Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Сағыз ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 тамыздағы № 65 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Сағыз ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 11 наурыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Сағыз ауылдық округі Сағыз ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№1 атауы жоқ көшесіне Мәңгілік Ел көшесі;
№2 атауы жоқ көшесіне Мұрат Мөңкеұлы көшесі;
№3 атауы жоқ көшесіне Әл-Фараби көшесі;
№4 атауы жоқ көшесіне Әбілқайыр хан көшесі;
№5 атауы жоқ көшесіне Абай көшесі;
№6 атауы жоқ көшесіне Махамбет көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сағыз ауылдық округінің әкімі У. Адилов

О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима Сагизского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 15 августа 2022 года № 65
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Сагиз и на основании заключения областной ономастической комиссии от 11 марта 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Сагиз Сагизского сельского округа следующие наименования:
безымянной улице №1 улица Мәңгілік Ел;
безымянной улице №2 улица Мұрат Мөңкеұлы;
безымянной улице №3 улица Әл-Фараби;
безымянной улице №4 улица Әбілқайыр хан;
безымянной улице №5 улица Абай;
безымянной улице №6 улица Махамбет.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сагизского сельского округа У. Адилов