Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 қарашадағы № 38-201-VI "Жетісай ауданының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 18-112-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 наурызда № 27314 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының "Жетісай ауданының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 25 қарашадағы № 38-201-VI (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5924 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысының м.а. Н. Бектуреев

О признании утратившим силу решение Жетысайского районного маслихата от 25 ноября 2020 года № 38-201-VI "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории Жетысайского района"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 15 марта 2022 года № 18-112-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2022 года № 27314
В соответствии с законом Республики Казахстан "О правовых актах" Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жетысайского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории Жетысайского района" от 25 ноября 2020 года № 38-201-VI (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5924).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. секретаря районного маслихата Н. Бектуреев