Қазығұрт ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 қарашадағы № 7 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің 2022 жылғы 18 мамырдағы № 10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 мамырда № 28194 болып тiркелдi
ШЕШТІМ:
1. Қазығұрт ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 қарашадағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4772 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қазығұрт ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт ауданының әкімі А. Абдуллаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазығұрт аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Қазығұрт ауданының әкімі
2022 жылғы 18 мамырдағы № 10
Шешіміне қосымша
Қазығұрт ауданы әкімінің
2018 жылғы "5" қарашадағы
№ 7 шешіміне қосымша
Алтынтөбе ауыл округі
№ 261 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Алтынтөбе" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К.Стамов көшесі № 51.
Шекарасы: Алтынтөбе, Қарабау ауылдары толығымен.
№ 262 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қосағаш" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ә.Сапиев көшесі № 126.
Шекарасы: Қосағаш ауылы толығымен.
№ 263 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қаржан" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С.Дүйсебеков көшесі № 11.
Шекарасы: Қаржан ауылының А.Қосанбаев, Ө.Тілеубаев, Т.Рахымов, Т.Ныспанбетов, Қ.Мырзабеков, С.Дүйсебеков, Т.Қожамжаров, Қ.Майлиев, Самал, Қ.Кішкентаев көшелері толығымен.
№ 264 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ө.Жамалов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Жұматаев көшесі № 7.
Шекарасы: Қаржан ауылының А.Әлдебаев, Ж.Жұматаев, Келес, Ә.Мелдешов, Ә.Дүйсебаев, Е.Елеусізов, И.Шарипов, П.Атамбеков, Қ.Мамбетов көшелері толығымен.
№ 265 сайлау учаскесі.

О внесении изменений в решение акима Казыгуртского района от 05 ноября 2018 года № 7 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Казыгуртского района Туркестанской области от 18 мая 2022 года № 10. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 мая 2022 года № 28194
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Казыгуртского района от 5 ноября 2018 года № 7 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4772) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Казыгуртского района".
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Казыгуртского района А. Абдуллаев
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия Казыгуртского
района
Приложение к решению
Аким Казыгуртского района
от 18 мая 2022 года № 10
Приложение к решеню
акима Казыгуртского района
от "5" ноября 2018 года № 7
Сельский округ Алтынтобе
№ 261 избирательный участок.
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Алтынтобе" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица К.Стамова № 51.
Граница: села Алтынтобе, Карабау полностью.
№ 262 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Косагаш" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица А.Сапиева № 126.
Граница: село Косагаш полностью.
№ 263 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Каржан" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица С.Дуйсебекова № 11.
Граница: улицы А.Косанбаева, О.Тилеубаева, Т.Рахымова, Т.Ныспанбетова, К.Мырзабекова, С.Дуйсебекова, Т.Кожамжарова, К.Майлиева, Самал, К.Кишкентаева села Каржан полностью.
№ 264 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени О.Жамалова" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Ж.Жуматаева № 7.
Граница: улицы А.Алдебаева, Ж.Жуматаева, Келес, А.Мелдешова, А.Дуйсебаева, Е.Елеусизова, И.Шарипова, П.Атамбекова, К.Мамбетова села Каржан полностью.
№ 265 избирательный участок.

Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "1-Мамыр" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Т.Салыбаев көшесі № 70.
Шекарасы: Қаржан ауылының Т.Салыбаев, М.Құлекеев, С.Жайлаубаев, П.Байдеуов көшелері және Аққұм, Қырыққыз ауылдары толығымен.
Жаңабазар ауыл округі
№ 266 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Елшібек батыр атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Рахымбай Ханалы көшесі № 10.
Шекарасы: Жаңабазар ауылы толығымен.
№ 267 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Әуезов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Елшібек батыр көшесі № 58.
Шекарасы: Үлгілі ауылы толығымен.
№ 268 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жылыбұлақ" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Өмірсерік Қалдыбайұлы көшесі № 68.
Шекарасы: Жылыбұлақ, Жаңажол ауылдары толығымен.
№ 269 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қарабастау" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Расул Төленді көшесі № 70.
Шекарасы: Қарабастау ауылы толығымен.
№ 270 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Әбдікәрім Бектаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сансызбай Рсымбетұлы көшесі № 111.
