Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 396-VI "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Индер ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 111-VIІ шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 мамырда № 28267 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 396-VI "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Индер ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4742 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Сапаров

О признании утратившим силу решения районного маслихата от 18 сентября 2020 года № 396-VI "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в Индерском районе"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 19 мая 2022 года № 111-VІI. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28267
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 18 сентября 2020 года № 396-VI "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в Индерском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4742).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Б. Сапаров