Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 3 мамырдағы № 199 ""Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Сарыағаш ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 16 наурыздағы № 90 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 наурызда № 27239 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыағаш ауданы әкімдігінің ""Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Сарыағаш ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 3 мамырдағы № 199 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4597 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысы,
Сарыағаш ауданының әкімі М. Отаршиев

О признании утратившим силу постановление акимата Сарыагашского района от 3 мая 2018 года № 199 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Сарыагашского района корпуса "Б""
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 16 марта 2022 года № 90. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 марта 2022 года № 27239
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сарыагашского района "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Сарыагашского района корпуса "Б"" от 3 мая 2018 года № 199 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4597).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыагашского района,
Туркестанской области М. Отаршиев