Шекарасы: Жаңаталап ауылы толығымен.
№ 271 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Кенен Әзірбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қожамберді Көшімбетұлы көшесі № 23 А.
Шекарасы: Үшбастау ауылы толығымен.
№ 272 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Тілектес" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Зиямет Бостанов көшесі № 46 А.
Шекарасы: Тілектес ауылы толығымен.
№ 273 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жеңіс" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау көшесі № 5.
Шекарасы: Жеңіс ауылы толығымен.
Сабыр Рақымов ауылдық округі
№ 274 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Көкібел ауылдық мәдениет үйі, Ә.Әзімқұлов көшесі № 14.
Шекарасы: Көкібел, Қызылата, Майбұлақ ауылдары толығымен.
Жігерген ауыл округі
№ 275 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Т.Мырзабеков көшесі № 11.
Шекарасы: Дихан, Айнатас, Жігерген ауылдары толығымен.
№ 276 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ж.Есіркепов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Жамашов көшесі № 19.
Шекарасы: Тесіктөбе ауылы толығымен.
№ 277 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Өгем" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Өгем ауылы толығымен.
№ 278 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Бибол Құдайназаров атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мошқал баба көшесі № 38А.
Шекарасы: Қызылбұлақ ауылы толығымен.
Қазығұрт ауыл округі
№ 279 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Сатпаев атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Төлеев көшесі № 2.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "1-Мамыр" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Т.Салыбаева № 70.
Граница: улицы Т.Салыбаева, М.Кулекеева, С.Жайлаубаева, П.Байдеуова, села Каржан и села Аккум, Кырыккыз полностью.
Сельский округ Жанабазар
№ 266 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Елшибек батыра" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Рахимбая Ханалы № 10.
Граница: село Жанабазар полностью.
№ 267 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени М. Ауэзова" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Елшибек батыра № 58.
Граница: село Улгили полностью.
№ 268 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Жылыбулак" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Омирсерика Калдыбайулы № 68.
Граница: села Жылыбулак, Жанажол полностью.
№ 269 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Карабастау" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Расул Толенди № 70.
Граница: село Карабастау полностью.
№ 270 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Абдикарима Бектаева" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Сансызбая Рсымбетулы № 111.
Граница: село Жанаталап полностью.
№ 271 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Кенена Азербаева" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Кожамберды Кошимбетулы № 23 А.
Граница: село Ушбастау полностью.
№ 272 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Тлектес" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Зиямета Бостанова № 46 А.
Граница: село Тилектес полностью.
№ 273 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа "Женис" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Улытау № 5.
Граница: село Женис полностью.
Сельский округ Сабыр Ракымова
№ 274 избирательный участок.
Центр: Сельский дом культуры Кокибел государственного коммунального казенного предприятия "Казыгуртский районный Дворец культуры", улица А.Азимкулова № 14.
Граница: села Кокибел, Кызылата, Майбулак полностью.
Сельский округ Жигерген
№ 275 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Абая" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Т.Мырзабекова № 11.
Граница: села Дихан, Айнатас, Жигерген полностью.
№ 276 Избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Ж.Есиркепова" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица К.Жамашова № 19.
Граница: село Тесиктобе полностью.
№ 277 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа "Угам" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
Граница: село Огем полностью.
№ 278 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа имени Бибола Кудайназарова" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Мошкал баба № 38А.
Граница: село Кызылбулак полностью.
Сельский округ Казыгурт
№ 279 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени К. Сатпаева" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Ж.Тулеева № 2.

Шекарасы: Қазығұрт ауылының М.Әуезов, Ж.Төлеев, Жібек жолы, Қазына, Т.Бигелдинов, Д.Шақабаева, Тәттімбет, Табыс, О.Байжұманов көшелері толығымен, Д.Қонаев көшесінің тақ жағынан № 1-57 үйлері, жұп жағынан № 2-50 үйлері аралығы, Ш.Уалиханов көшесінің тақ жағынан № 1-45 үйлері, жұп жағынан № 2-46 үйлері аралығы.
