Мақтаарал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 24-162-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 қазанда № 30006 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3 тармағының 2 тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Мактааральскому району
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 28 сентября 2022 года № 24-162-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 октября 2022 года № 30006. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктами 2 пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Мактааральского района РЕШИЛ:

1. Мақтаарал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихатының хатшысы К. Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
28 қыркүйектегі № 24-162-VII
шешіміне қосымша
Мақтаарал ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Мактааральскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Мактааральского района К. Сарсекбаев
Приложение к решению
Мактааральского районного
маслихата от 28 сентября
2022 года № 24-162-VII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Мактааральскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель