Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қарашадағы "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлем ақысының мөлшерін бекіту туралы" № 358 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 21 шілдедегі № 305 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 шілдеде № 28920 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 қарашадағы № 358 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлем ақысының мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4323 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Бәйдібек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Бәйдібек ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бәйдібек ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының әкімі Е. Шарипбеков

О признании утратившим силу постановления акимата Байдибекского района от 27 ноября 2017 года № 358 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата Байдибекского района Туркестанской области от 21 июля 2022 года № 305. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2022 года № 28920
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Байдибекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Байдибекского района от 27 ноября 2017 года № 358 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4323).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Байдибекского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Байдибекского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Байдибек.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Байдибек Е. Шарипбеков