Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/122-VІI "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 18 қарашадағы № 18/224-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 қарашада № 30609 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түркістан облыстық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/122-VІI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25905 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысының 2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 172 448 225 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 53 869 164 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 14 251 555 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 1 104 277 506 мың теңге;
2) шығындар – 1 210 822 679 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 29 864 796 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 543 722 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 408 518 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 79 570 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 109 570 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 30 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 8 589 228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8 589 228 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға облыстық бюджетке және аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне - 50 пайыз;
облыстық бюджетке басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 32,7 пайыз;
Жетісай ауданының – 33,5 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 35,8 пайыз;
Келес ауданының – 27,7 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 26,8 пайыз;
Ордабасы ауданының – 23,9 пайыз;
Отырар ауданының – 45,5 пайыз;
Сайрам ауданының – 26,8 пайыз;

О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/122-VІI "Об областном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 18 ноября 2022 года № 18/224-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 ноября 2022 года № 30609. Прекращено действие в связи с истечением срока
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года №13/122-VІI "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25905) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Туркестанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 172 448 225 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 869 164 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 251 555 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 50 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 104 277 506 тысяч тенге;
2) затраты – 1 210 822 679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 29 864 796 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 543 722 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 408 518 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 79 570 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 109 570 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 30 000 тысяч тенге;
5) профицит бюджета – -8 589 228 тысяч тенге;
6) использование профицита бюджета – 8 589 228 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2022 год нормативы распределения доходов в областной бюджет и районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
в бюджет района Байдибек – 32,7 процента;
Жетысайского района – 33,5 процента;
Казыгуртского района – 35,8 процента;
Келесского района – 27,7 процента;
Мактааральского района – 26,8 процента;
Ордабасынского района – 23,9 процента;
Отрарского района – 45,5 процента;
Сайрамского района – 26,8 процента;

Сарыағаш ауданының – 39,5 пайыз;
Сауран ауданының – 45,7 пайыз;
Созақ ауданының – 0,3 пайыз;
Төлеби ауданының – 29 пайыз;
Түлкібас ауданының – 34,2 пайыз;
Шардара ауданының – 45,9 пайыз;
Арыс қаласының – 31,2 пайыз;
Кентау қаласының – 18,9 пайыз;
Түркістан қаласының – 69,2 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 67,3 пайыз;
Жетісай ауданынан – 66,5 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 64,2 пайыз;
Келес ауданынан – 72,3 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 73,2 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 76,1 пайыз;
Отырар ауданынан – 54,5 пайыз;
Сайрам ауданынан – 73,2 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 60,5 пайыз;
Сауран ауданынан – 54,3 пайыз;
Созақ ауданынан – 99,7 пайыз;
Төлеби ауданынан – 71 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 65,8 пайыз;
Шардара ауданынан – 54,1 пайыз;
Арыс қаласынан – 68,8 пайыз;
Кентау қаласынан – 81,1 пайыз;
Түркістан қаласынан – 30,8 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Жетісай, Қазығұрт, Ордабасы, Сайрам, Төлеби, Түлкібас аудандарынан және Кентау қаласынан басқа аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 50 пайыз;
Жетісай ауданының бюджетіне – 23,8 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 32,3 пайыз;
Ордабасы ауданының – 83,6 пайыз;
Сайрам ауданының – 45,1 пайыз;
Төлеби ауданының – 20,9 пайыз;
Түлкібас ауданының – 31,2 пайыз;
Кентау қаласының – 25,3 пайыз;
облыстық бюджетке Жетісай, Қазығұрт, Ордабасы, Сайрам, Төлеби, Түлкібас аудандарынан және Кентау қаласынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) – 50 пайыз;
Жетісай ауданының бюджетінен – 76,2 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 67,7 пайыз;
Ордабасы ауданының – 16,4 пайыз;
Сайрам ауданының – 54,9 пайыз;
Төлеби ауданының – 79,1 пайыз;
Түлкібас ауданының – 68,8 пайыз;
Кентау қаласының – 74,7 пайыз;
әлеуметтік салығы бойынша:
Бәйдібек ауданының бюджетіне – 37,7 пайыз;
Жетісай ауданының – 45,3 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 37,3 пайыз;
Келес ауданының – 49,4 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 74,3 пайыз;
Ордабасы ауданының – 43,3 пайыз;
Отырар ауданының – 50 пайыз;
Сайрам ауданының – 33,3 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 42,1 пайыз;
Сауран ауданының – 36,9 пайыз;
Созақ ауданының – 16,7 пайыз;
Төлеби ауданының – 42,4 пайыз;
Түлкібас ауданының – 56,8 пайыз;
Шардара ауданының – 49,3 пайыз;
Арыс қаласының – 75,3 пайыз;
Кентау қаласының – 39,5 пайыз;
Түркістан қаласының – 67,2 пайыз;
облыстық бюджетке:

Сарыагашского района – 39,5 процента;
района Сауран – 45,7 процента;
Сузакского района – 0,3 процента;
Толебийского района – 29 процента;
Тюлькубасского района – 34,2 процента;
Шардаринского района – 45,9 процента;
города Арысь – 31,2 процента;
города Кентау – 18,9 процента;
города Туркестан – 69,2 процента;
в областной бюджет:
от района Байдибек – 67,3 процента;
Жетысайского района – 66,5 процента;
Казыгуртского района – 64,2 процента;
Келесского района – 72,3 процента;
Мактааральского района – 73,2 процента;
Ордабасынского района – 76,1 процента;
Отрарского района – 54,5 процентов;
Сайрамского района – 73,2 процента;
Сарыагашского района – 60,5 процента;
района Сауран – 54,3 процента;
Сузакского района – 99,7 процента;
Толебийского района – 71 процента;
Тюлькубасского района – 65,8 процента;
Шардаринского района – 54,1 процента;
города Арысь – 68,8 процента;
города Кентау – 81,1 процента;
города Туркестан – 30,8 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан не облагаемых у источника выплаты, кроме Жетысайского, Казыгуртского, Ордабасынского, Сайрамского, Толебийского, Тюлькубасского района и города Кентау, в районные (городов областного значения) бюджеты – 50 процентов;
в бюджет Жетысайского района – 23,8 процента;
Казыгуртского района – 32,3 процента;
Ордабасынского района – 83,6 процента;
Сайрамского района – 45,1 процента;
Толебийского района – 20,9 процента;
Тюлькубасского района – 31,2 процента;
города Кентау – 25,3 процента.
в областной бюджет, кроме Жетысайского, Казыгуртского, Ордабасынского, Сайрамского, Толебийского, Тюлькубасского района и города Кентау, от районов (городов областного значения) – 50 процентов;
от Жетысайского района – 76,2 процента
Казыгуртского района – 67,7 процента;
Ордабасынского района – 16,4 процента;
Сайрамского района – 54,9 процента;
Толебийского района – 79,1 процента;
Тюлькубасского района – 68,8 процента;
города Кентау – 74,7 процента;
по социальному налогу:
в бюджет района Байдибек – 37,7 процента;
Жетысайского района – 45,3 процента;
Казыгуртского района – 37,3 процента;
Келесского района – 49,4 процентов;
Мактааральского района – 74,3 процента;
Ордабасынского района – 43,3 процента;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 33,3 процента;
Сарыагашского района – 42,1 процента;
района Сауран – 36,9 процента;
Созакского района – 16,7 процента;
Толебийского района – 42,4 процента;
Тюлькубасского района – 56,8 процента;
Шардаринского района – 49,3 процента;
города Арысь – 75,3 процента;
города Кентау – 39,5 процента;
города Туркестан – 67,2 процента;
в областной бюджет:

Бәйдібек ауданынан – 62,3 пайыз;
Жетісай ауданынан – 54,7 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 62,7 пайыз;
Келес ауданынан – 50,6 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 25,7 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 56,7 пайыз;
Отырар ауданынан – 50 пайыз;
Сайрам ауданынан – 66,7 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 57,9 пайыз;
Сауран ауданынан – 63,1 пайыз;
Созақ ауданынан – 83,3 пайыз;
Төлеби ауданынан – 57,6 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 43,2 пайыз;
Шардара ауданынан – 50,7 пайыз;
Арыс қаласынан – 24,7 пайыз;
Кентау қаласынан – 60,5 пайыз;
Түркістан қаласынан – 32,8 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне – 100 пайыз;
өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары бойынша облыстық бюджетке – 100 пайыз.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

от района Байдибек – 62,3 процента;
Жетысайского района – 54,7 процента;
Казыгуртского района – 62,7 процента;
Келесского района – 50,6 процента;
Мактааральского района – 25,7 процента;
Ордабасынского района – 56,7 процента;
Отрарского района – 50 процентов;
Сайрамского района – 66,7 процента;
Сарыагашского района – 57,9 процента;
района Сауран – 63,1 процента;
Сузакского района – 83,3 процента;
Толебийского района – 57,6 процента;
Тюлькубасского района – 43,2 процента;
Шардаринского района – 50,7 процента;
города Арысь – 24,7 процента;
города Кентау – 60,5 процента;
города Туркестан – 32,8 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты – 100 процентов;
по отчислениям недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры в областной бюджет – 100 процентов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

537 674
004
Туристік қызметті реттеу
27 341
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
1 018 244
752
Облыстың қоғамдық даму басқармасы
1 018 244
001
Жергілікті деңгейде қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
772 137
006
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
246 107
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
4 521 738
1
Отын және энергетика
4 521 738
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 521 738
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
4 000 000
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
521 738
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
56 461 958
1
Ауыл шаруашылығы
41 706 545
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
39 175 593
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
407 720
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
257 974
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 160
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
432 075
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
521 410
011
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
18 296
012
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
8 229
013
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
107 296
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
17 372
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 748
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
36 212
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
42 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
23 520
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
537 659
036
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

537 674
004
Регулирование туристической деятельности
27 341
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
1 018 244
752
Управление общественного развития области
1 018 244
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного развития
772 137
006
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
246 107
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
4 521 738
1
Топливо и энергетика
4 521 738
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 521 738
007
Развитие теплоэнергетической системы
4 000 000
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
521 738
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
56 461 958
1
Сельское хозяйство
41 706 545
255
Управление сельского хозяйства области
39 175 593
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
407 720
002
Субсидирование развития семеноводства
257 974
003
Капитальные расходы государственного органа
13 160
006
Субсидирование производства приоритетных культур
432 075
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
521 410
011
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
18 296
012
Организация санитарного убоя больных животных
8 229
013
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
107 296
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
17 372
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 748
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
36 212
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
42 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
23 520
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
537 659
036
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека

157 500
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
2 279 088
004
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
69 300
006
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 533 000
007
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
500 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
128 788
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
48 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 367 010
024
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 367 010
9
Басқалар
74 054 697
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
777 787
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
777 787
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
42 896 438
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
42 896 438
271
Облыстың құрылыс басқармасы
15 730 857
078
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
12 147 612
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
3 583 245
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
98 239
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98 239
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 000 000
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
4 000 000
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 584 616
053
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
217 417
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 367 199
750
Облыстың стратегия және экономикалық даму басқармасы
600 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

157 500
278
Управление предпринимательства и торговли области
2 279 088
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
69 300
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
1 533 000
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
500 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
128 788
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
48 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 367 010
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 367 010
9
Прочие
74 054 697
256
Управление координации занятости и социальных программ области
777 787
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
777 787
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
42 896 438
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
42 896 438
271
Управление строительства области
15 730 857
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
12 147 612
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3 583 245
278
Управление предпринимательства и торговли области
98 239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
98 239
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 000 000
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
4 000 000
285
Управление физической культуры и спорта области
1 584 616
053
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
217 417
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 367 199
750
Управление стратегии и экономического развития области
600 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов