Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 262 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қыркүйекте № 29570 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Сауран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Сауран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 13 сентября 2022 года № 262. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2022 года № 29570
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Сауран" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Сауран ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Сауран ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданының әкімі Г. Рысбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Сауран аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Сауран ауданы әкімдігінің

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления в интернет-ресурсе акимата района Сауран после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарата акима района Сауран".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Сауран Г. Рысбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная
комиссия района Сауран
Приложение
к постановлению
акимата района Сауран

2022 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 262 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Сауран ауданы, Шорнақ ауылдық округі, Шорнақ ауылы, С.Тоймахан және Ы.Алтынсарин көшелерінің қиылысындағы "Сквер" алаңының сол жағында.
2
Сауран ауданы, Үшқайық ауылдық округі, Теке ауылы, А.Үсенов көшесі, "Қарашық" өзенінің оң жағында және Ә.Молдағұлова көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "А.Үсенов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында.
3
Сауран ауданы, Қарашық ауылдық округі, Қарашық ауылы, Түркістан - Қарнақ тас жолы, "Қарашық" тойханасының сол жағында.
4
Сауран ауданы, Жүйнек ауылдық округі, Жүйнек ауылы, И.Усманов көшесі №1 үйдің оң жағында.
5
Сауран ауданы, Бабайқорған ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі №65, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Абай атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы.
6
Сауран ауданы, Майдантал ауылдық округі, Ынталы ауылы, Д.Қонаев көшесі №39А, Сауран ауданы әкімдігінің "Майдантал ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы және Қаражон ауылы, Төрткөл көшесі №17, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Қаражон шағын жинақталған жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы.
7
Сауран ауданы, Жібек жолы ауылдық округі, Сауран ауылы, О.Әлтаев көшесі №13, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасы, Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Сауран жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағында.
8
Сауран ауданы, Иассы ауылдық округі, Еңбекші-Диқан ауылы, Кентау - Түркістан тас жолы, "Севинш" тойханасының сол жағында.
9
Сауран ауданы, Оранғай ауылдық округі, Оранғай ауылы, Кентау - Түркістан тас жолы, "Шығыс" моншасына қарама-қарсы.
10
Сауран ауданы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның 30 жылдығы ауылы, С.Қожанов көшесі №26 үйдің сол жағында.
11
Сауран ауданы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, Д.Қонаев көшесі №1 үйдің сол жағында.
12
Сауран ауданы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата ауылы, Ибадулла ата көшесі №6 үйдің оң жағында.

от 13 сентября 2022 года
№ 262
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
район Сауран, сельский округ Шорнак, село Шорнак, слева площадки "Сквера" на пересечении улиц С.Тоймахана и Ы.Алтынсарина.
2
район Сауран, сельский округ Ушкайык, село Теке, улица А.Усенова, справа от реки "Қарашық" и улицы А.Молдагуловой, справа здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени А.Усенова" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
3
район Сауран, сельский округ Карашык, село Карашык, трасса Туркестан – Карнак, слева тойханы "Қарашық".
4
район Сауран, сельский округ Жуйнек, село Жуйнек, улица И.Усманова, справа дома №1.
5
район Сауран, сельский округ Бабайкорган, село Абай, улица Абая №65, напротив здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа имени Абая" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
6
район Сауран, сельский округ Майдантал, село Ынталы, улица Д.Конаева №39А, напротив здания государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Майдантал" акимат района Сауран и село Каражон, улица Торткол №17 напротив здания коммунального государственного учреждения "Малокомплектная общая средняя школа Каражон" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
7
район Сауран, сельский округ Жибек жолы, село Сауран, улица О.Алтаева №13, слева здания коммунального государственного учреждения "Общая средняя школа Сауран" отдела развития человеческого потенциала района Сауран, управления развития человеческого потенциала Туркестанской области.
8
район Сауран, сельский округ Иассы, село Енбекши-Дикан, трасса Кентау – Туркестан, слева тойханы "Севинш".
9
район Сауран, сельский округ Орангай, село Орангай, трасса Кентау – Туркестан, напротив бани "Шығыс".
10
район Сауран, сельский округ Шага, село 30 лет Казахстана, улица С.Кожанова, слева дома №26.
11
район Сауран, сельский округ Ески Икан, село Ески Икан, улица Д.Конаева, слева дома №1.
12
район Сауран, сельский округ Жана Икан, село Ибата, улица Ибадулла ата, справа дома №6.