Арыс қаласы әкімінің 2021 жылғы 2 шілдедегі № 5 "Арыс қаласының аумағындасайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкімінің 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қыркүйекте № 29573 болып тiркелдi
ШЕШТІМ:
1. Арыс қаласы әкімінің "Арыс қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 2 шілдедегі № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23333 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Арыс қаласы "Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің оның ресми жарияланғанынан кейін Арыс қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Арыс қаласы "Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арыс қаласының әкімі Г. Курманбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Арыс қалалық аумақтық
сайлау комиссиясымен
Арыс қаласы әкімінің
2022 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 6 Шешіміне қосымша
Арыс қаласы әкімінің
2021 жылғы 2 шілдедегі
№ 5 шешіміне қосымша
Арыс қаласының аумағындағы сайлау учаскелері № 1 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Әл-Фараби көшесі, №1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Қожанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: А.Абдразақов көшесі, №47, 49 үйлер; И.Ақынбеков көшесі, №84-142, 71-125 үйлер; Әл-Фараби көшесі, №2, 4, 6 үйлер; МПС, №1-10 үйлер; Ш.Құдайбердіұлы көшесі, №35-85, 66-118 үйлер; Б.Елшінбеков көшесіндегі үйлер; А.Борықбаев көшесі, №1-12 үйлер; О.Байдаулетов көшесіндегі Т.Бағов және Кенбаев көшелері аралығындағы үйлер; Жеңіс, М.Бастарбеков, М.Жүсіпқожа, С.Кенбаев, Е.Шерімов, Астана, Думан, Ә.Ержанов, Ақалтын, Т.Бағов, Арасан көшелеріндегі үйлер.
№ 2 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, М.Әуезов көшесі, №25, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№11 Б.Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Т.Тәжібаев көшесі, №68-94 үйлер; М.Жұмабаев көшесі, №40-134, 37-99 үйлер; И.Ақынбеков көшесі, №38-82, 25-69 үйлер; Ш.Құдайбердіұлы көшесі, №18-64, 13-37 үйлер; Мұсабек батыр көшесі, №15-29, 38-64 үйлер; М.Әуезов көшесі, №14-16, 19-43 үйлер; Н.Мырзашев көшесі, №37-59, 60-82 үйлер; А.Борықбаев көшесі, №12-32 үйлер; Қ.Жұмжаев көшесі, №1-11 үйлер; К.Отаров көшесі, №13, 15, 17 үйлер; МПС-тің №11-27, 31, 39, 40, 41, 44, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлері; Жастар үйі; Сапақ би көшесі, №1-27 үйлер.
№ 3 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима города Арыс от 2 июля 2021 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории города Арыс"
Решение акима города Арыс Туркестанской области от 12 сентября 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2022 года № 29573
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Арыс "Об образовании избирательных участков на территории города Арыс" от 2 июля 2021 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23333) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима" города Арыс в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Арыс после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима" города Арыс.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Арыс Г. Курманбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Арысской городской территориальной
избирательной комиссией
Приложение к решению
акима города Арыс
от 12 сентября 2022 года № 6
Приложение к решению
акима города Арыс
от 2 июля 2021 года № 5
Избирательные участки на территории города Арыс Избирательный участок № 1
Центр: город Арыс, улица Аль-Фараби, №1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени С.Кожанова" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица А.Абдразакова, дома №47, 49; улица И.Акынбекова, дома №84-142, 71-125; улица Аль-Фараби, дома №2, 4, 6; МПС, дома №1-10; улица Ш.Кудайбердыулы, дома №35-85, 66-118; дома по улице Б.Елшинбекова; улица А.Борыкбаева, дома №1-12; дома по улице О.Байдаулетова между улицами Т.Багова и Кенбаева; дома по улицам Женис, М.Бастарбекова, М.Жусипкожи, С.Кенбаева, Е.Шеримова, Астана, Думан, А.Ержанова, Акалтын, Т.Багова, Арасан.
