54а/40, 54а/41, 54а/42, 54а/43, 54а/44, 54а/45, 54а/46, 54а/47, 54а/48, 54а/49, 54а/50, 54а/51, 54а/52, 54а/53, 54а/54, 54а/55, 54а/56, 54а/57, 54а/58, 54а/59, 54а/60; 55а/1, 55а/2, 55а/3, 55а/4, 55а/5, 55а/6, 55а/7, 55а/8, 55а/9, 55а/10, 55а/11, 55а/12, 55а/13, 55а/14, 55а/15, 55а/16, 55а/17, 55а/18, 55а/19, 55а/20, 55а/21, 55а/22, 55а/23, 55а/24, 55а/25, 55а/26, 55а/27, 55а/28, 55а/29, 55а/30, 55а/31, 55а/32, 55а/33, 55а/34, 55а/35, 55а/36, 55а/37, 55а/38, 55а/39, 55а/40, 55а/41, 55а/42, 55а/43, 55а/44, 55а/45, 55а/46, 55а/47, 55а/48, 55а/49, 55а/50, 55а/51, 55а/52, 55а/53, 55а/54, 55а/55, 55а/56, 55а/57, 55а/58, 55а/59, 55а/60, 56а/1, 56а/2, 56а/3, 56а/4, 56а/5, 56а/6, 56а/7, 56а/8, 56а/9, 56а/10, 56а/11, 56а/12, 56а/13, 56а/14, 56а/15, 56а/16, 56а/17, 56а/18, 56а/19, 56а/20, 56а/21, 56а/22, 56а/23, 56а/24, 56а/25, 56а/26, 56а/27, 56а/28, 56а/29, 56а/30, 56а/31, 56а/32, 56а/33, 56а/34, 56а/35, 56а/36, 56а/37, 56а/38, 56а/39, 56а/40, 56а/41, 56а/42, 56а/43, 56а/44, 56а/45, 56а/46, 56а/47, 56а/48, 56а/49, 56а/50, 56а/51, 56а/52, 56а/53, 56а/54, 56а/55, 56а/56, 56а/57, 56а/58, 56а/59, 56а/60;

улица Онайбаева Айдына Тлеповича 1а, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31б, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 49, 50, 52, 53, 56, 57, 58, 61, 64, 64а, 67, 70, 71, 72, 74/1, 74/2, 76, 82, 86, 87, 96, 104, 113, 114, 118, 119, 129, 155;
улица Мухтара Ауезова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99;
улица Д.Конаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 66;
улица Айтеке би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 34, 35, 51, 60;
улица Казыбек би 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 69;
улица Толе би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 95;
улица Қаршымбая Ахмедиярова 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54а/1, 54а/2, 54а/3, 54а/4, 54а/5, 54а/6, 54а/7, 54а/8, 54а/9, 54а/10, 54а/11, 54а/12, 54а/13, 54а/14, 54а/15, 54а/16, 54а/17, 54а/18, 54а/19, 54а/20, 54а/21, 54а/22, 54а/23, 54а/24, 54а/25, 54а/26, 54а/27, 54а/28, 54а/29, 54а/30, 54а/31, 54а/32, 54а/33, 54а/34, 54а/35, 54а/36, 54а/37, 54а/38, 54а/39, 54а/40, 54а/41, 54а/42, 54а/43, 54а/44, 54а/45, 54а/46, 54а/47, 54а/48, 54а/49, 54а/50, 54а/51, 54а/52, 54а/53, 54а/54, 54а/55, 54а/56, 54а/57, 54а/58, 54а/59, 54а/60; 55а/1, 55а/2, 55а/3, 55а/4, 55а/5, 55а/6, 55а/7, 55а/8, 55а/9, 55а/10, 55а/11, 55а/12, 55а/13, 55а/14, 55а/15, 55а/16, 55а/17, 55а/18, 55а/19, 55а/20, 55а/21, 55а/22, 55а/23, 55а/24, 55а/25, 55а/26, 55а/27, 55а/28, 55а/29, 55а/30, 55а/31, 55а/32, 55а/33, 55а/34, 55а/35, 55а/36, 55а/37, 55а/38, 55а/39, 55а/40, 55а/41, 55а/42, 55а/43, 55а/44, 55а/45, 55а/46, 55а/47, 55а/48, 55а/49, 55а/50, 55а/51, 55а/52, 55а/53, 55а/54, 55а/55, 55а/56, 55а/57, 55а/58, 55а/59, 55а/60, 56а/1, 56а/2, 56а/3, 56а/4, 56а/5, 56а/6, 56а/7, 56а/8, 56а/9, 56а/10, 56а/11, 56а/12, 56а/13, 56а/14, 56а/15, 56а/16, 56а/17, 56а/18, 56а/19, 56а/20, 56а/21, 56а/22, 56а/23, 56а/24, 56а/25, 56а/26, 56а/27, 56а/28, 56а/29, 56а/30, 56а/31, 56а/32, 56а/33, 56а/34, 56а/35, 56а/36, 56а/37, 56а/38, 56а/39, 56а/40, 56а/41, 56а/42, 56а/43, 56а/44, 56а/45, 56а/46, 56а/47, 56а/48, 56а/49, 56а/50, 56а/51, 56а/52, 56а/53, 56а/54, 56а/55, 56а/56, 56а/57, 56а/58, 56а/59, 56а/60;

Ақан сері көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,57, 58;
Нұрғиса Тілендиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а;
Шәкәрім көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Оралхан Бөкей көшесі 33, 74, 76, 112;
Әбілхайыр хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 77, 107;
Мағжан Жұмабаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
"Самал" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 31;
Қорқыт Байзақов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 57, 61.
№ 217 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Махамбет ауылы, Абай көшесі, 61, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Дүйсенғали Төленов атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Махамбет ауылы:
Рысбай Ғабдиев көшесі 1/2, 1/3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2;
Атабек Ахметжанов көшесі 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 16/1, 16/2;
Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2;
Махамбет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23;
М.Сүндетов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 21а;
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 70, 72, 73, 74, 75, 76/1 ,76А/1, 76а/2, 76а/3, 76а/4, 76а/5, 76а/6, 76а/7, 76а/8, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128;

улица Ақан сері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Нұрғиса Тілендиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а;
улица Шәкәрім 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Оралхана Бөкея 33, 74, 76, 112;
улица Әбілхайыр хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 77, 107;
улица Мағжана Жұмабаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
микрорайон "Самал" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 31;
улица Коркыта Байзакова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 57, 61.
Избирательный участок № 217
Центр избирательного участка: село Махамбет, улица Абая, 61, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени Дуйсенгали Толенова" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Махамбет:
улица Рысбая Ғабдиева 1/2, 1/3, 4/1, 4/2, 5, 6/1,6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2;
улица Атабека Ахметжанова 1/1,1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 16/1, 16/2;
улица Курмангазы Сагырбайулы 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2;
улица Махамбета 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23;
улица М.Сүндетова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 21а;
улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 67, 70, 72, 73, 74, 75, 76/1 ,76А/1, 76а/2, 76а/3, 76а/4, 76а/5, 76а/6, 76а/7, 76а/8, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109/1, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 119, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128;

Алаш Тұржанов көшесі 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Жайық шұғыласы газетіне 50 жыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1,7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 25/13, 25/14, 25/15, 25/16, 25/17, 25/18, 24, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 27, 28, 30, 36;
Георгия Канцев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Аманғали Аслялиев көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 /1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 34а;
Мұрат Ерғалиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70;
Зәмзәм Есжанова көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Мұрат Шоқпаров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
№ 218 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Махамбет ауылы, Мұрат Шоқпаров көшесі, 117, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Оңай Шонаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Махамбет ауылы:
Абай көшесі 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 164, 165/1, 165/2, 165/3, 165/4, 165/5, 165/6, 165/7, 165/8, 165/9, 165/10, 166, 167/1, 167/2, 167/3, 168, 169/1, 169/2, 169/3, 169/4, 169/5, 169/6, 169/7, 169/8, 169/9, 169/10, 169/11, 169/12, 169/13, 169/14, 170, 172, 174, 175, 176, 180;
Мұрат Шоқпаров көшесі 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96/1, 96/2, 97, 98, 99, 101, 102, 104, 105, 106;

улица Алаша Тұржанова 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Жайық шұғыласы газетіне 50 жыл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1,7/2, 8, 9,10,11,12,13,15,17, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7,20/8, 20/9, 20/10, 20/11, 20/12, 20/13, 20/14, 20/15, 20/16, 20/17, 20/18, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 25/5, 25/6, 25/7, 25/8, 25/9, 25/10, 25/11, 25/12, 25/ 13, 25/14, 25/15, 25/16, 25/17, 25/18, 24, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 22/9, 22/10, 22/11, 22/12, 22/13, 22/14, 22/15, 22/16, 22/17, 22/18, 27, 28, 30, 36;
улица Георгия Канцева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Аманғали Аслялиева 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 /1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 34а;
улица Мұрата Ерғалиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70;
улица Зәмзәм Есжановой 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Мұрата Шоқпарова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45.
Избирательный участок № 218
Центр избирательного участка: село Махамбет, улица Мұрата Шоқпарова, 117, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Оная Шонаева" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Махамбет:
улица Абая 129, 130, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 164, 165/1, 165/2, 165/3, 165/4, 165/5, 165/6, 165/7, 165/8, 165/9, 165/10, 166, 167/1, 167/2, 167/3, 168, 169/1, 169/2, 169/3, 169/4, 169/5, 169/6, 169/7, 169/8, 169/9, 169/10, 169/11, 169/12, 169/13, 169/14, 170, 172, 174, 175, 176, 180;
улица Мұрата Шоқпарова 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96/1, 96/2, 97, 98, 99, 101, 102, 104, 105, 106;

Дина Нұрпейісова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17/1, 17/2;
Қ.Қабенов атындағы көше 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18;
Оңай Шонаев көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 5а, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 16;
Қисым Мырзағалиев көшесі 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41;
"Ынтымақ" шағын ауданы 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 36, 38, 48;
Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58;
Мұхит Мерәліұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Ілияс Есенберлин көшесі 1, 2, 3, 4;
Абылай хан көшесі 18, 29, 45;
"Бірлік" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 10/2, 10/3, 10/4, 10а, 10б, 11, 12, 128;
Сәкен Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4;
Мұқан Төлебаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Ақшолан көшесі 1, 2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 54;
Жұмекен Нәжімеденов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 41, 52, 53, 55, 56, 58, 60, 61, 65, 67;
"Наркескен" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
"Игілік" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 68, 72, 74;
Ыбырай Алтынсарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 24, 26;
Халел Досмұхамедов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 29, 31, 32, 47;
"Өткел" шағын ауданы 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42;
"Құрылысшы" шағын ауданы 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13.
№ 219 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Махамбет ауылы, Мырзабек Боранқұлов атындағы көше, 7, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Есенбай Ағелеуов атындағы Махамбет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Махамбет ауылы:

улица Дины Нурпейисовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17/1, 17/2;
улица имени К.Кабенова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18;
улица Оңая Шонаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 5а, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13, 16;
улица Қисыма Мырзағалиева 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 24, 25, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41;
микрорайон "Ынтымак" 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 36, 38, 48;
улица Сұлтанмахмұт Торайғыров 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58;
улица Мұхита Мерәліұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Ілияса Есенберлина 1, 2, 3, 4;
улица Абылай хана 18, 29, 45;
микрорайон "Бірлік" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/2, 10/2, 10/3, 10/4, 10а, 10б, 11, 12, 128;
улица Сәкена Сейфуллина 1, 2, 3, 4;
улица Мұқана Төлебаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Ақшолан 1, 2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50, 54;
улица Жұмекена Нажімеденова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 41, 52, 53, 55, 56, 58, 60, 61, 65, 67;
микрорайон "Наркескен" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
микрорайон "Игилик" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 68, 72, 74;
улица Ыбырая Алтынсарина 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 24, 26;
улица Халела Досмұхамедова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28, 29, 31, 32, 47;
микрорайон "Откел" 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42;
микрорайон "Құрылысшы" 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 219
Центр избирательного участка: село Махамбет, улица имени Мырзабека Боранқұлова, 7, здание коммунального государственного учреждения "Махамбетская средняя школа имени Есенбая Агелеуова" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Махамбет:

"Жайық" шағын ауданы 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 30, 56, 87, 88;
"Жаңа ауыл" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 36, 38, 41, 42, 45, 52, 58, 64, 67, 70, 82, 83, 90, 94, 103, 130;
Райымбек батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Ермек Серкебаев көшесі 1, 2, 35;
Жәңгір хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Қажымұқан Мұңайтпасұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Кенен Әзірбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5;
А.Жұбанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Өтеміс Ізболов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
"Шаттық" шағын ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Әл-Фараби көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Қожа Ахмет Яссауи көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Әлкей Марғұлан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Абылай хан көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 19, 36;
Сырым Датұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 37;
Мұрат Мөңкеұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 26, 28, 31, 34, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 53, 55, 57;
Ғарифолла Құрманғалиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 30, 32, 35;
Хамит Ерғалиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 33, 57;
Ғабит Мүсірепов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Қайырғали Смағұлов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Әбділда Тәжібаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 27;
Мұқағали Мақатаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 38, 40;
Күлтегін көшесі 77;
Абай көшесі 206, 209;
Жұмабай Қартқожақов көшесі 11/1, 6/2;
Дүйсенғали Төленов көшесі 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 2а;
Қапизолла Қуанышбаев көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2;
Мырзабек Боранқұлов атындағы көше 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2;
"Мерей" мөлтек ауданының 1 көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Жүсіп Баласағұн көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Сұлтан Бейбарыс көшесі 1, 2, 3, 4.
№ 220 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарытоғай ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 5, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Қарабай Қалыбеков атындағы Сарытоғай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Сарытоғай ауылы:

микрорайон "Жайык" 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 30, 56, 87, 88;
микрорайон "Жана ауыл" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 35, 36, 38, 41, 42, 45, 52, 58, 64, 67, 70, 82, 83, 90, 94, 103, 130;
улица Райымбек батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Ермека Серкебаева 1, 2, 35;
улица Жәңгір хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Қажымұқана Мұңайтпасұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Кенена Әзірбаева 1, 2, 3, 4, 5;
улица А.Жубанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Өтеміса Ізболова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
микрорайон "Шаттык" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Әл-Фараби 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Қожа Ахмета Яссауи 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Әлкей Марғұлан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Абылай хана 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 19, 36;
улица Сырым Датұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 37;
улица Мұрата Мөңкеұлы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 17, 21, 23, 26, 28, 31, 34, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 53, 55, 57;
улица Ғарифолла Құрманғалиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 30, 32, 35;
улица Хамита Ерғалиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 33, 57;
улица Ғабита Мүсірепова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Қайырғали Смағұлова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Әбділда Тәжібаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 27;
улица Мұқағали Мақатаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 38, 40;
улица Күлтегін 77;
улица Абая 206, 209;
улица Жұмабая Қартқожақова 11/1, 6/2;
улица Дүйсенғали Төленова 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 2а;
улица Қапизолла Қуанышбаева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2;
улица имени Мырзабека Боранқұлова 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2;
1 улица микрорайона "Мерей" 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Жүсіп Баласағұн 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Сұлтана Бейбарыса 1, 2, 3, 4.
Избирательный участок № 220
Центр избирательного участка: село Сарытогай, улица Ыбырая Алтынсарина, 5, здание коммунального государственного учреждения "Сарытогайская средняя школа имени Карабая Калыбекова" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Сарытогай:

