Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 8-VII "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 наурыздағы № 122-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 24 наурызда № 27189 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2021 жылғы 15 қаңтардағы № 8-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4883 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Н. Муханбеталиев

О признании утратившим силу решение районного маслихата от 15 января 2021 года № 8-VIІ "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 14 марта 2022 года № 122-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 марта 2022 года № 27189
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан" от 15 января 2021 года № 8-VIІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4883).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Н. Муханбеталиев