Избирательный участок № 2
Центр: город Арыс, улица М.Ауэзова, №25, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №11 имени Б.Момышулы" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Т.Тажибаева, дома №68-94; улица М.Жумабаева, дома №40-134, 37-99; улица И.Акынбекова, дома №38-82, 25-69; улица Ш.Кудайбердыулы, дома №18-64, 13-37; улица Мусабек батыра, дома №15-29, 38-64; улица М.Ауэзова, дома №14-16, 19-43; улица Н.Мырзашева, дома №37-59, 60-82; улица А.Борыкбаева, дома №12-32; улица К.Жумжаева, дома №1-11; улица К.Отарова, дома №13, 15, 17; МПС, дома №11-27, 31, 39, 40, 41, 44, 63, 64, 65, 66, 67, 68; Дом молодежи; улица Сапак би, дома №1-27.
Избирательный участок № 3

Орталығы: Арыс қаласы, И.Ақымбеков көшесі, №39, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№376 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: М.Жұмабаев көшесі, №1-14 үйлер; Амангелді көшесі, №1-34 үйлер; А.Байтұрсынов көшесі, №1-39 үйлер; Қ.Дулатбаев көшесі, №36-72 үйлер; МПС-тің №28-30, 32-37, 42, 43, 45, 49, 52-62 үйлері; З.Тойбекова көшесі, №32-64 үйлер; Майлы қожа көшесі, №100-112 үйлер; И.Ақынбеков көшесі, №1-14 үйлер.
№ 4 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, А.Байтұрсынов көшесі, №141, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "Абай атындағы "Білім-инновация" ер балалар лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: А.Абдразақов көшесі, №1-37, 2-34 үйлер, №36, 44, 45, 46 көпқабатты үйлер; М.Жұмабаев көшесі, №133-135, 136-160 үйлер; Амангелді көшесі, №32-116, 41-133 үйлер; Т.Тәжібаев көшесі, №8-31 үйлер; Н.Мырзашев көшесі, №19-37, 42-56 үйлер; М.Әуезов көшесі, №1-4 үйлер; Т.Рысқұлов көшесі, №31-55 үйлер; К.Отаров көшесі, №7-10 үйлер; Әл-Фараби көшесі, №5-7 үйлер; О.Бекбауов, Абат, Парасат, Ұ.Оразалиева, Егемендік көшелеріндегі үйлер, Аманат көшесі, №1-15, 2-18 үйлер.
№ 5 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, М.Дулатов көшесі, №97, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№17 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты.
Шекаралары: Ергөбек, М.Дулатов көшелеріндегі үйлер; Ж.Аймауытов көшесінің тақ жағындағы үйлер; З.Тойбеков көшесі, №18-23 үйлер; Майлы қожа көшесі, №34-52, 31-53 үйлер; Қ.Дулатбаев көшесі, №26-40, 27-33 үйлер; Т.Тәжібаев көшесі, №32-52, 35-57 үйлер; Т.Орынбаев көшесі, №23 үй; Т.Рысқұлов көшесі, №27-35 үйлер; К.Отаров көшесі, №9-11 үйлер; Н.Мырзашев көшесі, №21-23, 28-44 үйлер; Қ.Мүсірепов көшесі, №8-22 үйлер.
№ 6 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, О.Байдаулетов көшесі, №1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№2 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ш.Елетов, А.Оразбаева, С.Ерубаев, Аманжар, А.Тілеубердин, Жаманқара батыр, Ш.Кенжеханов, Саяжай, О.Байдаулетов, М.Назаров, Сапарбай болыс көшелеріндегі үйлер; Алатау батыр мөлтек ауданындағы үйлер; Аманат көшесі, №17-33 үйлер.
№ 7 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Ә.Салықбаев көшесі, №33, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№32 Ә.Жангелдин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр: город Арыс, улица И.Акымбекова, №39, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа №376" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица М.Жумабаева, дома №1-14; улица Амангельды, дома №1-34; улица А.Байтурсынова, дома №1-39; улица К.Дулатбаева, дома №36-72; МПС, дома №28-30, 32-37, 42, 43, 45, 49, 52-62; улица З.Тойбековой, дома №32-64; улица Майлы кожа, дома №100-112; улица И.Акынбекова, дома №1-14.
Избирательный участок № 4
Центр: город Арыс, улица А.Байтурсынова, №141, здание коммунального государственного учреждения "Лицей-интернат "Білім-инновация" для мальчиков имени Абая" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица А.Абдразакова, дома №1-37, 2-34, многоэтажные дома №36, 44, 45, 46; улица М.Жумабаева, дома №133-135, 136-160; улица Амангельды, дома №32-116, 41-133; улица Т.Тажибаева, дома №8-31; улица Н.Мырзашева, дома №19-37, 42-56; улица М.Ауэзова, дома №1-4; улица Т.Рыскулова, дома №31-55; улица К.Отарова, дома №7-10; улица Аль-Фараби, дома №5-7; дома по улицам О.Бекбауова, Абат, Парасат, У.Оразалиева, Егемендик; улица Аманат, дома №1-15, 2-18.
Избирательный участок № 5
Центр: город Арыс, улица М.Дулатова, №97, здание государственного коммунального казенного предприятия "Колледж №17" управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улицам Ергобек, М.Дулатова; дома по нечетной стороне улицы Ж.Аймаутова; улица З.Тойбековой, дома №18-23; улица Майлы кожа, дома №34-52, 31-53; улица К.Дулатбаева, дома №26-40, 27-33; улица Т.Тажибаева, дома, №32-52, 35-57; улица Т.Орынбаева, дом №23; улица Т.Рыскулова, дома №27-35; улица К.Отарова, дома №9-11; улица Н.Мырзашева, дома №21-23, 28-44; улица К.Мусрепова, дома №8-22.
Избирательный участок № 6
Центр: город Арыс, улица О.Байдаулетова, №1, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа №2" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улицам Ш.Елетова, А.Оразбаевой, С.Ерубаева, Аманжар, А.Тлеубердина, Жаманкара батыра, Ш.Кенжеханова, Саяжай, О.Байдаулетова, М.Назарова, Сапарбай болыса; дома микрорайона Алатау батыр; улица Аманат, дома №17-33.
Избирательный участок № 7
Центр: город Арыс, улица А.Салыкбаева, №33, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №32 имени А.Жангелдина" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: Ж.Аймауытов көшесінің жұп жағындағы үйлер; Г.Ибрагимов, Ш.Қалдаяқов көшелеріндегі үйлер; З.Тойбекова көшесі, №1-15 үйлер; Қ.Дулатбаев көшесі, №10-23 үйлер; Т.Тәжібаев көшесі, №27-31 үйлер; Н.Мырзашев көшесі, №12-22 үйлер; Т.Орынбаев көшесі, №13-32 үйлер; Т.Рысқұлов көшесі, №1-22 үйлер; К.Отаров көшесі, №25 үй; Қ.Мүсірепов көшесі, №2 үй; Майлы қожа, көшесі №15-30 үйлер.
№ 8 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Ә.Салықбаев көшесі, №23, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Әуезов атындағы жалпы орта мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Төле би көшесі, №1-201, 2-96 үйлер; Ә.Салықбаев көшесіндегі үйлер; Қазыбек би көшесінің тақ жағындағы үйлер; Әйтеке би көшесі, №11, 61, 78, 80, үйлер; Н.Мырзашев көшесі, №1-6 үйлер; Т.Орынбаев көшесі, №1-22 үйлер; Т.Рысқұлов көшесі, №1-13, 2-12 үйлер; Қ.Мүсірепов көшесі, №1-2 үйлер; Ә.Ақмұрзаев көшесі, №47, 54, 56 үйлер; Қ.Дулатбаев көшесі, №4, 5, 6, 8 үйлер.
№ 9 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Әділбек би көшесі, №1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№8 В.Комаров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің бастауыш сыныптарының оқу корпусы ғимараты.
Шекаралары: Қазыбек би көшесінің жұп жағындағы үйлер; Әйтеке би көшесі, №2, 26, 27, 28, 41, 48, 66, 167 үйлер; Әділбек би, М.Жаппарқұлов, С.Байжанов, М.Битөреев, И.Тайманұлы көшелеріндегі үйлер; Т.Арынбаев көшесі, №7-20 үйлер; Ә.Ақмұрзаев көшесі, №1-37 үйлер.
№ 10 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Әділбек би көшесі №1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№8 В.Комаров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Әйтеке би көшесі, №1-175 үйлер; МПС Арыс-1 көшесі, №1-233 үйлер; Қалау Датқа мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 11 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, А.Ешназаров көшесі, №49А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№1 Е.Молдабаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ә.Мадалиев, А.Ешназаров, Ш.Егембердиев, М.Досқараев, Әужан болыс Әшірұлы, Арғымақ, Т.Исмайлов көшелеріндегі үйлер; Оңтүстік мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 12 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Ө.Жәнібеков көшесі, №1Б, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Балдырған" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Границы: дома по четной стороне улицы Ж.Аймаутова; дома по улицам Г.Ибрагимова, Ш.Калдаякова; улица З.Тойбековой, дома №1-15; улица К.Дулатбаева, дома №10-23; улица Т.Тажибаева, дома №27-31; улица Н.Мырзашева, дома №12-22; улица Т.Орынбаева, дома №13-32; улица Т.Рыскулова, дома №1-22; улица К.Отарова, дом №25; улица К.Мусрепова, дом №2; улица Майлы кожа, дома №15-30.
Избирательный участок № 8
Центр: город Арыс, улица А.Салыкбаева, №23, здание коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа-гимназия имени М.Ауэзова" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Толе би, дома №1-201, 2-96; дома по улице А.Салыкбаева; дома по нечетной стороне улицы Казыбек би; улица Айтеке би, дома №11, 61, 78, 80; улица Н.Мырзашева, дома №1-6; улица Т.Орынбаева, дома №1-22; улица Т.Рыскулова, дома №1-13, 2-12; улица К.Мусирепова, дома №1-2; улица А.Акмурзаева, дома №47, 54, 56; улица К.Дулатбаева, дома №4, 5, 6, 8.
Избирательный участок № 9
Центр: город Арыс, улица Адилбек би, №1, здание учебного корпуса начальных классов коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №8 имени В.Комарова" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по четной стороне улицы Казыбек би; улица Айтеке би, дома №2, 26, 27, 28, 41, 48, 66, 167; дома по улицам Адилбек би, М.Жаппаркулова, С.Байжанова, М.Битореева, И.Тайманулы; улица Т.Арынбаева, дома №7-20; улица А.Акмурзаева, дома №1-37.
Избирательный участок № 10
Центр: город Арыс, улица Адилбек би, №1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №8 имени В.Комарова" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: улица Айтеке би, дома №1-175; улица МПС Арыс-1, дома №1-233; дома микрорайона Калау Датка.
Избирательный участок № 11
Центр: город Арыс, улица А.Ешназарова, №49А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №1 имени Е.Молдабаева" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улицам А.Мадалиева, А.Ешназарова, Ш.Егембердиева, М.Доскараева, Аужан болыс Аширулы, Аргымак, Т.Исмайлова; дома в микрорайоне Онтустик.
Избирательный участок № 12
Центр: город Арыс, улица У.Жанибекова, №1Б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-детский сад "Балдырған" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.

Шекаралары: Б.Онтаев, К.Омаров, Қабылсай, Н.Исмаилов, Ә.Балғынбеков, Ө.Жәнібеков, С.Юсупов, Б.Саттарханов, Ә.Жұмағұлов, Е.Ахметов көшелеріндегі үйлер; Т.Арынбаев көшесі, №1-6 үйлер.
№ 13 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Ж.Әсілбеков көшесі, №4, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ж.Әсілбеков, Б.Отарбеков, М.Мақатаев, К.Байсейітова, Шпал зауыты, М.Исламқұлов көшелеріндегі үйлер; Отырар, Талдықұдық мөлтек аудандарындағы үйлер.
