Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Сабыр Рақымов ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 7 қарашадағы № 25 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 қарашада № 30500 болып тiркелді. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Сабыр Рақымов ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Сабыр Рақымов ауылдық округі әкімінің 04.01.2023 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекция басшысының 2022 жылғы 22 қазандағы № 02-05/333 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Сабыр Рақымов ауылдық округі Қызылата ауылы Ә.Дәулетұлы № 94-111 көшелерінің аумағына мүйізді ұсақ малдар арасында бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
С.Рақымов ауылдық округінің әкімі С. Макулбаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Сабыра Рахимова Казыгуртского района Туркестанской области от 7 ноября 2022 года № 25. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 ноября 2022 года № 30500. Утратило силу решением акима сельского округа Сабыра Рахимова Казыгуртского района Туркестанской области от 4 января 2023 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Сабыра Рахимова Казыгуртского района Туркестанской области от 04.01.2023 № 1 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления руководителя Казыгуртской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 октября 2022 года за № 02-05/333, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улицы А.Даулетулы № 94-111 села Кызылата сельского округа Сабыр Рахимова Казыгуртского района Туркестанстой области, в связи с возникновением болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие поcле дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С.Ракимов С. Макулбаев