№ 280 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазығұрт аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Д.Қонаев көшесі № 92.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының Ә.Тоғаев, Н.Мұратов, Абай, Ә.Молдағұлова, А.Жұбанов, Райымбек батыр, А.Фахрутдинов көшелері толығымен, Ш.Уалиханов көшесінің тақ жағынан № 47-89 үйлері, жұп жағынан № 48-76 үйлері аралығы, Мамбеталиев көшесінің тақ жағынан № 41 үйден соңына дейін, жұп жағынан № 36 үйден соңына дейін, Д.Қонаев көшесінің тақ жағынан № 59-111 үйлері, жұп жағынан № 52-112 үйлері аралығы, Қ.Абдалиев көшесінің тақ жағынан № 1-35 үйлері, жұп жағынан № 2-42 үйлері аралығы.
№ 281 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Болашақ" мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Абдалиев көшесі № 76.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының Н.Ысмайылов, Құрманғазы, Ырыс, Береке, Қ.Есіркепов, Қ.Қабылбеков, Сүйінбай, О.Жандосов, М.Мақатаев, Б.Момышұлы, Е.Бұғыбаев көшелері толығымен, Қ.Жанысбеков көшесінің жұп жағы толығымен, Ш.Уалиханов көшесінің тақ жағынан № 91 үйден соңына дейін, жұп жағынан № 78 үйден соңына дейін, Қ.Абдалиев көшесінің тақ жағынан № 37 үйден соңына дейін, жұп жағынан № 42 үйден соңына дейін.
№ 282 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Қазығұрт аудандық № 1 балалар жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д.Қонаев көшесі № 178а.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының Жамбыл, С.Еділов, Еңбекші, С.Рахимов, Ғ.Мұратбаев, М.Мәметова, А.Яссауи, Әл-Фараби, Д.Нұрпейісова, Ю.Гагарин, М Өтемісұлы, Манасов көшелері толығымен, Майлин көшесінің жұп жағының үйлері және С.Мұқанов көшесінің тақ жағының үйлері толығымен, Қ.Жанысбеков көшесінің тақ жағының № 1-21 үйлері аралығы, Д.Қонаев көшесінің тақ жағынан № 113-ші үйден соңына дейін, жұп жағынан № 114-тен соңына дейінгі үйлер.
№ 283 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ащыбұлақ" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мектеп көшесі № 1.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының Бөгенбай батыр, Қабанбай батыр, Ертіс, Балқаш, Әйтеке би, І.Есенберлин, М.Дулатұлы, Ә.Сасбұқаев, Т.Байтуров, Бурабай, Жайық, С.Тілешұлы, Т.Атанбекұлы, Д.Қабашбаев, Жастар, Алатау, Мектеп, М.Өмірбайұлы, Тәукехан көшелері толығымен.
№ 284 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Кезеңбұлақ" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Телемұнара көшесі № 53.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының М.Тұтқабаев, Төле би, Қазыбек би, С.Кемелов, Ынтымақ, Сауран, С.Ерубаев, М.Кенжебаев, Телемұнара көшелері және Б.Майлин көшесінің тақ жағының үйлері толығымен.
№ 285 сайлау учаскесі.

Границы: села Казыгурт улицы М. Ауэзова, Ж. Тулеева, Жибек жолы, Казына, Т. Бигельдинова, Д.Шакабаева, Таттимбета, Табыс, О.Байжуманова полностью, улица Д.Конаева дома с нечҰтной стороны № 1-57, дома с чҰтной стороны № 2-50, улица Ш.Уалиханова между домами с не чҰтная стороны № 1-45, дома с чҰтной стороны № 2-46.
№ 280 избирательный участок.
Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртский районный Дворец культуры" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Казыгуртского района, улица Д.Кунаева № 92.
Границы: села Казыгурт улицы А.Тогаева, Н.Муратова, Абая, А.Молдагуловой, А.Жубанова, Райымбек батыра, А.Фахрутдинова полностью, улица Ш.Уалиханова между домами с нечетной стороны № 47-89, с четной стороны между домами № 48-76, улица Мамбеталиева с нечҰтной стороны от дома № 41 до конца улицы, чҰтная сторона от дома № 36 до конца, улица Д.Кунаева с нечҰтной стороны между домами № 59-111, с чҰтной стороны между домами № 52-112, с нечҰтной стороны улицы К.Абдалиева между домами № 1-35, с чҰтной стороны между домами № 2-42.
