Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № 133 "Түркістан облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тiзбесiн бекiту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 21 қарашадағы № 226 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 қарашада № 30792 болып тiркелдi
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түркістан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 1 маусымдағы № 133 "Түркістан облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тiзбесiн бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5636 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тiзбесiн бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тiзбесi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды
Түркістан облысы әкімдігінің
2022 жылғы 21 қарашадағы
№ 226 қаулысына қосымша
Түркістан облысы әкімдігінің
2020 жылғы 1 маусымдағы
№ 133 қаулысына қосымша
Жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тiзбесi
Су айдындарының атауы
Ауданы, гектар
Координаттары
Балық шаруашылығының түрі
Орналасқан жері
1
Байырқұм № 1 көлі
30

О внесении изменений в постановление акимата Туркестанской области от 1 июня 2020 года № 133 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Туркестанской области"
Постановление акимата Туркестанской области от 21 ноября 2022 года № 226. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 ноября 2022 года № 30792
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Туркестанской области от 1 июня 2020 года № 133 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения Туркестанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5636) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 21 ноября 2022 года № 226
Приложение
к постановлению акимата
Туркестанской области
от 1 июня 2020 года № 133
Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения
Названия водоемов
Площадь, гектар
Координаты
Вид рыбного хозяйства
Место расположения
1
озеро Байыркум № 1
30