Ыбырай Алтынсарин көшесі 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 52;
Исатай көшесі 1/1, 1, 2, 2/1, 2/2, 3/2, 3/3, 4, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/3, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21, 23, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 33/1, 33/2, 35/2, 36, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43, 47, 49, 61, 65, 67, 69, 77;
Қарабай Қалыбеков көшесі 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 22;
Кенжеғали Досжанов көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2;
Жолдас Жаскеленов көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Әлия Молдағұлова көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 19/2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30/2;
Мәншүк Мәметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Махамбет көшесі 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2;
Абай көшесі 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39/1, 40, 41, 42;
Тоқтар Әубәкіров көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 10, 13, 14, 15/1, 15/2, 16;
Тәуке хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Бурабай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Медеу көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Дмитрий Стамов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Канал учаскесі 1, 2, 3, 4, 5.
№ 221 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жалғансай ауылы, Махамбет көшесі, 1, "Жалғансай ауылдық "Шалқыма" мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Жалғансай ауылы:
Исатай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Махамбет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Жамбыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Амангелді Иманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Дина Нұрпейісова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

улица Ыбырая Алтынсарина 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 52;
улица Исатая 1/1, 1, 2, 2/1, 2/2, 3/2, 3/3, 4, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/3, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21, 23, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 33/1, 33/2, 35/2, 36, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43, 47, 49, 61, 65, 67, 69, 77;
улица Қарабая Қалыбекова 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 22;
улица Кенжеғали Досжанова 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2;
улица Жолдаса Жаскеленова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Әлия Молдағұловой 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 19/2, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28/1, 28/2, 29, 30/2;
улица Мәншүк Мәметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Махамбета 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2;
улица Абая 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39/1, 40, 41, 42;
улица Тоқтара Әубәкірова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 10, 13, 14, 15/1, 15/2, 16;
улица Тәуке хана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Бурабай 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Медеу 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Дмитрия Стамова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
участок Канал 1, 2, 3, 4, 5.
Избирательный участок № 221
Центр избирательного участка: село Жалгансай, улица Махамбета, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Жалгансайский сельский дом культуры "Шалкыма".
Границы избирательного участка: село Жалгансай:
улица Исатая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Махамбета 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Жамбыла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Амангелді Иманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Дины Нұрпейісовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

Сәкен Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Жаңа ауыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Маруся Кырымкулова атындағы көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Рскали Отаров атындағы көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
Ақжайық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Алмағаш учаскесі 1;
Сақан күтірі учаскесі 1;
Бауыржан Момышұлы көшесі 1;
Бейбарыс көшесі 1, 2, 3;
Омар Төлешов көшесі 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Мәншүк Мәметова көшесі 2, 3, 4, 5;
Әлия Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 4, 5;
9 көше 3, 9, 10;
3 көше 1;
6 көше 3.
№ 222 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Таңдай ауылы, Абай көшесі, 12, "Бақсай" ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Таңдай ауылы:
Құрмағазы көшесі 1, 2, 3, 4;
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Қаршыға Ахмедьяров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Қаныш Сәтбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Пангерей Бердешов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
Амангелді Иманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Махамбет Есенбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Махамбет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Исатай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Нұрмұхан Жантөрин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Қажымұхан Мұңайтпасов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Әлия Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 4, 5;
Мәншүк Мәметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Жаңа ауыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Бақсай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Бала Ораз көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Томан елді мекені;
Көздіқара елді мекені;
Есмахан елді мекені.
№ 223 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарайшық ауылы, А.Иманов көшесі, 38, "Сарайшық" ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Сарайшық ауылы:

улица Сәкена Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Жаңа ауыл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица имени Маруся Кырымкуловой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица имени Рскали Отарова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Ақжайық 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
участок Алмағаш 1;
участок Сақан күтірі 1;
улица Бауыржана Момышұлы 1;
улица Бейбарыс 1, 2, 3;
участок Канал 1;
улица Омара Төлешова 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Мәншүк Мәметовой 2, 3, 4, 5;
улица Әлии Молдағұловой 1, 2, 3, 4, 5;
9 улица 3, 9, 10;
3 улица 1;
6 улица 3.
Избирательный участок № 222
Центр избирательного участка: село Таңдай, улица Абая, 12, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский дом культуры "Баксай".
Границы избирательного участка: село Таңдай:
улица Құрманғазы 1, 2, 3, 4;
улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Қаршыға Ахмедьярова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Қаныша Сәтбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Пангерея Бердешова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Амангелді Иманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Махамбета Есенбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Махамбета 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Исатая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Нұрмұхана Жантөрина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Қажымұхана Мұңайтпасова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Әлии Молдағұловой 1, 2, 3, 4, 5;
улица Мәншүк Мәметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Жаңа ауыл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Бақсай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Бала Ораз 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
населенный пункт Томан;
населенный пункт Коздикара;
населенный пункт Есмахан.
Избирательный участок № 223
Центр избирательного участка: село Сарайшык, улица А.Иманова, 38, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский дом культуры "Сарайшык".
Границы избирательного участка: село Сарайшык:

А.Иманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
С.Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Б.Нысанбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
М.Маметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Н.Әбуталиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Ы.Алтынсарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Нурмухан Ауданов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Махамбет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Жамбыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Мухтар Әуезов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
М.Қазірет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Абылайхан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Жаңа ауыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
№ 224 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сарайшық ауылы, Ескендір Шәкіліков көшесі, 38, "Атырау облысы Жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№ 1 арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Сарайшық ауылы:
Жаролла Жакупов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Нурбол Уалиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Ескендір Шәкіліков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Бұзау түбек учаскесі 1.
№ 225 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бейбарыс ауылы, Төле би көшесі, 36, "Бейбарыс ауылдық "Жас Дәурен" мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Бейбарыс ауылы:
Ж.Дуйсенгалиева көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;

улица А.Иманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица С.Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Б.Нысанбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица М.Маметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Н.Абуталиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Ы.Алтынсарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Нурмухана Ауданова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Махамбет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Жамбыла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Мухтара Әуезова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица М.Казырета 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Абылайхана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Жана ауыл 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Избирательный участок № 224
Центр избирательного участка: село Сарайшык, улица Ескендира Шакиликова, 38, здание коммунального государственного учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг № 1" Управления координации занятости и социальных программ Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Сарайшык:
улица Жаролла Жакупова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Нурбола Уалиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Ескендира Шакиликова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
участок Бузау тубек 1.
Избирательный участок № 225
Центр избирательного участка: село Бейбарыс, улица Толе би, 36, здание коммунального государственного казенного предприятия "Бейбарысский сельский дом культуры "Жас Даурен".
Границы избирательного участка: село Бейбарыс:
улица Ж.Дуйсенгалиевой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;

Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А;
Әжігерей Калимов көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А;
Бауыржан Момышұлы көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Төле би көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Бану Хисмеденова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
1 көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74, 75;
2 көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,72, 73, 74, 75;
3 көше 3;
Айтеке би көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 67, 68;
Тұрар Рысқұлов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 18, 19, 20;
Нұрпейіс Байғанин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24.
№ 226 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Талдыкөл ауылы, Ә.Құскелдиев көшесі, 52, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Талдыкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Сайлау учаскелерінің шекаралары: Талдыкөл ауылы:
7 көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 25;
8 көше 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 35, 51, 61;

улица Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А;
улица Ажигерея Калимова 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А;
улица Бауыржана Момышулы 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Толе би 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Бану Хисмеденовой 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
1 улица 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74, 75;
2 улица 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71,72, 73, 74, 75;
3 улица 3;
улица Айтеке би 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 67, 68;
улица Турара Рыскулова 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 18, 19, 20;
улица Нұрпейіса Байғанина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 24.
Избирательный участок № 226
Центр избирательного участка: село Талдыколь, улица А.Кускелдиева, 52, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа Талдыколь" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Талдыколь:
7 улица 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 25;
8 улица 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 35, 51, 61;

9 көше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Аман Есәліұлы көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 40, 43, 44, 48, 78, 79, 80, 81, 83, 92;
Ә.Кускелдиев көшесі 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 23Б, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 43А, 44, 44А, 44Б, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 83, 86;
Әлия Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 10, 11, 14, 15, 16;
Қаныш Сәтбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 29;
Мәңгілік ел көшесі 4, 8;
Шәкен Айманов көшесі 5, 21;
Мұхтар Әуезов көшесі 4, 18;
Сәкен Сейфуллин көшесі 13, 18.
№ 229 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алға ауылы, Орталық көшесі, 11, "Алға" ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Алға ауылы:
Құрманғали Иманғазиев атындағы көше 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
Каспий көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39;
Желтоқсан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33;
Тегісшіл көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
Ақсақ көшесі 1, 1а, 2а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26а, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 30а, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 36, 37, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 43;
Махамбет көшесі 1а, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;

