Ордабасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 67/2 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 қарашадағы № 30/2 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қарашада № 30517 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңның 7 бабының 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңның 27 бабына сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 67/2 Ордабасы аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5816 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Қ. Әбдіхалық

О признании утратившим силу решения Ордабасинского районного маслихата от 14 сентября 2020 года № 67/2 "О повышении базовых ставок ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 9 ноября 2022 года № 30/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 ноября 2022 года № 30517
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ордабасинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 14 сентября 2020 года № 67/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5816).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Қ. Әбдіхалық