№ 14 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Д.Нұрпейісова көшесі, №2А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Арыс жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Достық, Ө.Азизаев, Б.Шойтасов, К.Дербісбеков, Ө.Сарбасов, Шаттық, Ынтымақ, Бірлік, Д.Нұрпейісова, Н.Ілиясов, Шапағат, Теміржолшы, Ш.Зілғараев көшелеріндегі үйлер.
№ 15 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, П.Арапов көшесі, №1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№372 бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: П.Арапов, Б.Момышұлы, Алматы, А.Құнанбаев, Ш.Уалиханов, Ақдала, М.Оңғарбеков, Ж.Жабаев, А.Тоқмағамбетов, К.Садықов, Қ.Қаназаров, Т.Маметов, А.Қожанов, Ә.Момынов, Е.Орманов, Ғ.Мұстафин көшелеріндегі үйлер; Бейбітшілік тұйық көшесіндегі үйлер; Наурыз мөлтек ауданындағы үйлер.
№ 16 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Нұрсая мөлтек ауданы, Жаңа Қала көшесі, №2, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "И.Журба атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Көктем, Нұрсая мөлтек аудандарындағы үйлер; әскери гарнизонның аумағында орналасқан үйлер.
№ 17 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Онтам мөлтек ауданы, Беткей көшесі, №23, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ынтымақ шағын жинақталған бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Тараз, Онтам мөлтек аудандарындағы үйлер.
№ 18 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Қожатоғай ауылдық округі, Сырдария ауылы, С.Сейфуллин көшесі, №1Б, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Адамбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Шүкірбеков, Т.Бигелдинов, К.Бекжанұлы, С.Әлімбетов, М.Маметова, Қ.Шпекұлы, Жібек жолы, Маханбеткерім, Т.Рыскұлов, Ж.Аймауытов, Т.Аубакиров, Н.Ақылбеков, Тараз, Абай, Қажымұқан, С.Сейфуллин, А.Кұлжабаев, А.Байтұрсынов, Ы.Алтынсарин, Ш.Құдайберді, Ш.Уалиханов, Ә.Жангелдин, Б.Исаханов, Ш.Әбдірайымұлы көшелеріндегі үйлер.
№ 19 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Қожатоғай ауылдық округі, Шөгірлі ауылы, Наурыз көшесі, №19, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Макаренко атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шөгірлі елді мекеніндегі үйлер.
№ 20 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Монтайтас ауылдық округі, Монтайтас ауылы, Б.Онтаев көшесі, №6, Арыс қаласының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Монтайтас ауылдық клубы ғимараты.
Шекаралары: Монтайтас, Атамекен елді мекендеріндегі үйлер.
№ 21 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Монтайтас ауылдық округі, Шағыр ауылы, Жайлау көшесі, №49А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Тлеубердин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Шағыр, Тоғансай елді мекендеріндегі үйлер.
№ 22 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Монтайтас ауылдық округі, Қабылсай ауылы, Қазақстан көшесі, №43, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қабылсай жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қабылсай, Ақтас, Бақырша, №42 разъезд елді мекендеріндегі үйлер.
№ 23 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Ақдала ауылдық округі, Ақдала ауылы, М.Мақатаев көшесі, №28, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "С.Ерубаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Ақдала, П.Арапов, Ақын-Жақып, Тақыркөл, Тоғайлы елді мекендеріндегі үйлер.
№ 24 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Дермене ауылдық округі, Дермене ауылы, Өркенді көшесі, №3, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Ташенов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Дермене елді мекеніндегі үйлер.
№ 25 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Дермене ауылдық округі, Қаражантақ ауылы, Аламан көшесі, №11А, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Б.Кенжебаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қаражантақ елді мекеніндегі үйлер.
№ 26 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Дермене ауылдық округі, Саналы ауылы, Ақниет көшесі, №9, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қаражантақ" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Саналы елді мекеніндегі үйлер.
№ 27 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Дермене ауылдық округі, Теміржолшы ауылы, Асар көшесі, №5, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Теміржолшы шағын жинақталған бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Теміржолшы, №40 разъезд, Орманды елді мекендеріндегі үйлер.
№ 28 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Байырқұм ауылдық округі, Байырқұм ауылы, С.Тұрғанбаев көшесі, №32, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Шаханов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байырқұм елді мекеніндегі үйлер.
№ 29 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Байырқұм ауылдық округі, Көкжиде ауылы, М.Маметова көшесі, №22, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Мәметова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Көкжиде, Жосалы елді мекендеріндегі үйлер.
№ 30 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Жиделі ауылдық округі, Аққала ауылы, Р.Сәрсенов көшесі, №12, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Аққала жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Аққала елді мекеніндегі үйлер.
№ 31 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Жиделі ауылдық округі, Жиделі ауылы, Амангелді көшесі, №8, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жиделі жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Жиделі елді мекеніндегі үйлер.
№ 32 сайлау учаскесі

Границы: дома по улицам Б.Онтаева, К.Омарова, Кабылсай, Н.Исмаилова, А.Балгынбекова, У.Жанибекова, С.Юсупова, Б.Саттарханова, А.Жумагулова, Е.Ахметова; улица Т.Арынбаева, дома №1-6.
Избирательный участок №13
Центр: город Арыс, улица Ж.Асилбекова, №4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени С.Сейфуллина" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улицам Ж.Асилбекова, Б.Отарбекова, М.Макатаева, К.Байсеитова, Шпалозавод, М.Исламкулова; дома микрорайонов Отырар, Талдыкудык.
Избирательный участок № 14
Центр: город Арыс, улица Д.Нурпеисовой, №2А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Арыс" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улицам Достык, О.Азизаева, Б.Шойтасова, К.Дербисбекова, О.Сарбасова, Шаттык, Ынтымак, Бирлик, Д.Нурпеисовой, Н.Ильясова, Шапагат, Темиржолшы, Ш.Зилгараева.
Избирательный участок № 15
Центр: город Арыс, улица П.Арапова, №1, здание коммунального государственного учреждения "Начальная школа №372" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улицам П.Арапова, Б.Момышулы, Алматы, А.Кунанбаева, Ш.Валиханова, Акдала, М.Онгарбекова, Ж.Жабаева, А.Токмагамбетова, К.Садыкова, К.Каназарова, Т.Маметова, А.Кожанова, А.Момынова, Е.Орманова, Г.Мустафина; дома переулка Бейбитшилик; дома микрорайона Наурыз.
Избирательный участок № 16
Центр: город Арыс, микрорайон Нурсая, улица Жана Кала, №2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени И.Журбы" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома микрорайонов Коктем, Нурсая; дома, расположенные на территории военного гарнизона.
Избирательный участок № 17
Центр: город Арыс, микрорайон Онтам, улица Беткей, №23, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная начальная школа Ынтымак" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома микрорайонов Тараз, Онтам.
Избирательный участок № 18
Центр: город Арыс, сельский округ Кожатогай, село Сырдария, улица С.Сейфуллина, №1Б, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени С.Адамбекова" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улицам Б.Шукирбекова, Т.Бигелдинова, К.Бекжанулы, С.Алимбетова, М.Маметовой, К.Шпекулы, Жибек жолы, Маханбеткерима, Т.Рыскулова, Ж.Аймаутова, Т.Аубакирова, Н.Акылбекова, Тараз, Абая, Кажымукана, С.Сейфуллина, А.Кулжабаева, А.Байтурсынова, Ы.Алтынсарина, Ш.Кудайберди, Ш.Валиханова, А.Жангелдина, Б.Исаханова, Ш.Абдираимулы.
Избирательный участок № 19
Центр: город Арыс, сельский округ Кожатогай, село Шогирли, улица Наурыз, №19, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени А.Макаренко" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенного пункта Шогирли.
Избирательный участок № 20
Центр: город Арыс, сельский округ Монтайтас, село Монтайтас, улица Б,Онтаева, №6, здание Монтайтаского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков" города Арыс.
Границы: дома населенных пунктов Монтайтас, Атамекен.
Избирательный участок № 21
Центр: город Арыс, сельский округ Монтайтас, село Шагыр, улица Жайлау, №49А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени А.Тлеубердина" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенных пунктов Шагыр, Тогансай.
Избирательный участок № 22
Центр: город Арыс, сельский округ Монтайтас, село Кабылсай, улица Казахстан, №43, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Кабылсай" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенных пунктов Кабылсай, Актас, Бакырша, Разъезд №42.
Избирательный участок № 23
Центр: город Арыс, сельский округ Акдала, село Акдала, улица М.Макатаева, №28, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени С.Ерубаева" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенных пунктов Акдала, П.Арапов, Акын-Жакып, Такырколь, Тогайлы.
Избирательный участок № 24
Центр: город Арыс, сельский округ Дермене, село Дермене, улица Оркенди, №3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ж.Ташенова" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенного пункта Дермене.
Избирательный участок № 25
Центр: город Арыс, сельский округ Дермене, село Каражантак, улица Аламан, №11А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Б.Кенжебаева" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенного пункта Каражантак.
Избирательный участок № 26
Центр: город Арыс, сельский округ Дермене, село Саналы, улица Акниет, №9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа "Каражантак" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенного пункта Саналы.
Избирательный участок № 27
Центр: город Арыс, сельский округ Дермене, село Темиржолшы, улица Асар, №5, здание коммунального государственного учреждения "Малокомплектная начальная школа Темиржолшы" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенных пунктов Темиржолшы, Разъезд №40, Орманды.
Избирательный участок № 28
Центр: город Арыс, сельский округ Байыркум, село Байыркум, улица С.Турганбаева, №32, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Шаханова" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенного пункта Байыркум.
Избирательный участок № 29
Центр: город Арыс, сельский округ Байыркум, село Кокжиде, улица М.Маметовой, №22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Маметовой" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенных пунктов Кокжиде, Жосалы.
Избирательный участок № 30
Центр: город Арыс, сельский округ Жидели, село Аккала, улица Р.Сарсенова, №12, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Аккала" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенного пункта Аккала.
Избирательный участок № 31
Центр: город Арыс, сельский округ Жидели, село Жидели, улица Амангельды, №8, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Жидели" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенного пункта Жидели.
Избирательный участок № 32

Орталығы: Арыс қаласы, Дермене ауылдық округі, Қызылкөпір елді мекені, 033 квартал, 281 ғимарат, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Қызылкөпір елді мекеніндегі Ақшуақ, Бәйтерек, Екпінді, Өркениет, Тілектес, Үлгілі көшелеріндегі үйлер.
№ 33 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Қожатоғай ауылдық округі, Байтоғай ауылы, №1 көшесі, №1, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№5 М.Мәметова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекаралары: Байтоғай елді мекеніндегі үйлер.
№ 34 сайлау учаскесі
Орталығы: Арыс қаласы, Қожатоғай ауылдық округі, Қожатоғай ауылы, Майлықожа көшесі, №13, Арыс қаласының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қожатоғай ауылдық Мәдениет үйі ғимараты.
Шекаралары: Қожатоғай, Дарбаза, Бұлақ елді мекендеріндегі үйлер.

Центр: город Арыс, сельский округ Дермене, населенный пункт Кызылкопир, квартал 033, №281, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №3" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома по улицам Акшуак, Байтерек, Екпинди, Оркениет, Тилектес, Улгили населенного пункта Кызылкопир.
Избирательный участок № 33
Центр: город Арыс, сельский округ Кожатогай, село Байтогай, улица №1, №1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа №5 имени М.Маметовой" отдела развития человеческого потенциала города Арыс управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Границы: дома населенного пункта Байтогай.
Избирательный участок № 34
Центр: город Арыс, сельский округ Кожатогай, село Кожатогай, улица Майлыкожа, №13, здание Кожатогайского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков" города Арыс.
Границы: дома населенных пунктов Кожатогай, Дарбаза, Булак.