Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 12 мамырдағы № 113 "2022 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 21 қазандағы № 262 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 қазандағы № 30343 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 12 мамырдағы № 113 "2022 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) түрлерінің тізбесін және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ тыңайтқыштарды (органикалықтарды қоспағанда) субсидиялауға бюджеттік қаржы көлемдерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28307 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағының 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2022 жылға арналған тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі – 2 409 269 000 (екі миллиард төрт жүз тоғыз миллион екі жүз алпыс тоғыз мың) теңге бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2022 жылғы 21 қазандағы
№ 262 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан
облысы әкімдігінің
2022 жылғы 12 мамырдағы
№ 113 қаулысына қосымша

О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 12 мая 2022 года № 113 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 октября 2022 года № 262. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 октября 2022 года № 30343
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и норм субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемов бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год" от 12 мая 2022 года № 113 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28307) следующие изменения:
подпункт 2) пункта 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"2) объемы бюджетных средств на субсидирование удобрений (за исключением органических) на 2022 год – 2 409 269 000 (два миллиарда четыреста девять миллионов двести шестьдесят девять тысяч) тенге.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 21 октября 2022 года № 262
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 12 мая 2022 года № 113

76 050,0
3
Сұйық азот тыңайтқышы, Б маркалы
NH4NO3-52
тонна
249 500,0
4
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
тонна
51 500,0
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
Түйіршіктелген В маркалы аммоний сульфаты минералды тыңайтқышы
N-21, S-24
Аммоний сульфаты SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Аммоний сульфаты 21%N+24%S
N-21, S-24
5
Карбамид
N 46,2
тонна
84 375,0
Карбамид Б маркалы
N 46,2
N 46
Карбамид, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N-46,2
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
6
КАС+сұйық тыңайтқышы
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
70 250,0
КАС-32 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
N 32
КАС-32 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
N 32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N аммонийлі - кемінде 6,8, N нитратты - кемінде 6,8, N амидті - кемінде 13,5
N-32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС)
N-32
КАС С кешенді тыңайтқышы
N - 26,10, S - 2,16
Сұйық азот тыңайтқышы, КАС-28 маркалы
N - 28
КАС- 28 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
Сұйық азот тыңайтқышы, КАС-30 маркалы
N - 30
КАС- 30 маркалы сұйық азот тыңайтқышы
Сұйық азот тыңайтқышы, КАС-32 маркалы
N - 32
Сұйық азот тыңайтқышы (КАС), маркалы: КАС-32
N - 32
Сұйық азот тыңайтқышы, КАС + S (Күкірт) маркалы

76 050,0
3
Нитрат аммония жидкий, марка Б
NH4NO3-52
тонна
249 500,0
4
Сульфат аммония
N-21, S-24
тонна
51 500,0
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Минеральное удобрение сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония+BMZ
N-21, S-24, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Сульфат аммония 21%N+24%S
N-21, S-24
5
Карбамид
N 46,2
тонна
84 375,0
Карбамид марки Б
N 46,2
N 46
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
Карбамид+BCMZ
N-46,2, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Карбамид ЮТЕК
N-46,2
6
Жидкое удобрение КАС+
N-28-34, K2O-0,052, SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
70 250,0
Удобрение азотное жидкое марка КАС-32
N 32
Удобрение жидкое азотное марки КАС-32
N 32
Удобрения жидкие азотные (КАС)
N аммонийный - не менее 6,8, N нитратный - не менее 6,8, N амидный - не менее 13,5
N-32
Удобрения азотные жидкие (КАС)
N-32
Комплексное удобрение КАС С
N - 26,10, S - 2,16
Жидкое азотное удобрение, марка КАС-28
N - 28
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 28
Жидкое азотное удобрение, марка КАС-30
N - 30
Удобрение жидкое азотное марки КАС- 30
Жидкое азотное удобрение, марка КАС-32
N - 32
Удобрения жидкие азотные (КАС), марок: КАС-32
N - 32
Жидкое азотное удобрение, марка КАС + S (Сера)

Haifa UP, несепнәр фосфаты (17.5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
килограмм
321,5
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5-44%
12
Аммофос
N10, P 46
тонна
92 812,5
N12, P 52
12-52 маркалы аммофос
N12, P 52
12-52 маркалы аммофос
Аммофоc 12:52, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукоқоспа маркалы: 10:46:0
N-10, P-46
13
Аммофос, 12:39 маркалы
N 12, P 39
тонна
91 500,0
Аммофос, 11:42 маркалы
N-11, P-42
Аммофос, 10:39 маркалы
N-10, P-39
10:36 маркалы аммофос
N-10, P-36
10:33 маркалы аммофос
N-10, P-33
Калийлі тыңайтқыштар
14
Хлорлы калий
K-60
тонна
84 000,0
Хлорлы калий
K2О-60
Хлорлы калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2О-43
Хлорлы калий
K2О-45
Solumop маркалы калий хлориді
K2О-60, KCl-95,8
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-61 (KCl)
K2О-61%
15
Калий сульфаты (күкірт-қышқыл калий)
K2O-52%, SO4-53%
тонна
160 000,0
Күкірт қышқылды калий, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
K2О -50
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2О-53, SO3- 45
Калий сульфаты агрохимикаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Калий сульфаты
K2О-51, SO3- 45
Минералды тыңайтқыш күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-53, S-18
Калий сульфаты
K2О-50
Калий сульфаты
K2О-51
Еритін калий сульфаты
K2O-51,5, SO4-56
Күкірт қышқылды калий (калий сульфаты) тазартылған (I-ші сорт, II-ші сорт)
K2О-53, S-18
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Күрделі тыңайтқыштар
16
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
Р-26%, К-5%
тонна
25 750,0
Р-27%, К-4%
Р-22%, К-4%
Р-17%, К-4%
17
С 12 маркалы күкірті бар карбамид агрохимикаты
N-33, S-12
тонна
108 325,0
С 7,5 маркалы күкірті бар карбамид агрохимикаты
N-35, S-7
С 4 маркалы күкірті бар карбамид агрохимикаты
N-40, S-4
18
11-37 маркалы кешенді сұйық тыңайтқыштар (КСТ)
N-11, Р-37
тонна
98 036,0
10-34 маркалы кешенді сұйық тыңайтқыштар (КСТ)
N-10, Р-34
19
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
тонна
84 375,0
15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
NPK 15-15-15 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 15:15:15 маркалы
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш нитроаммофоска (азофоска), NPK-тыңайтқыш
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), 15:15:15 маркалы
N 15 P 15 K 15
15:15:15 нитроаммофоска, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N 15 P 15 K 15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, нитроаммофоска азофоска
N 16 P 16 K 16
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 16:16:16 маркалы
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска NPK 16:16:16 маркалы
N-16, P-16, K-16
NPK 16-16-16 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
16:16:16 нитроаммофоска, SiB маркалы (модификацияланған минералды тыңайтқыш)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 17:17:17 маркалы
N- 17, P-17, K-17
16:16:16 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N- 16, P-16, K-16
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 7:7:7 маркалы
N- 7, P-7, K-7
8:24:24 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N- 8, P-24, K-24
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, NPK-1 маркалы-қосу 9-20-20
N- 9, P-20, K-20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 9-25-25 диаммофоска маркалы
N- 9, P-25, K-25
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10:20:20 маркалы
N- 10, P-20, K-20
17:0,1:28 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N- 17, P-0,1, K-28
21:0,1:21 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N- 21, P-0,1, K-21
15:24:16 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N- 15, P-24, K-16
NPK 16-16-8 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-8
Диаммофоска 10-26-26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, NPK-1 маркалы (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, NPK-1 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10-26-26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10-26-26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска 10:26:26 маркалы
N 10 P 26 K 26
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 10:20:20 маркалы
N 10 P 20 K 20
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 12:32:12 маркалы
N-12 P-32 K-12
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 13:19:19 маркалы
N-13, P-19, K-19
8-20-30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30
Азотты-фосфорлы- калийлі тыңайтқыш, 8:20:30 маркалы
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, 8:19:29 маркалы
N-8, P-19, K-29
NPK 13-13-24 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска маркалы: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
NPK 20-10-10 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N 20 P 10 K 10
Нитроаммофоска маркалы: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
NPK 24-6-12 маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-24, P-6, K-12
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
20
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+В маркалы

