Сарыағаш ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 28 қарашадағы № 360 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 желтоқсанда № 31109 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабы, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сарыағаш ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 20 желтоқсандағы № 342 "Сарыағаш ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5959 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Сарыагашского района
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 28 ноября 2022 года № 360. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2022 года № 31109
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Сарыагашского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Сарыагашского района от 20 декабря 2020 года № 342 "Об установлении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Сарыагашского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5959).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сарыағаш ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысы, Сарыағаш ауданы
әкімінің міндетін атқарушы Н. Талипов
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 28 қарашадағы
№ 360 қаулысына қосымша
Сарыағаш ауданының аумағында cтационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасу орны
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Дарбаза елді мекені, Бейбітшілік көшесі, "Береке" жанар-жағармай құю бекетінің оң жағында
5
азық-түлік, азық-түлік емес тауарларды сату

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сарыагашского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Сарыагашского района, Туркестанской области Н. Талипов
Приложение к постановлению
акимата Сарыагашского района
от 28 ноября 2022 года № 360
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Сарыагашского района
Месторасположение
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
Населенный пункт Дарбаза, улица Бейбитшилик, справа от автозаправочной станции "Береке"
5
реализация продовольственных, непродовольственных товаров