Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5/48-VIІ "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді және медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 17/216-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қыркүйекте № 29663 болып тiркелдi
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді және медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5/48-VІI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6176 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы Түркістан облысында тұратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде рецепт бойынша облыстық бюджет қаражаты есебінен тегін қосымша берілетін дәрілік заттар, арнайы емдік өнімдер және медициналық бұйымдардың тізілімі мынадай жолдармен толықтырылсын:
Селексипаг 200 мкг
Барлық санаттар
Селексипаг 800 мкг
Барлық санаттар
Риоцигуат 2,5 мг
Барлық санаттар
Ритуксимаб 10 мг/мл 50мл
Барлық санаттар
С1-Ингибитора (эстераза) человеческий 500 МЕ
Барлық санаттар
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облыстық мәслихатының хатшысы К. Балабиев

О внесении дополнений в решение Туркестанского областного маслихата от 21 апреля 2021 года № 5/48-VI "О дополнительном предоставлении лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов и медицинских изделий отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение Туркестанского областного маслихата от 14 сентября 2022 года № 17/216-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 сентября 2022 года № 29663
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата "О дополнительном предоставлении лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов и медицинских изделий отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно" от 21 апреля 2021 года № 5/48-VIІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6176) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению Перечень дополнительных лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов и медицинских изделий, предоставляемых отдельным категориям граждан, проживающим в Туркестанской области, при амбулаторном лечении по рецептам бесплатно за счет средств областного бюджета дополнить строками следующего содержания:
Селексипаг 200мкг
Все категории
Селексипаг 800мкг
Все категории
Риоцигуат 2,5 мг
Все категории
Ритуксимаб 10мг/мл 50 мл
Все категории
С1-Ингибитора (эстераза) человеческий 500 МЕ
Все категории
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Туркестанского областного маслихата К. Балабиев