№ 281 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия "Болашак" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица К.Абдалиева № 76.
Граница: села Казыгурт улицы Н.Исмаилова, Курмангазы, Ырыс, Береке, К.Есиркепова, К.Кабылбекова, Суинбая, О.Жандосова, М.Макатаева, Б.Момышулы, Е.Бугыбаева полностью, улица К.Жанысбекова дома с чҰтной стороны полностью, улица Ш.Уалиханова дома с нечҰтной стороны от № 91 до конца, дома с чҰтной стороны от № 78 до конца, улица К.Абдалиева дома с нечетной стороны от № 37 до конца, дома с чҰтной стороны от № 42 до конца.
№ 282 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Детская юношеская спортивная школа №1 Казыгуртского района" Управления физической культуры и спорта Туркестанской области, улица Д.Конаева № 178а.
Границы: села Казыгурт улицы Жамбыла, С.Едилова, Енбекши, С.Рахимова, Г.Муратбаева, М.Маметова, А.Яссауи, Ал-Фараби, Д.Нурпеисова, Ю.Гагарина, М.Отемисулы, Манасова полностью, с чҰтной стороны все дома улицы Майлина и с нечҰтной стороны все дома улицы С.Муканова полностью, улицы К.Жанысбекова с нечҰтной стороны между домами № 1-21, улица Д.Конаева дома с нечҰтной стороны от № 113 до конца, дома с чҰтной стороны от № 114 до конца.
№ 283 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Ащыбулак" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Мектеп № 1.
Границы: села Казыгурт улицы Богенбай батыр, Кабанбай батыр, Ертис, Балкаш, Айтеке би, И.Есенберлин, М.Дулатулы, А.Сасбукаева, Т.Байтуров, Бурабай, Жайык, С.Тилешулы, Т.Атанбекулы, Д.Кабашбаева, Жастар, Алатау, Мектеп, М.Омирбайулы, Таукехана полностью.
№ 284 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Кезенбулак" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Телемунара № 53.
Границы: села Казыгурт улицы М.Туткабаева, Толе би, Казыбек би, С.Кемелова, Ынтымак, Сауран, С.Ерубаева, М.Кенжебаева, Телемунара полностью, нечҰтные стороны все дома улицы Б.Майлина.
№ 285 избирательный участок.

Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының "№11 колледж" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Д.Қонаев көшесі № 2.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының Қ.Данияров, Сырдария, Балуан шолақ, Темірлан, Арыс, Жеңіс, Наурыз, Түркістан, Қаратау, Б.Байбек, А.Қайымбеков, С.Наримов, Ш.Қалдаяқов, Бейбітшілік, Қ.Көпбаев, Достық, Қожақұл би, Отырар, Ә.Жангелдин, С.Сейфуллин, Ы.Алтынсарин, Амангелді көшелері толығымен, Мамбеталиев көшесінің тақ жағының № 1-39 үйлері аралығы, жұп жағының № 2-34 үйлері аралығы.
№ 286 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "О.Жандосов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, К.Әзірбаев көшесі № 92А.
Шекарасы: Қазығұрт ауылының Ш.Абуов, М.Балқыбеков, О.Үсіпбеков, Айша бибі, Қаратас, Ж.Өскенбаев, К.Әзірбаев, Қажымұқан, Т.Рысқұлов, Жаңатұрмыс, Қазығұрт көшелері толығымен, Қ.Жанысбеков көшесінің тақ жағынан № 23 үйден соңына дейін, С.Мұқанов көшесінің жұп жағы толығымен.
№ 287 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аудандық полиция бөлімі, Д.Қонаев көшесі № 116.
Қақпақ ауыл округі
№ 288 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қақпақ ауылдық мәдениет үйі, Қазыбек би көшесі № 5.
Шекарасы: Қақпақ ауылының Қаракемер, Көктөбе, Таң, Келдібек-Ата, Жастар, Б.Момышұлы, Төле би, Ж.Жабаев, У.Омаров, Заңғар, Қазыбек би, Ынтымақ, Болашақ, Бірлік көшелері толығымен, Қақпақ көшесінің жұп жағының № 2-52 үйлері, тақ жағының № 1-41 үйлері, Д.Қонаев көшесінің жұп жағының № 2-118 үйлері, тақ жағының № 1-117 үйлері аралығы, А.Құнанбаев көшесінің тақ жағының № 1-45 үйлері және жұп жағының № 2-46 үйлері аралығы.
№ 289 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қақпақ" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай Құнанбаев көшесі № 70А.
Шекарасы: Қақпақ ауылының Бастау, Мектеп, Достық көшелері толығымен, Қақпақ көшесінің жұп жағының № 54-58 үйлері, тақ жағының № 43-59 үйлері, Д.Қонаев көшесінің жұп жағының № 120-182 үйлері, тақ жағының № 119-183 үйлері, Абай Құнанбаев көшесінің жұп жағының № 48-106 үйлері, тақ жағының № 47-107 үйлері аралығы және Заңғар, Сырлысай ауылдары толығымен.
Қарабау ауыл округі
№ 290 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жамбыл атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Е.Сарыпбеков көшесі № 46.
Шекарасы: Сынтас ауылы толығымен.
№ 291 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Оразбаева атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі, М.Құрымбаев көшесі № 46.
Шекарасы: Жұмысшы ауылы толығымен.
№ 292 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.С.Макаренко атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Төле би көшесі № 30.
Шекарасы: Қарабау ауылы толығымен.
№ 293 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қ.Өміралиев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кейкіман батыр көшесі № 12.
Шекарасы: Үшбұлақ ауылы толығымен.
Қызылқия ауыл округі
№ 294 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жібек жолы көшесі № 7А.

Центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж №11" Управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Д.Кунаева № 2.
Границы: села Казыгурт улицы К.Даниярова, Сырдария, Балуан шолак, Темирлан, Арыс, Женис, Наурыз, Туркестан, Каратау, Б.Байбека, А.Кайымбекова, С.Наримова, Ш.Калдаякова, Бейбитшилик, К.Копбаева, Достык, Кожакул би, Отырар, А.Жангелдина, С.Сейфуллина, Ы.Алтынсарина, Амангелди полностью, улица Мамбеталиева дома с нечҰтный стороны № 1-39, дома с чҰтный стороны № 2-34.
№ 286 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени О.Жандосова" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица К.Азербаева № 92А.
Граница: села Казыгурт улицы Ш.Абуова, М.Балкыбекова, О.Усипбекова, Айша биби, Каратас, Ж.Оскенбаева, К.Азирбаева, Кажымукан, Т.Рыскулова, Жаңатурмыс, Казыгурт полностью, улица К.Жанысбекова дома с нечҰтной стороны от № 23 до конца, улица С.Муканова чҰтная сторона полностью.
№ 287 избирательный участок.
Центр: Районный отдел полиции, улица Д. Кунаева № 116.
Сельский округ Какпак
№ 288 избирательный участок.
Центр: Сельский дом культуры Какпак государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Казыгуртского района", улица Казыбек би № 5.
Границы: села Какпак улицы Каракемер, Коктобе, Тан, Келдибек-Ата, Жастар, Б.Момышулы, Толе би, Ж.Жабаева, У.Омарова, Зангар, Казыбек би, Ынтымак, Болашак, Бирлик полностью, с чҰтной стороны улицы Какпак между домами № 2-52, с нечҰтной стороны между доми № 1-41, с чҰтной стороны улицы Д.Конаева между домами № 2-118, с не четной стороны между домами № 1-117, с нечҰтной стороны улицы А.Кунанбаева между домами № 1-45, с чҰтной стороны между домами № 2-46.
№ 289 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Какпак" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Абая Кунанбаева № 70А.
Границы: села Какпак улицы Бастау, Мектеп, Достык полностью, с чҰтной стороны улицы Какпак между домами № 54-58, с нечҰтной стороны между домами № 43-59, с чҰтной стороны улицы Д.Конаева между домами № 120-182, с нечҰтной стороны между домами № 119-183, с чҰтной стороны улицы Абая Кунанбаева между домами № 48-106, с нечҰтной стороны между домами № 47-107, села Зангар, Сырлысай полностью.
Сельский округ Карабау
№ 290 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Жамбыла" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Е.Сарыпбекова № 46.
Границы: село Сынтас полностью.
№ 291 избирательный участок.
Центр: Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени А.Оразбаевой" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица М.Курымбаева № 46.
Границы: село Жумысшы полностью.
№ 292 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени А.С.Макаренко" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Толе би № 30.
Границы: село Карабау полностью.
№ 293 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени К.Омиралиева" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Кейкиман батыра № 12.
Границы: село Ушбулак полностью.
Сельский округ Кызылкия
№ 294 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Бауыржана Момышулы" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Жибек жолы № 7А.

Шекарасы: Қызылқия ауылының Дүйсебай Болыс көшесінің тақ жағының № 1-55 үйлері, жұп жағының № 2-56 үйлері аралығы, Б.Әшірбаев көшесінің тақ жағының № 1-21 үйлері, жұп жағының № 2-22 үйлері аралығы және А.Амалов көшесі мен Айнатас ауылы толығымен.
№ 295 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қызылқия ауылдық мәдениет үйі, Ұ.Сақұлы көшесі № 43А.
Шекарасы: Қызылқия ауылының Н.Тоқтамыс, Ұ.Сақұлы, Ғ.Мұратбаев, С.Нүсенов көшелері толығымен, Дүйсебай Болыс көшесінің тақ жағының № 57 үйден бастап соңына дейін, жұп жағының № 58 үйден бастап соңына дейін, Б.Әшірбаев көшесінің тақ жағының № 23 үйден бастап соңына дейін, жұп жағының № 24 үйден бастап соңына дейін.
№ 296 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қызылсеңгір" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Н.Машақұлы көшесі № 20.
Шекарасы: Қызылсеңгір, Тұғыртас ауылдары толығымен.
№ 297 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ынталы" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Иманбердиев көшесі № 31А.
Шекарасы: Ынталы ауылы толығымен.
Қарақозы Әбдалиев ауылдық округі
№ 298 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Рабат ауылдық мәдениет үйі, Жамбыл көшесі № 10.
Шекарасы: Рабат ауылының Жамбыл, Қостай ата, М.Әуезов, Т.Рысқұлов, П.Тәжібаева, Б.Момышұлы, Ақпан батыр, Қ.Байымбетов, Нышанов, Ж.Әбенов, С.Сейфуллин, Тілешов, Д.Қонаев, С.Шаймерден, М.Махатаев, Объедков, Кенесары, Ы.Алтынсарин, С.Рахимов көшелері толығымен.
№ 299 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің П.Тәжібаева атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жібек жолы көшесі № 27.
Шекарасы: Рабат ауылының Жібек жолы, Бәйтерек, Болашақ, Ақжол, Қажымұхан, М.Өзтүрік, Шәкәрім, Абай, Аманкелді, Әшірбай ата, Қ.Әбдәлиев көшелері толығымен.
№ 300 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қазығұрт" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Сатыбалдиев көшесі № 90.
Шекарасы: Қ.Мәмбетұлы ауылы толығымен.
№ 301 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Аманкелді" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Исатай батыр көшесі № 31.
Шекарасы: Аманкелді ауылы толығымен.
№ 302 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Атбұлақ" жанындағы интернаты бар жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ж.Қаппаров көшесі № 15.
Шекарасы: Атбұлақ ауылы толығымен.
№ 303 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Еңбекші" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бағаналы көшесі № 56.
Шекарасы: Еңбекші ауылы толығымен.
№ 304 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қызылдала" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Төлеш ақын көшесі № 90.
Шекарасы: Қызылдала ауылы толығымен.
Тұрбат ауыл округі
№ 305 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Еңбек" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жаңа ғасыр көшесі № 33.
Шекарасы: Еңбек ауылы толығымен.
№ 306 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қызылдихан" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Хошимбек көшесі № 27.
Шекарасы: Қызылдихан ауылының А.Хошимбек, Бірлік, Ырыс, Нур, Береке, Ынтымақ, Көктөбе, Ақбұлақ көшелері толығымен, Өндіріс ауылынан М.Сабиров көшесі толығымен.
№ 307 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Жаңатірлік" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Мұратов көшесі № 7.
Шекарасы: Өндіріс ауылының А.Тұрсынқұлов, Достық, Ә.Мұратов, Көктем, Н.Байтемиров, С.Кенжегулов, Бастау, Атамекен көшелері толығымен.
№ 308 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ш.Қалдаяқов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бейбітшілік көшесі № 81.

Границы: село Айнатас полностью, села Кызылкия с нечҰтной стороны улицы Дуйсебай Болыса между домами № 1-55, с чҰтной стороны между домами № 2-56, с нечҰтной стороны улицы Б.Аширбаева между домами № 1-21, с чҰтной стороны между домами № 2-22 и улица А.Амалова полностью.
№ 295 избирательный участок.
Центр: Сельский дом культуры Кызылкия Государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Казыгуртского района", улица У.Сакулы № 43.
Границы: села Кызылкия улицы Н.Токтамыса, У.Сакулы, Г.Муратбаева, С.Нусенова полностью, с нечҰтной стороны улицы Дуйсебай Болыса от дома № 57 до конца, с четной стороны от дома № 58 до конца, с нечҰтной стороны улицы Б.Аширбаева от дома № 23 до конца, с чҰтной стороны от дома № 24 до конца.
№ 296 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Кызылсенгир" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Н.Машакулы № 20.
Границы: села Кызылсенгир, Тугыртас полностью.
№ 297 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Ынталы" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Ж.Иманбердиева № 31А.
Границы: село Ынталы полностью.
Сельский округ Каракозы Абдалиева
№ 298 избирательный участок.
Центр: Сельский дом культуры Рабат Государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Казыгуртского района", улица Жамбыла № 10.
Границы: села Рабат улицы Жамбыла, Костай ата, М.Ауезова, Т.Рыскулова, П.Тажибаева, Б.Момышулы, Акпан батыр, К.Байымбетова, Нышанова, Ж.Абенова, С.Сейфуллина, Тилешова, Д.Конаева, С.Шаймерден, М.Махатаева, Объедкова, Кенесары, Ы.Алтынсарина, С.Рахимова полностью.
№ 299 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени П.Тажибаевой" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Жибек жолы № 27.
Граница: села Рабат улицы Жибек жолы, Байтерек, Болашак, Акжол, Кажымукан, М.Озтурик, Шакарим, Абая, Аманкелди, Аширбай ата, К.Абдалиева полностью.
№ 300 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Казыгурт" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица К.Сатыбалдиева № 90.
Границы: село К.Мамбетулы полностью.
№ 301 избирательный участок.
Центр:Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Амангельды" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Исатай батыра № 31.
Границы: село Аманкелди полностью.
№ 302 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа с интернатом "Атбулак" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области", улица Ж.Каппарова № 15.
Границы: село Атбулак полностью.
№ 303 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Енбекши" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Баганалы № 56.
Границы: село Енбекши полностью.
№ 304 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Кызылдала" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Толеш акына № 90.
Границы: село Кызылдала полностью.
Сельский округ Турбат
№ 305 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Енбек" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Жана гасыр № 33.
Границы: село Енбек полностью.
№ 306 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Кызылдихан" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица А.Хошимбека № 27.
Границы: села Кызылдихан улицы А.Хошимбека, Бирлик, Ырыс, Нур, Береке, Ынтымак, Коктобе, Акбулак полностью, села Ондирис улица М.Сабирова полностью.
№ 307 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Жанатирлик" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица А.Муратова № 7.
Границы: села Ондирис улицы А.Турсынкулова, Достык, А.Муратова, Коктем, Н.Байтемирова, С.Кенжегулова, Бастау, Атамекен полностью.
№ 308 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Ш. Калдаякова" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Бейбитшилик № 81.

Шекарасы: Тұрбат ауылының Болашақ, Ш.Байдалиев, А.Байтурсынов, Жұлдыз, Е.Исақұлов, Қаржан, Бостан, Гүлістан көшелері толығымен және Бейбітшілік көшесінің тақ жағының № 1-85 үйлері, жұп жағының № 2-134 үйлері.
№ 309 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Бәйтерек" бөбекжай балабақшасы коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Пірәліұлы Бөрібек көшесі № 68
Шекарасы: Тұрбат ауылының Бақыт, И.Қасимов, П.Бөрібек, Л.Жолдыбаева көшелері толығымен және Бейбітшілік көшесі тақ жағының № 115-195 үйлері, жұп жағының № 154-194 үйлері.
