Мақтарал ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 534 "Мақтарал аудандық бюджеттен қаржыландырылатын аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтері әкімдері аппараттары мен атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 27 мамырдағы № 346 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 маусымда № 28339 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Мақтаарал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мақтарал ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 534 "Мақтарал аудандық бюджеттен қаржыландырылатын аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтері әкімдері аппараттары мен атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4587 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Мақтаарал ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал ауданының әкімі Б. Асанов

О признании утратившим силу постановления акимата Мактааральского района от 18 апреля 2018 года № 534 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима района, города районного значения, поселка, сельских округов и исполнительных органов финансируемых из Мактааральского районного бюджета"
Постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 27 мая 2022 года № 346. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июня 2022 года № 28339
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мактаральского района от 18 апреля 2018 года № 534 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата акима района, города районного значения, поселка, сельских округов и исполнительных органов финансируемых из Мактаральского районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4587).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мактааральского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мактааральского района Б. Асанов