Haifa UP, фосфат мочевины (17.5-44-0)
N-17,5, P2О5-44
килограмм
321,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 18-44-0 (UP)
N - 18%, P2О5-44%
12
Аммофос
N10, P 46
тонна
92 812,5
N12, P 52
Аммофос марка 12-52
N12, P 52
Аммофос марки 12-52
Аммофоc 12:52, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
Аммофос 12:52+B
N-12, P-52, B-0,03
Аммофос 12:52+Zn
N-12, P-52, Zn-0,21
Тукосмесь марки: 10:46:0
N-10, P-46
13
Аммофос, марки 12:39
N 12, P 39
тонна
91 500,0
Аммофос, марки 11:42
N-11, P-42
Аммофос, марки 10:39
N-10, P-39
Аммофос марки 10:36
N-10, P-36
Аммофос марки 10:33
N-10, P-33
Калийные удобрения
14
Калий хлористый
K-60
тонна
84 000,0
Калий хлористый
K2О-60
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О-43
Калий хлористый
K2О-45
Хлорид калия марки Solumop
K2О-60, KCl-95,8
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-61 (KCl)
K2О-61%
15
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SO4-53%
тонна
160 000,0
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2О -50
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, SO3- 45
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2О-52, SO3- 45
Сульфат калия
K2О-51, SO3- 45
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-53, S-18
Сульфат калия
K2О-50
Сульфат калия
K2О-51
Сульфат калия растворимый
K2O-51,5, SO4-56
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный (I сорт, II сорт)
K2О-53, S-18
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-0-51 (SOP)
K2О-51%, SO3-47%
Сложные удобрения
16
Фосфорно-калийные удобрения
Р-26%, К-5%
тонна
25 750,0
Р-27%, К-4%
Р-22%, К-4%
Р-17%, К-4%
17
Агрохимикат карбамид с серой марки С 12
N-33, S-12
тонна
108 325,0
Агрохимикат карбамид с серой марки С 7,5
N-35, S-7
Агрохимикат карбамид с серой марки С 4
N-40, S-4
18
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 11-37
N-11, Р-37
тонна
98 036,0
Удобрения жидкие комплексные (ЖКУ) марки 10-34
N-10, Р-34
19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
84 375,0
Нитроаммофоска марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 15-15-15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 15:15:15
N 15 P 15 K 15
Нитроаммофоска 15:15:15, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N 15 P 15 K 15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска азофоска
N 16 P 16 K 16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 16:16:16
N 16 P 16 K 16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK
16-16-16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N- 16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки 17:17:17
N- 17, P-17, K-17
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N- 16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 7:7:7
N- 7, P-7, K-7
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N- 8, P-24, K-24
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-плюс 9-20-20
N- 9, P-20, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска 9-25-25
N- 9, P-25, K-25
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N- 10, P-20, K-20
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N- 17, P-0,1, K-28
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N- 21, P-0,1, K-21
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N- 15, P-24, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK
16-16-8
N-16, P-16, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки диаммофоска 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1 (диаммофоска)
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки NPK-1
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10-26-26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Нитроаммофоска марки 10:26:26
N 10 P 26 K 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N 10 P 20 K 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 12:32:12
N-12 P-32 K-12
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 8-20-30
N-8, P-20, K-30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:19:29
N-8, P-19, K-29
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 13-13-24
N-13, P-13, K-24
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска марки: 19:4:19
N-19, P-4, K-19
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10
N 20 P 10 K 10
Нитроаммофоска марки: 21:1:21
N-21, P-1, K-21
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 24-6-12
N-24, P-6, K-12
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
20
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+В

N- 16, P-16, K-16, B-0,03
тонна
100 000,0
Нитроаммофоска NPK, 16:16:16+Zn маркалы
N- 16, P-16, K-16, Zn-0,21
16:16:16+BCMZ маркалы нитроаммофоска NPK
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+Zn маркалы
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
NPK(S) 8-20-30(2) маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPKS-8 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K-30, S-2
NPK 20-10-10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P-10, K-10, S-4
NPК(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15, S-10
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P-6, K-6, S-2,6
NPК(S)13-17-17(6) маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6
NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска), 10:26:26 маркалы
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, 10:26:26 маркалы
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+B маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+Zn маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш, диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ маркалы
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+B маркалы
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
16:16:16 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
8:24:24 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
17:0,1:28 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
21:0,1:21 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6

N- 16, P-16, K-16, B-0,03
тонна
100 000,0
Нитроаммофоска NPK, марки 16:16:16+Zn
N- 16, P-16, K-16, Zn-0,21
Нитроаммофоска NPK марки 16:16:16+BCMZ
N- 16, P-16, K-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N 20, P 10, K 10, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 8-20-30(2)
N-8, P-20, K-30, S-2
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки NPKS-8
N-8, P-20, K-30, S-2
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 20-10-10+S
N-20, P-10, K-10, S-4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 15-15-15(10)
N-15, P-15, K-15, S-10
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P-6, K-6, S-2,6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S)13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
Нитроаммофоска марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска), марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26, S-1, Ca-0,8, Mg-0,8
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+B
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,03
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+Zn
N-10, P-26, K-26, S-2, Zn-0,21
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки диаммофоска NPK 10:26:26+BCMZ
N-10, P-26, K-26, S-2, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N 20, P 10, K 10, S-4, B-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P-10, K-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 8:24:24
N-8, P-24, K-24, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 21:0,1:21
N-21, P-0,1, K-21, S-2, Ca-1, Mg-0,6

15:24:16 маркалы жақсартылған түйіршікті метрикалық құрамды нитроаммофоска
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, 14:14:23 маркалы
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21
Құрамында күкірті бар азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш, NP+S=20:20+14 маркалы
N-20, P-20, S-14
тонна
100 446,0
NP+S=20:20+14 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфор тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
Фертим (КМУ Фертим) NPS (N-20, P-20 +S-14) маркалы кешенді минералды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
NP+S=16:20+12 маркалы құрамында күкірті бар азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Құрамында күкірті бар азот-фосфорлы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
22

Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 15:24:16
N-15, P-24, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
21
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
100 446,0
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Комплексные минеральные удобрения Фертим (КМУ Фертим) марки NPS (N-20, P-20 +S-14)
N-20, P-20, S-14
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Агрохимикат сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Сульфоаммофос
N-16, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее
N-16, P-20, S-12
22

Құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш, 20:20+В маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,03
тонна
150 000,0
Құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш, 20:20+ВMZ маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш, 20:20+Zn маркалы
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Құрамында күкірті бар күрделі азот-фосфорлы тыңайтқыш, 20:20+BCMZ маркалы
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
23
Құрамында күкірті бар азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (NPКS-тыңайтқыш), Г маркалы

Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+В
N-20, P-20, S-14, B-0,03
тонна
150 000,0
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+ВMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,018, Mn-0,030, Zn-0,060
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+Zn
N-20, P-20, S-14, Zn-0,21
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее, марки 20:20+BCMZ
N-20, P-20, S-14, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
23
Азот-фосфор-калий-сера содержащее удобрение (NPКS-удобрение), марка Г

KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
K2О-55, MgО-5
тонна
175 000,0
Микротыңайтқыштар
33
Күрделі аралас микроэлементтері бар "Биобарс-М" биотыңайтқышы
N – 2-5 %; P2О5 – 0,66–1,6 %; К2О – 2–5 %; S – 0,66–1,6 %; B - 0,10; Fe2O3 - 0,15; Co - 0,02; Mn - 0,15; Cu - 0,10; Mo - 0,01; Zn - 0,10
литр
2 232,1
34
YaraLiva Calcinit тыңайтқышы (кальций нитраты)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
167 500,0
YaraLivaТМ Сalcinit кальций нитраты
Концентрацияланған кальций нитраты (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Сұйық кальций нитраты
Са(NО3)2-51
Haifa кальций селитрасы
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Growfert маркалы кешенді тыңайтқыш: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Abocol CN кальций селитрасы
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
35
Kristalon Special 18-18-18 минералды тыңайтқышы
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
576 000,0
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36 минералды тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқышы
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13

Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2О-55, MgО-5
тонна
175 000,0
Микроудобрения
33
Биоудобрение "Биобарс-М" с микроэлементами сложно-смешанное
N – 2-5 %; P2О5 – 0,66–1,6 %; К2О – 2–5 %; S – 0,66–1,6 %; B - 0,10; Fe2O3 - 0,15; Co - 0,02; Mn - 0,15; Cu - 0,10; Mo - 0,01; Zn - 0,10
литр
2 232,1
34
Удобрение YaraLiva Calcinit (нитрат кальция)
N- 15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
167 500,0
Нитрат кальция YaraLivaТМ Сalcinit
Нитрат кальция концентрированный (Haifa-Cal Prime)
N-17, N-NО3-16,7, CaO-33; Ca-23,5
Нитрат кальция жидкий
Са(NО3)2-51
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
Комплексное удобрение Growfert марки: 15-0-0 + 27 CaO (CN)
N-15%, CaO-27%
Кальциевая селитра Abocol CN
N-15,5, N-NO3-14,4, CaO-26,5
35
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна
576 000,0
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N- 9,8, P2О5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe- 0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2О5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Yellow 13-40-13

N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Kristalon Cucumber 14-11-31 минералды тыңайтқышы
N-14, NO3-7, N-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы

N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2О5-40, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N-7, P2О5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38

3 450,0
60
"Әмбебап" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 375,0
61
"Рост" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
литр
3 375,0
62
"Дәнді" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
литр
3 375,0
63
"Майлы" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
литр
3 375,0
64
"Қызылша" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-6,0, N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
литр
3 375,0
65
"Жүгері" маркалы Биостим органикалық-минералды тыңайтқышы
аминқышқылдар-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
литр
3 375,0
66
"Жүгері үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
67
"Майлы үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
68
"Дәнді үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
69
"Бұршақты үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы

3 450,0
60
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Универсал"
аминокислоты – 10,0, N – 6,0, К2О – 3,0%, SO3 – 5,0%
литр
3 375,0
61
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Рост"
аминокислоты – 4,0, N – 4,0, Р2О5 – 10,0, SO3 – 1,0, MgO - 2,0, Fe – 0,4, Mn – 0,2, Zn – 0,2, Cu – 0,1
литр
3 375,0
62
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Зерновой"
аминокислоты – 7,0, N – 5,5, Р2О5 – 4,5, К2О – 4,0, SO3 – 2,0, MgO - 2,0, Fe – 0,3, Mn – 0,7, Zn – 0,6, Cu -0,4, B – 0,2, Mo – 0,02, Co – 0,02
литр
3 375,0
63
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Масличный"
аминокислоты – 6,0, N – 1,2, SO3 – 8,0, MgO - 3,0, Fe – 0,2, Mn – 1,0, Zn – 0,2, Cu – 0,1, B – 0,7, Mo – 0,04, Co – 0,02
литр
3 375,0
64
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Свекла"
аминокислоты-6,0, N-3,5, SO3-2,0,MgO-2,5, Fe-0,03,Mn-1,2, Zn-0,5, Cu-0,03, B-0,5, Mo-0,02
литр
3 375,0
65
Органо-минеральное удобрение Биостим марки "Кукуруза"
аминокислоты-6,0, N-6, SO3-6,0, MgO-2,0, Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Cо-0,2
литр
3 375,0
66
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для кукурузы"
N-15%, SO3-4,2%, MgO-2,0%, Fe-0,7%, Mn-0,7%, Zn-1,1%, Cu-0,6%, B-0,4%, Mo-0,003%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
67
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для масличных"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,5%, Mn-0,5%, Zn-0,5%, Cu-0,1%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
68
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для зерновых"
N-15%, SO3-4,5%, MgO-2,0%, Fe-0,8%, Mn-1,1%, Zn-1,0%, Cu-0,9%, Mo-0,005%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
69
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для бобовых"

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
70
"Картоп үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
71
"Қызылша үшін" маркалы Ультрамаг Комби тыңайтқышы
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
литр

N-15%, SO3-1,0%, MgO-2,0%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,4%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,036%, Ti-0,02%
литр
3 150,0
70
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для картофеля"
N-15%, SO3-2,5%, MgO-2,5%, Fe-0,3%, Cо-0,002%, Mn-0,6%, Zn-0,65%, Cu-0,2%, B-0,4%, Mo-0,005%, Ti-0,03%
литр
3 150,0
71
Удобрение Ультрамаг Комби марки "Для свеклы"
N-15%, SO3-1,8%, MgO-2,0%, Fe-0,2%, Mn-0,65%, Zn-0,5%, Cu-0,2%, B-0,5%, Mo-0,005%, Ti-0,02%, Na2O-3,0%
литр

3 150,0
72
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
360 000,0
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 15:15:30+1,5MgO+МЭ

3 150,0
72
Водорастворимое NPK удобрение, марки 6:14:35+2MgO+MЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
тонна
360 000,0
Водорастворимое NPK удобрение, марки 12:8:31+2MgO+MЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 13:40:13+MЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 15:15:30+1,5MgO+МЭ

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Суда еритін NPK тыңайтқыш, маркасы 20:20:20+3MgO+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02, Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004

N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марки 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,004
Водорастворимое NPK удобрение, марка 20:20:20+3MgO+МЭ
N-20, P-20, K-20, B-0,02,
Сu-0,005, Mn-0,05, Zn-0,01,
Fe-0,07, Mo-0,004

1 147,4
86
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
522,1
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, P2O5-40, K2O-13, SO3-3, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,02
Мастер (Master) 15:5:30+2 тыңайтқышы
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

1 147,4
86
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13%; Р205-40%;К2O-13%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
килограмм
522,1
АгроМастер 13-40-13 (AgroMaster 13-40-13)
N-13, N-NO3-3,7, N-NH4-9,3, P2O5-40, K2O-13, SO3-3, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,02
Удобрение Мастер (Master) 15:5:30+2
N-15%; Р205-5%;К2O-30%, MgO - 2%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)

АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,06
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, P2O5-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,03
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20) тыңайтқышы
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,04
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,05
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, P2O5-18, K2O-32, SO3-8, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, P2O5-6, K2O-18, SO3-29, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,07
87
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
859,4
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, P2O5-54, K2O-10, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 20-20-20 (Plantafeed 20-20-20)

АгроМастер 15-5-30+2 (AgroMaster 15-5-30+2)
N-15, N-NO3-8,4, N-NH4-3,6, N-NH2-3, P2O5-5, K2O-30, MgO - 2, SO3-11, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,06
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)
N-18%; Р205-18%;К2O-18%, MgO - 3%,SO3- 6%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 18-18-18+3 (AgroMaster 18-18-18+3)
N-18, N-NO3-5,1, N-NH4-3,5, N-NH2-9,4, P2O5-18, K2O-18, MgO - 3, SO3-6, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,03
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 20-20-20 (AgroMaster 20-20-20)
N-20, N-NO3-5,6, N-NH4-4, N-NH2-10,4, P2O5-20, K2O-20, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,04
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3%; Р205-11%;К2O-38%, MgO-4%, SO3-25, B-0,02, Cu0,005 (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 3-11-38+4 (AgroMaster 3-11-38+4)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO - 4, SO3-27, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,05
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3%; Р205-37%;К2O-37%, B-0,02%, Cu-0,005% (EDTA), Fe-0,07% (EDTA), Mn-0,03% (EDTA), Zn-0,01% (EDTA)
АгроМастер 10-18-32 (AgroMaster 10-18-32)
N-10, N-NO3-6,5, N-NH4-3,5, P2O5-18, K2O-32, SO3-8, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,01
АгроМастер 17-6-18 (AgroMaster 17-6-18)
N-17, N-NO3-5, N-NH4-12, P2O5-6, K2O-18, SO3-29, Fe (EDTA) - 0,12, Mn (EDTA) - 0,08, B-0,04, Zn (EDTA) - 0,05, Cu (EDTA) -0,03, Mo-0,07
87
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10%; Р205-54%;К2O-10%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
килограмм
859,4
Плантафид 10-54-10 (Plantafeed 10-54-10)
N-10, P2O5-54, K2O-10, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20%; Р205-20%;К2O-20%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 20-20-20 (Plantafeed 20-20-20)

Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45 (Plantafeed 5-15-45)
N-5, P2O5-15, K2O-45, S - 11,3, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
88
Радифарм (Radifarm) тыңайтқышы
N-3%; К2O-8%, C-10, Zn-(EDTA), дәрумендер, сапониндер, бетаин, ақуыздар, аминқышқылдар
литр

Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5%; Р205-15%;К2O-45%, B-0,02%, Cu-0,05% (EDTA), Fe-0,1% (EDTA), Mn-0,05% (EDTA), Zn-0,05% (EDTA)
Плантафид 5-15-45 (Plantafeed 5-15-45)
N-5, P2O5-15, K2O-45, S - 11,3, Fe (EDTA) - 0,16, Mn (EDTA) - 0,11, Zn (EDTA) - 0,08, Cu (EDTA) -0,04, B-0,06, Mo-0,02
88
Удобрение Радифарм (Radifarm)
N-3%; К2O-8%, C-10, Zn-(EDTA), витамины, сапонин, бетаин, белки, аминокислоты
литр

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 16-8-24+2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы маркасы: 20-10-20

N - 13%, P2O5 -6%, K2O – 26%, CaO- 8%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-5-30+2MgO
N - 15%, P2O5 -5%, K2O – 30%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 15-30-15
N - 15%, P2O5 -30%, K2O – 15%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 16-8-24+2MgO;
N - 16%, P2O5 -8%, K2O – 24%, MgO - 2%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 18-18-18+1MgO
N - 18%, P2O5 -18%, K2O – 18%, MgO - 1%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки: 20-10-20

3-5-55 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
3-8-42 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
142
Growfert кешенді тыңайтқышы маркасы: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
625,0
143
0-40-40 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы

Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-5-55
N - 3%, P2O5 -5%, K2O – 55%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
Комплексное удобрение Growfert+Micro марки 3-8-42
N - 3%, P2O5 -8 %, K2O – 42%, B – 0,01%, Cu – 0,01%, Fe – 0,02%, Mn – 0,01%, Mo – 0,005%, Zn - 0,01%
142
Комплексное удобрение Growfert марки: 0-60-20
P2O5 – 60%, K2O-20%
килограмм
625,0
143
Комплексное удобрение Growfert марки 0-40-40+Micro

862,5
184
Нановит Микро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; Мо - 0,002%; аминқышқылдар – 5,19 %; органикалық қышқылдар – 5,30 %; полисахаридтер – 0,00379 %; фитогормондар – 0,00043 %; гумин қышқылдары – 0,25 %, фульвоқышқылдары– 0,045 %
литр
962,5
185
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминқышқылдар – 1,5 %; моносахаридтер – 0,00368 %; фитогормондар – 0,00042 %
литр
1 112,5
186
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминқышқылдар – 1,39 %; органикалық қышқылдар – 7,20%; моносахаридтер – 0,00329 %; фитогормондар – 0,00038 %
литр
912,5
187
Нановит Моно Мыс
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминқышқылдар – 2,68 %; органикалық қышқылдар – 6,20 %; моносахаридтер – 0,00397 %; фитогормондар – 0,00045 %
литр
812,5
188
Нановит Моно Мырыш
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминқышқылдар – 2,78 %; органикалық қышқылдар – 8,35 %; моносахаридтер – 0,00385%; фитогормондар – 0,00044 %
литр
862,5
189
Нановит Кальцийлі
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминқышқылдар – 0,78 %; органикалық қышқылдар – 0,10 %; полисахаридтер – 0,00347 %; фитогормондар – 0,0004 %
литр
912,5
190
Нановит Фосфорлы
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминқышқылдар – 0,08 %; органикалық қышқылдар – 4,5 %; полисахаридтер – 0,00365 %; фитогормондар – 0,00042 %
литр
1 362,5
191
Нановит Молибден
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %л; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминқышқылдар – 4,26 %; органикалық қышқылдар – 16,5 %; полисахаридтер – 0,00417 %; фитогормондар – 0,00048 %
литр
1 262,5
192
Нановит Амино Макс
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминқышқылдар – 35,0 %; моносахаридтер – 0,1 %; фитогормондар – 0,012 %
литр
2 062,5
193
3:18:18 маркалы Нановит Терра
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,030 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр
837,5
5:20:5 маркалы Нановит Терра
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,010 %; SO3 – 0,010 %; В – 0,020 %; Cu – 0,040 %; ; Fe – 0,070 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,010 %; Zn – 0,010 %;, Si–0,010 %; Co – 0,001 %
9:18:9 маркалы Нановит Терра
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %

862,5
184
Нановит Микро
N – 3,98 %; MgO – 4,53 %; SO3 – 3,91 %; Cu – 0,51 %; В – 0,51 %; Fe – 0,60 %; Mn- 0,94 %; Zn – 0,50 %; Мо - 0,002%; аминокислоты – 5,19 %; органические кислоты – 5,30 %; полисахариды – 0,00379 %; фитогормоны – 0,00043 %; гуминовые кислоты – 0,25 %, фульвокислоты – 0,045 %
литр
962,5
185
Нановит Моно Бор
В-10,95 %; аминокислоты – 1,5 %; моносахариды – 0,00368 %; фитогормоны – 0,00042 %
литр
1 112,5
186
Нановит Моно Марганец
Mn-10,84 %; N- 2,66 %; SO3-4,41 %; аминокислоты – 1,39 %; органические кислоты – 7,20%; моносахариды – 0,00329 %; фитогормоны – 0,00038 %
литр
912,5
187
Нановит Моно Медь
N – 5,40 %; SO3 – 2,66 %; Cu – 5,65 %; аминокислоты – 2,68 %; органические кислоты – 6,20 %; моносахариды – 0,00397 %; фитогормоны – 0,00045 %
литр
812,5
188
Нановит Моно Цинк
Zn – 7,67 %; N – 5,41%; SО3 – 3,61 %; аминокислоты – 2,78 %; органические кислоты – 8,35 %; моносахариды – 0,00385%; фитогормоны – 0,00044 %
литр
862,5
189
Нановит Кальциевый
N – 8,86 %, MgO – 0,71 %; SO3 – 0,77 %; СаО – 15,0 %; Cu-0,02 %; В – 0,04 %; Fe – 0,21 %; Mn - 0,11 %; Zn – 0,02 % ; аминокислоты – 0,78 %; органические кислоты – 0,10 %; полисахариды – 0,00347 %; фитогормоны – 0,0004 %
литр
912,5
190
Нановит Фосфорный
N – 4,53 %, Р2О5 – 30,00 %; В – 0,51 %; Zn – 0,51 %; SO3 – 0,25 %; аминокислоты – 0,08 %; органические кислоты – 4,5 %; полисахариды – 0,00365 %; фитогормоны – 0,00042 %
литр
1 362,5
191
Нановит Молибденовый
N – 3,34 %, SO3 – 0,25 %; В – 0,50 %л; Мо – 3,00 %; Zn – 0,50 %; аминокислоты – 4,26 %; органические кислоты – 16,5 %; полисахариды – 0,00417 %; фитогормоны – 0,00048 %
литр
1 262,5
192
Нановит Амино Макс
N-1,7 %, MgO – 0,1 %; SO3 – 0,08 %; Cu-0,015 %; В – 0,01 %; Fe – 0,01%; Mn- 0,02 %; Мо – 0,006 %; Zn – 0,02 %; Р2 О5 –1,0 %; К2О–1,1 %, Si-0,004 %; Co – 0,004 %; аминокислоты – 35,0 %; моносахариды – 0,1 %; фитогормоны – 0,012 %
литр
2 062,5
193
Нановит Терра марки 3:18:18
N – 3,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –18,0 %; MgO–0,015 %; SO3 – 0,015 %; В – 0,022 %; Cu – 0,038 %; ; Fe – 0,07 %; Mn – 0,030 %; Мо – 0,015 %; Zn – 0,015 %;, Si–0,015 %; Co – 0,0015 %
литр
837,5
Нановит Терра марки 5:20:5
N – 5,0 %, Р2 О5 – 20,0 %; К2О –5,0 %; MgO–0,010 %; SO3 – 0,010 %; В – 0,020 %; Cu – 0,040 %; ; Fe – 0,070 %; Mn – 0,035 %; Мо – 0,010 %; Zn – 0,010 %;, Si–0,010 %; Co – 0,001 %
Нановит Терра марки 9:18:9
N – 9,0 %, Р2 О5 – 18,0 %; К2О –9,0 %; MgO–0,012 %; SO3 – 0,012 %; В – 0,018 %; Cu – 0,04 %; ; Fe – 0,065 %; Mn – 0,028 %; Мо–0,012 %; Zn – 0,012 %;, Si–0,012 %; Co – 0,0012 %

гумин қышқылдарының калий тұздары -14%, тұздары -4%
литр
1 384,0
221
Фульвогумат тыңайтқышы, Биостарт маркасы
гумин қышқылдарының калий тұздары -45%, биокатализатор < 50
килограмм
35 714,5
222
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, P2O5-12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
1 160,0
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, P2O5-45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%

калийные соли гуминовых кислот-14%, калийные соли фульвовых кислот-4%
литр
1 384,0
221
Удобрение Фульвогумат, марки Биостарт
калийные соли гуминовых кислот-45%, биокатализатор < 50
килограмм
35 714,5
222
Novalon Foliar 09-12-40+0,5MgO+ME
N-9%, P2O5-12%, K2O-40%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
килограмм
1 160,0
Novalon Foliar 10-45-15+0,5MgO+ME
N-10%, P2O5-45%, K2O-15%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%

Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
223
Novalon 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
522 321,0
Novalon 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, P2O5-7%, K2O-37%, 2MgO+ME
Novalon 13-40-13+ME
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%+ME
224
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, P2O5-7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
577 200,0
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, P2O5-8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, P2O5-6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, P2O5-6, K2O-19+3MgO+TЕ
225
Powerfol B SP
B-17
килограмм
1 114,5
226
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
967,0
227
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; P2O5-6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминқышқылдар-0,8; ауксиндер-0,68; цитокининдер-0,41
литр
2 970,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминқышқылдар-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; P2O5-12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; аминқышқылдар-0,8; ауксиндер -0,68; цитокининдер -0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; P2O5-7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминқышқылдар-0,8; ауксиндер -0,41; ауксиндер -0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; P2O5-7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; аминқышқылдар-5,1; цитокининдер - 0,025, ауксиндер -8,8
228
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
тонна
700 000,0
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Poly-Feed 5.1.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Формуласы: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23

Novalon Foliar 20 -20-20+0,5MgO+ME
N-20%, P2O5-20%, K2O-20%, MgO-0,5%, В-0,03%, Cu-0,04%, Fe-0,12%, Mn-0,06%, Mo-0,005%, Zn-0,06%
223
Novalon 19-19-19+2MgO+ME
N-19%, P2O5-19%, K2O-19%, 2MgO+ME
тонна
522 321,0
Novalon 03-07-37+2MgO+ME
N-3%, P2O5-7%, K2O-37%, 2MgO+ME
Novalon 13-40-13+ME
N-13%, P2O5-40%, K2O-13%+ME
224
Nutriflex C 17-7-21+3MgO+TE
N-17%, P2O5-7%, K2O-21%, MgO-3%, B-0,04%; Cu-0,06%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo-0,007, Zn-0,04%
тонна
577 200,0
Nutriflex T 15-8-25+3,5 MgO+TE
N-15%, P2O5-8%, K2O-25%, MgO-3,5%, B-0,03%; Cu-0,004%, Fe-0,2%, Mn-0,25%, Mo0,007, Zn-0,05%
Nutriflex S 14-6,5-26+3,2MgO+TE
N-14, P2O5-6,5, K2O-26, 3,2MgO+МЕ
Nutriflex F 18-6-19+3MgO+TE
N-18, P2O5-6, K2O-19+3MgO+TЕ
225
Powerfol B SP
B-17
килограмм
1 114,5
226
Powerfol Boron SL
N-5,0; B-10,9
литр
967,0
227
Speedfol Amino Flower&Fruit SC
N-9,2; P2O5-6,8; K2O-18,2; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Mn-0,021; Zn-0,051; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
литр
2 970,0
Speedfol Amino Calmag SL
CaO-6,7; MgO-2,7, аминокислоты-33,5
Speedfol Amino Starter SC
N-10,6; P2O5-12,1; K2O-13,1; SO3-3,5; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051;Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,68; цитокинины-0,41
Speedfol Amino Vegetative SC
N-16,5; P2O5-7,6; K2O-12,0; SO3-2,3; B-0,101; Fe-0,051; Mo-0,005; Zn-0,051; Mn-0,021; Cu-0,021; аминокислоты-0,8; ауксины-0,41; ауксины-0,41
Speedfol Marine SL
N-0,3; P2O5-7,3; K2O-4,9; B-0,089; Zn-0,26; аминокислоты-5,1; цитокинины - 0,025, ауксины-8,8
228
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
тонна
700 000,0
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1 Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23

Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Poly-Feed 6.0.1. суда еритін NPK тыңайтқышы, тотықтырғыш. Формуласы: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Poly-Feed 9.0.1. еритін NPK тыңайтқышы, Аммоний Нитраты бар тотықтырғыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
Poly-Feed 10.0.1 суда еритін NPK тыңайтқышы, Аммоний нитратымен. Формуласы Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
229
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
тонна
700 000,0
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формуласы: Poly-Feed 18-18-18+ME

Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-21+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-21, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1. Окислитель с Нитратом Аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
229
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
тонна
700 000,0
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME

Ростолон тыңайтқышы маркасы: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

Удобрение Ростолон марки: 18-18-18 Ме
N-18, P2O5-18, K2O-18, S-1,7, Fe-0,1, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,4, Zn-0,4, Mn-0,4
Удобрение Ростолон марки: 0-20-35
P2O5-20, K2O-35, S-7,5, B-2, Mo-0,2, Cu-0,2, Zn-0,2, Mn-0,2
Удобрение Ростолон марки: 15-5-23
N-15, P2O5-5, K2O-23, S-9,7, Fe-0,2, B-0,05, Cu-0,3, Zn-0,3, Mn-0,3, Mg-2,2
Удобрение Ростолон марки: 3-11-26
N-3, P2O5-11, K2O-26, S-12,5, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,55, Zn-0,55, Mn-0,5, Mg-4,5

