Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 402-VI "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Мақат ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 мамырдағы № 113-VIІ шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 маусымда № 28380 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Мақат ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 28 қыркүйектегі № 402-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4755 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Мәслихат хатшысы К. Исмагулов

О признании утратившим силу решение районного маслихата от 28 сентября 2020 года № 402-VI "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в Макатском районе"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 26 мая 2022 года № 113-VІI. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 июня 2022 года № 28380
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения, не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан в Макатском районе" от 28 сентября 2020 года № 402-VI (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4755).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата К. Исмагулов