Мақат аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы № 129-VI "Мақат ауданы аумағында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жою деп тану туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 мамырдағы № 112-VIІ шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 маусымда № 28383 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Мақат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақат аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы № 129-VI "Мақат ауданы аумағында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3978 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К. Исмагулов

О признании утратившим силу решения Макатского районного маслихата от 11 октября 2017 года № 129-VI "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность на территории Макатского района"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 26 мая 2022 года № 112-VІI. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июня 2022 года № 28383
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Макатского районного маслихата от 11 октября 2017 года № 129-VI "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность на территории Макатского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3978).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата К. Исмагулов