9 улица 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Амана Есалиулы 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 40, 43, 44, 48, 78, 79, 80, 81, 83, 92;
улица А.Кускелдиева 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 11/7, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 23Б, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 43А, 44, 44А, 44Б, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 51А, 52, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82, 83, 86;
улица Әлии Молдағұловой 1, 2, 3, 10, 11, 14, 15, 16;
улица Каныша Сәтбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 29;
улица Мәнгілік ел 4, 8;
улица Шәкена Айманова 5, 21;
улица Мұхтара Әуезова 4, 18;
улица Сәкена Сейфуллина 13, 18.
Избирательный участок № 229
Центр избирательного участка: село Алга, улица Орталык, 11, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский дом культуры "Алға".
Границы центр избирательного участка: село Алга:
улица имени Курмангали Имангазиева 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
улица Каспий 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39;
улица Желтоксан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 33;
улица Тегисшил 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38;
улица Аксак 1, 1а, 2а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26а, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30, 30а, 31/1, 31/2, 32, 33, 34, 36, 37, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 43;
улица Махамбета 1а, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;

Орталық көшесі 2, 3, 4, 15/1, 15/2, 17, 19, 19а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 37;
Ө.Жиеналиев көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Нұрмұхан Жантөрин көшесі 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
Елорда көшесі 1;
Ақжайық көшесі 1, 3, 5, 7, 13, 25, 4, 6, 10, 12, 16, 20, 24, 26, 28, 30;
Әбілхайыр хан көшесі 1, 4, 5, 6;
Халел Досмұхамедұлы көшесі 8, 13, 27, 26, 28;
Қарабай учаскесі 3/1, 3/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8.
№ 230 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Еңбекшіл ауылы, Мұстафа Шоқай көшесі, 51, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Еңбекшіл ауылының негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Еңбекшіл ауылы:
Мұстафа Шоқай көшесі 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 48, 49, 50, 53, 55, 56.
№ 231 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ортақшыл ауылы, Абай көшесі, 17, "Атырау облысы Білім беру басқармасының Махамбет ауданы білім бөлімінің "Қосарал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Ортақшыл ауылы:
Жолдас Жаскеленов көшесі 2, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 12а, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37/1, 37/2, 39, 41/1, 41/2, 43, 45, 47, 49, 51;
Абай көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 18, 19/1, 19/2, 19/4, 19/6, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25/1, 25/2, 25/3;
Жабу Дөкесов көшесі 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 18, 18/1, 19;
Сағын Алпатанов көшесі 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14;
Алаш Тұржанов көшесі 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 23;
Құрманғазы көшесі 1А, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2;
Махамбет көшесі 2/1, 2/2, 4, 4/3, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11, 13, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 28, 28А, 29, 40;
Исатай көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17, 17/2;
Кеңес көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 27, 29.
№ 232 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Есбол ауылы, Абай көшесі, 36, "Есбол" ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Есбол ауылы:

улица Орталык 2, 3, 4, 15/1, 15/2, 17, 19, 19а, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 37;
улица О.Жиеналиева 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Нұрмұхана Жантөрина 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Елорда 1;
улица Ақжайық 1, 3, 5, 7, 13, 25, 4, 6, 10, 12, 16, 20, 24, 26, 28, 30;
улица Әбілхайыр хана 1, 4, 5, 6;
улица Халела Досмұхамедұлы 8, 13, 27, 26, 28;
участок Карабай 3/1, 3/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8.
Избирательный участок № 230
Центр избирательного участка: село Енбекшил, улица Мұстафа Шоқая, 51, здание коммунального государственного учреждения "Основная школа села Енбекшил" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Енбекшил:
улица Мұстафа Шоқая 1, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 48, 49, 50, 53, 55, 56.
Избирательный участок № 231
Центр избирательного участка: село Ортакшыл, улица Абая, 17, здание коммунального государственного учреждения "Косаралская средняя школа" отдела образования Махамбетского района Управления образования Атырауской области".
Границы избирательного участка: село Ортакшыл:
улица Жолдаса Жаскеленова 2, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 12а, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 27, 29, 31, 33, 35, 37/1, 37/2, 39, 41/1, 41/2, 43, 45, 47, 49, 51;
улица Абая 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 18, 19/1, 19/2, 19/4, 19/6, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 24, 25/1, 25/2, 25/3;
улица Жабу Дөкесова 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 18, 18/1, 19;
улица Сағына Алпатанова 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14;
улица Алаша Тұржанова 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 23;
улица Құрманғазы 1А, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2;
улица Махамбета 2/1, 2/2, 4, 4/3, 6, 7, 8, 10/1, 10/2, 11, 13, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25, 26/1, 26/2, 28, 28А, 29, 40;
улица Исатая 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17, 17/2;
улица Кеңес 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 13А, 15, 17, 19, 21, 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 27, 29.
Избирательный участок № 232
Центр избирательного участка: село Есбол, улица Абая, 36, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб "Есбол".
Границы избирательного участка: село Есбол:

Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 80;
Махамбет көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Исатай көшесі 1, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, 13, 15;
Қазыбай учаскесі 2, 3;
Төле би көшесі 1, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 22;
Әйтеке би көшесі 7, 8, 9, 10, 11.
№ 233 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақжайық ауылы, Ақжайық көшесі, 33А, "Ақжайық" ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны ғимараты.
Сайлау учаскелерінің шекаралары: Ақжайық ауылы:
Көшқали Ыбыраев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Ғұбайдолла Бердиев көшесі 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24;
Тәуелсіздік көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27;
Махамбет көшесі 1, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 37;
Ақжайық көшесі 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 28, 32, 34, 42;
Есбол көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Ақтөбе көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Қызылүй көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Мұхтар Рахметов көшесі 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6;
Құмшығанақ елді мекені;
Қарашығанақ көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13.
№ 234 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Махамбет көшесі, 30А, "Ақтоғай" ауылдық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылы:
Бақсай көшесі 1/1, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Исатай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Достық көшесі 1/1, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Зейнеш Сауыхов көшесі 1/1, 1/2, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1;
Махамбет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1;
Наурыз көшесі 1/1, 1/2, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Астана көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Кеңөріс елді мекені;
Бала Ораз елді мекені;
Ө.Атамбаев елді мекені.

улица Абая 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 80;
улица Махамбета 1, 1А, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Исатая 1, 3, 3А, 4, 5, 7, 8, 9, 13, 15;
участок Казыбай 2, 3;
улица Төле би 1, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 22;
улица Әйтеке би 7, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 233
Центр избирательного участка: село Акжайык, улица Акжайык, 33А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский дом культуры "Акжайык".
Границы избирательного участка: село Акжайык:
улица Көшқали Ыбыраева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Губайдолла Бердиева 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24;
улица Тәуелсіздік 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 26, 27;
улица Махамбета 1, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 37;
улица Ақжайық 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26, 28, 32, 34, 42;
улица Есбол 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Ақтөбе 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Қызылүй 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Мұхтара Рахметова 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6;
населенный пунк Кумшыганак;
улица Қарашығанақ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13.
Избирательный участок № 234
Центр избирательного участка: село Актогай, улица Махамбета, 30А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Сельский дом культуры "Актогай".
Границы избирательного участка: село Актогай:
улица Баксай 1/1, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Исатая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Достык 1/1, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Зейнеша Сауыхова 1/1, 1/2, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1;
улица Махамбета 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1;
улица Наурыз 1/1, 1/2, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Астана 1, 2, 3, 4, 5, 6;
населенный пункт Кеңөріс;
населенный пункт Бала Ораз;
населенный пункт Ө.Атамбаева.