Ростолон тыңайтқышы маркасы:14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Ростолон тыңайтқышы маркасы: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20

Удобрение Ростолон марки: 14-14-14
N-14, P2O5-14, K2O-14, S-6,1, Fe-0,25, B-0,1, Cu-0,65, Zn-0,65, Mn-0,55, Mg-3,4
Удобрение Ростолон марки: 14-5-15
N-14, P2O5-5, K2O-15, Cu-0,1, Zn-0,1, Mn-0,1
Удобрение Ростолон марки: 17-6-18
N-17, P2O5-6, K2O-18, S-4,8, Fe-0,25, B-0,1, Mo-1,5, Cu-0,8, Zn-0,8, Mn-0,9
Удобрение Ростолон марки: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, S-2,2, Fe-0,1, B-0,04, Cu-0,25, Zn-0,25, Mn-0,20

278
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015, Ca - 0,076, Cu - 000,214, Fe - 0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022, В - 0,000667, Мо - 0,000410
литр
756,5
279
AryAmin С / Ариамин С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминқышқылдар-7,5
литр
4 005,0
280
Vitalroot тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 302,2
281
Starflor тыңайтқышы
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
литр
4 400,0
282
Tonivit тыңайтқышы
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 302,2
283
Humasporin тыңайтқышы
N органикалық-0,25, гумин қышқылдары -9,6, гидроксикарбон қышқылдары -2,4, бактериялық штаммдардың сублимацияланған қоспасы
литр
2 288,0
284
Reasil Forte Carb-K-Amino тыңайтқышы
K2O агентпен-16, P2O5 агентпен -6, гидроксикарбон қышқылдары -20, аминқышқылдар-4
литр
2 539,7
285
Reasil Forte Carb-N-Humic тыңайтқышы
N жалпы - 20, соның ішінде органикалық-2, соның ішінде несепнәрлі -18, гумин қышқылдары (гуматтар)-6, гидроксикарбон қышқылдары-2, аминқышқылдар-6
литр
1 164,0
286
Reasil Forte КомбоАктив тыңайтқышы
N жалпы - 8, соның ішінде органикалық-2, соның ішінде несепнәрлі - 6, Сu агентпен- 3,5, Mn агентпен -3,5, Zn агентпен -0,25, гидроксикарбон қышқылдары-18, аминқышқылдар-8
литр
2 116,4
287
Reasil Forte Семя Старт тыңайтқышы
N жалпы - 6, N органикалық - 2, N несепнәрлі - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбон қышқылдары-20, аминқышқылдар-8
литр
1 600,0
288
Reasil micro Amino Zn тыңайтқышы
N жалпы - 15, соның ішінде органикалық-2, соның ішінде несепнәрлі - 1, соның ішінде нитратты - 12, Zn агентпен -12, гидроксикарбон қышқылдары-18, аминқышқылдар-8
литр
2 116,4
289
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
N жалпы - 12, соның ішінде органикалық - 2, несепнәрлі - 10, MgO агентпен - 4, B бороэтаноломин - 2, Cо агентпен - 0,1, Cu агентпен - 0,8, Fe агентпен - 5, Mn агентпен - 2,5
литр
3 174,6
290
Reasil micro Amino B/Mo Humic
N жалпы - 10, соның ішінде органикалық - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо агентпен - 1, гумин қышқылдары (гуматтар) - 4, гидроксикарбон қышқылдары-4, аминқышқылдар-4
литр
2 539,7
291
Топырақ құнарлылығын қалпына келтіру үшін Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
N органикалық - 1,5, Р2О5 - 1,5, К2О - 1,5, жалпы органикалық заттар - 75-80, жалпы гумин сығындысы - 90-95, гумин қышқылдары табиғи - 54-56, гумин қышқылдары (калий тұздары) - 40, табиғи фульвоқышқылдары - 4-6
литр
886,6
292
Органикалық егіншілік үшін Reasil® Soil Conditioner тыңайтқышы
N органикалық - 1,2-1,7, жалпы органикалық зат - 80-85, жалпы гумин сығындысы - 90-95, табиғи гумин қышқылдары - 95-96, табиғи фульвоқышқылдар - 4-5, гидроксикарбон қышқылдары-16, аминқышқылдар-8
литр

278
Бигус
N - 0,271, K - 0,054, Mg - 0,015, Ca - 0,076, Cu - 000,214, Fe - 0,443, Mn - 0,00457, Zn - 0,0022, В - 0,000667, Мо - 0,000410
литр
756,5
279
AryAmin С / Ариамин С
N-6, C-18, MgO-1, Mn-0,5, Zn-0,5, аминокислоты-7,5
литр
4 005,0
280
Удобрение Vitalroot
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 302,2
281
Удобрение Starflor
MgSO4-30,10%, Na2MoO4-0,06%, GA142-20%
литр
4 400,0
282
Удобрение Tonivit
P2O5-13, K2O-5, GA142-25
литр
5 302,2
283
Удобрение Humasporin
N органический-0,25, гуминовые кислоты-9,6, гидроксикарбоновые кислоты-2,4, сублимированная смесь бактериальных штаммов
литр
2 288,0
284
Удобрение Reasil Forte Carb-K-Amino
K2O с агентом-16, P2O5 с агентом-6, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-4
литр
2 539,7
285
Удобрение Reasil Forte Carb-N-Humic
N общий - 20, в том числе органический-2, в том числе мочевинный-18, гуминовые кислоты (гуматы)-6, гидроксикарбоновые кислоты-2, аминокислоты-6
литр
1 164,0
286
Удобрение Reasil Forte КомбоАктив
N общий - 8, в том числе органический-2, в том числе Мочевинный - 6, Сu с агентом- 3,5, Mn с агентом -3,5, Zn с агентом -0,25, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
литр
2 116,4
287
Удобрение Reasil Forte Семя Старт
N общий - 6, N органический - 2, N мочевинный - 4, Р2О5 - 2,5, К2О - 2,5, MgO - 2,5, B - 2, Co - 0,10, Cu - 1, Fe - 1,2, Mn - 1,2, Mo - 0,25, Zn - 1,2, гидроксикарбоновые кислоты-20, аминокислоты-8
литр
1 600,0
288
Удобрение Reasil micro Amino Zn
N общий - 15, в том числе органический-2, в том числе мочевинный - 1, в том числе нитратный - 12, Zn с агентом -12, гидроксикарбоновые кислоты-18, аминокислоты-8
литр
2 116,4
289
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
N общий - 12, в том числе органический - 2, мочевинный - 10, MgO с агентом - 4, B бороэтаноломин - 2, Cо с агентом - 0,1, Cu с агентом - 0,8, Fe с агентом - 5, Mn с агентом - 2,5
литр
3 174,6
290
Удобрение Reasil micro Amino B/Mo Humic
N общий - 10, в том числе органический - 1,5, B бороэтаноломин - 12, Мо с агентом - 1, гуминовые кислоты (гуматы) - 4, гидроксикарбоновые кислоты-4, аминокислоты-4
литр
2 539,7
291
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
N органический - 1,5, Р2О5 - 1,5, К2О - 1,5, общее органическое вещество - 75-80, общий гуминовый экстракт - 90-95, гуминовые кислоты природные - 54-56, гуминовые кислоты (калиевые соли) - 40, фульвокислоты природные - 4-6
литр
886,6
292
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
N органический - 1,2-1,7, общее органическое вещество - 80-85, общий гуминовый экстракт - 90-95, гуминовые кислоты природные - 95-96, фульвокислоты природные - 4-5, гидроксикарбоновые кислоты-16, аминокислоты-8
литр

