Кентау қалалық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 376 шешімінің күшін жою туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 132 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 сәуірде № 27622 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 25 қыркүйектегі № 376 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5845 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының хатшысы Т. Балабиев

О признании утратившим силу решение Кентауского городского маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" от 25 сентября 2020 года № 376
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 30 марта 2022 года № 132. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27622
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" от 25 сентября 2020 года № 376 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5845).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кентауского городского маслихата Т. Балабиев