№ 310 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұрбат шекара заставасы, Көктем көшесі № 28.
Шанақ ауыл округі
№ 311 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұржан Болыс көшесі № 20.
Шекарасы: Шанақ ауылы толығымен.
№ 312 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ақжар" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ.Құдайбергенов көшесі № 25.
Шекарасы: Ақжар ауылы толығымен.
№ 313 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Т.Тоқтаров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қасымбек би көшесі № 27.
Шекарасы: Ескі Шанақ, Ызабұлақ, станция Шанақ ауылдары толығымен.
Сарапхана ауыл округі
№ 314 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы мектеп жанындағы интернаты бар жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ы.Алтынсарин көшесі № 22.
Шекарасы: Сарапхана ауылы толығымен.
№ 315 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Д.А.Қонаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д.Қонаев көшесі № 2.
Шекарасы: Жіңішке ауылы толығымен.
№ 316 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Өтемісұлы атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Л.Құрбанов көшесі № 19А.
Шекарасы: Махамбет ауылы толығымен.
№ 317 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Байтұрсынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Келешек көшесі № 9.
Шекарасы: Майлыошақ ауылы толығымен.
№ 318 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Талдыбұлақ" негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Түгейболат көшесі №49А.
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы толығымен.
№ 319 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Бақабұлақ" бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бақабұлақ көшесі № 33.
Шекарасы: Бақабұлақ ауылы толығымен.
Шарбұлақ ауыл округі
№ 320 сайлау учаскесі.
Орталығы: "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Шарбұлақ ауылдық мәдениет үйі, Т.Батырбеков көшесі № 21.
Шекарасы: Шарбұлақ ауылы толығымен.
№ 321 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Қазығұрт ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Ақбастау" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақбастау көшесі № 41.
Шекарасы: Ақбастау ауылы толығымен.

Границы: села Турбат улицы Болашак, Ш.Байдалиев, А.Байтурсынов, Жулдыз, Е.Исакулов, Каржан, Бостан, Гулистан полностью и с нечҰтной стороны улицы Бейбитшилик между домами № 1-85, с чҰтной стороны между домами № 2-134.
№ 309 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение ясли-сад "Байтерек" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Пралиулы Борибека № 68.
Граница: села Турбат улицы Бакыт, И.Касымов, П.Борибек, Л.Жолдыбаева полностью и с нечҰтной стороны улицы Бейбитшилик между домами № 115-195, с чҰтной стороны между домами № 154-194.
№ 310 избирательный участок.
Центр: Пограничная застава Турбат, улица Коктем № 28.
Сельский округ Шанак
№ 311 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Абая" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Нуржан Болыса № 20.
Граница: село Шанак полностью.
№ 312 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Акжар" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица К.Кудайбергенова № 25.
Граница: село Акжар полностью.
№ 313 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Т.Токтарова" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Касымбек би № 27.
Границы: села Ески Шанак, Ызабулак, станция Шанак полностью.
Сельский округ Шарапхана
№ 314 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа с пришкольным интернатом имени Ыбырая Алтынсарина" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Ы.Алтынсарина № 22.
Границы: село Сарапхана полностью.
№ 315 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Д.А.Кунаева" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Д.Кунаева № 2.
Границы: село Жинишке полностью.
№ 316 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени М.Утемисулы" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Л.Курбанова № 19а.
Границы: село Махамбет полностью.
№ 317 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени А.Байтурсынова" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Келешек № 9.
Границы: село Майлыошак полностью.
№ 318 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа "Талдыбулак" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Тугейболат № 49А.
Границы: село Талдыбулак полностью.
№ 319 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа "Бакабулак" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Бакабулак № 33.
Границы: село Бакабулак полностью.
Сельский округ Шарбулак
№ 320 избирательный участок.
Центр: Сельский дом культуры Шарбулак Государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Казыгуртского района", улица Т.Батырбекова № 21.
Границы: село Шарбулак полностью.
№ 321 избирательный участок.
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа "Акбастау" отдела развития человеческого потенциала Казыгуртского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, улица Акбастау № 41.
Границы: село Акбастау полностью.