Бәйдібек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/135 "Сот шешімімен Бәйдібек ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылатын иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 наурыздағы № 16/105 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 сәуірде № 27357 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының "Сот шешімімен Бәйдібек ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылатын иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23/135 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4364 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Кенехан

О признании утратившим силу решения Байдибекского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23/135 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Байдибекского района"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 30 марта 2022 года № 16/105. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 апреля 2022 года № 27357
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Байдибек "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Байдибекского района" от 25 декабря 2017 года № 23/135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4364).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Кенехан