Созақ ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 125 шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 қыркүйекте № 29847 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексінің 365 бабының 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Созакскому району
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 23 сентября 2022 года № 125. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 сентября 2022 года № 29847
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Созакский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Созақ ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Байғараев
2022 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 125 Шешімге қосымша
Созақ ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілердің түрлері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Созакскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Б. Байғараев
Приложение к решению
от 23 сентября 2022 года
№ 125
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Созакскому району
Виды объектов накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель