Түркістан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 сәуірдегі № 55 "Түркістан облысы бойынша 2022 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін, ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтерін, субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттарын және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс мен толықтыру енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 17 тамыздағы № 165 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 тамызда № 29174 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 сәуірдегі № 55 "Түркістан облысы бойынша 2022 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін, ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтерін, субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттарын және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27466 болып тіркелген) келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы мынадай мазмұны 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес республикалық бюджеттен бөлінген қаражат шегінде 2022 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері бекітілсін.";
көрсетілген қаулының 3-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасымен толықтырылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі У. Шукеев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Түркістан облысы әкімдігінің
2022 жылғы 17 тамыздағы
№ 165 қаулысына 1-қосымша
Түркістан облысы әкімдігінің
2022 жылғы 4 сәуірдегі
№ 55 қаулысына 1-қосымша
2022 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттырудың субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Р/с №
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия сомасы, мың теңге
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу:
1.1
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Туркестанской области от 4 апреля 2022 года № 55 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, нормативов субсидий, критериев к получателям субсидий и сроков подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных по Туркестанской области на 2022 год"
Постановление акимата Туркестанской области от 17 августа 2022 года № 165. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2022 года № 29174. Прекращено действие в связи с истечением срока
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 4 апреля 2022 года № 55 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, нормативов субсидий, критериев к получателям субсидий и сроков подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных по Туркестанской области на 2022 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27466) следующее изменение и дополнение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению:
указанное постановление дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2022 год в пределах средств, выделенных из республиканского бюджета согласно приложению 3 к настоящему постановлению.";
указанное постановление дополнить приложением 3 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области У. Шукеев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение 1 к постановлению
акимата Туркестанской области
от 17 августа 2022 года № 165
Приложение 1 к постановлению
акимата Туркестанской области
от 4 апреля 2022 года № 55
Объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2022 год
№ п/п
Направления субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы:
1.1
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/ случной сезон