CaCO3 - 50, CaO - 28, SiO2 - 9, N - 3, MgO - 1,8, Fe - 0,5, Mn - 0,02
382
Haf Alfa 30%
N -3,5, Mn - 1,5, Zn - 1,5
литр
3 050,0
Haf Plus
N -5, B - 0,2, KP - 0,05, Fe - 0,1, Mn - 0,05, Zn - 0,07
383
Nutri Boost
N-10, P-45, S-5, Zn-1
тонна
650 000,0
384
NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
тонна
210 000,0
NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn маркалы тыңайтқыш
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S маркалы тыңайтқыш
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9

CaCO3 - 50, CaO - 28, SiO2 - 9, N - 3, MgO - 1,8, Fe - 0,5, Mn - 0,02
382
Haf Alfa 30%
N -3,5, Mn - 1,5, Zn - 1,5
литр
3 050,0
Haf Plus
N -5, B - 0,2, KP - 0,05, Fe - 0,1, Mn - 0,05, Zn - 0,07
383
Nutri Boost
N-10, P-45, S-5, Zn-1
тонна
650 000,0
384
Удобрение марки NPK 6:24:12 + 2% Ca + 5% S + 0.05% Zn
N-6, P-24, K-12, Ca-2, S-5, Zn-0,05
тонна
210 000,0
Удобрение марки NPK 7:21:21 + 4% S + 0.05% Zn
N-7, P-21, K-21, S-4, Zn-0,05
Удобрение марки NPK 8:15:15 + 3% Ca + 9% S
N-8, P-15, K-15, Ca-3, S-9

385
NP 16:20 + 12% S + 0.05% B маркалы тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12, B-0,05
тонна
215 000,0
386
NutriMap
N-10, P-40, Ca-2, S-4, Zn-0,1
тонна
285 000,0
387
"Оракул" кешенді минералды тыңайтқыш маркасы: "Оракул мультикешен"
N – 18, P2O5 – 0,66, K2O – 4,4, SO3 - 3,6, Cu – 0,8, Zn – 0,8, B – 0,6, Fe – 0,6, Mn – 0,6, Mo –0,012, Co – 0,005, колофермин
литр
2 580,0
388
Оракул колофермин бор маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
B – 15,5, колофермин (соның ішінде N – 6,0, колофермин – 28)
литр
2 580,0
389
Оракул колофермин мырыш маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Zn – 12, колофермин (соның ішінде N – 5,2, SO3 – 7,3, аминқышқылдар – 28,1)
литр
2 580,0
390
"Оракул күкірт актив" маркалы "Оракул" кешенді минералды тыңайтқыш
SO3 – 7,6, колофермин (соның ішінде N – 11,5, Na2O – 19,7)
литр
2 580,0
391
Оракул колофермин мыс маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Cu – 10, колофермин (соның ішінде N – 8,9, SO3 – 12,6, коламин – 20)
литр
2 580,0
392
Оракул колофермин темір маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Fe – 6,5, колофермин (соның ішінде N – 7,3, SO3 – 9,3, аминқышқылдар – 8,9)
литр
2 580,0
393
Оракул колофермин марганец маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Mn – 5, колофермин (соның ішінде N – 3, SO3 – 7,5, аминқышқылдар – 13,9)
литр
2 580,0
394
"Оракул тұқым" маркалы "Оракул" кешенді минералды тыңайтқыш
N – 2,0, P2O5 – 9,9, K2O – 6,5, SO3 – 5,7, Fe – 1,5, Mn – 1,5, Cu – 0,54, Zn – 0,54, B – 0,18, Mo – 0,04, Co – 0,001, колофермин
литр
2 580,0
395
Оракул колофермин молибден маркалы "Оракул" микротыңайтқышы
Mo – 13, колофермин (соның ішінде N – 7,1, аминқышқылдар – 20,3)
литр
9 359,5
396
Terra Nova 12-12-36+ME
N-12%, NH4-N- 2%, NH2-N-10%,Р2О5-12%, К2О-36%, Сu-0,05 %, Fe-0,05%, Мn- 0,05 %, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
килограмм
600,0
Terra Nova 13-40-13 +МE
N-13%, NH4N- 8%, NH2-N-2%,Р2О5-40%, К2О-13%, Cu-0,05%, Fe-0,05%, Mn- 0,05%, Mo- 0,001 %, Zn-0,05%
Terra Nova 7-7-40 +МE
N-7%, NH4-N-4%, NH2-N-3%,Р2О5-7%, К2О-40%, Сu-0,05%, Fe-0,05%, Мn- 0,05%, Мо-0,001%, Zn-0,05%
Terra Nova 20-20-20 +МE
N-20%, NH4-N- 4%, NO3-N-43%, NH2-N-13%,Р2О5-20%, К2О-20%, Сu -0,05%, Fe-0,05%, Mn- 0,05%, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
397
"Азот" сауда маркалы "Гелиос" сұйық минералды тыңайтқышы
N - 30%; P - 2,5%; K - 4,2%; Mn - 0,05%; Mg - 0,5%; Mo - 0,1%; Co - 0,05%; S - 2,5%; Cu - 0,2%; B - 0,05%; Zn - 0,3%; Se - 0,05%; Fe - 0,1%
литр
2 450,0
398
"Калий" сауда маркалы "Гелиос" сұйық минералды тыңайтқышы
N - 3%; P - 7%; K - 15%; S - 5%; Mg - 2%; Zn - 0,1%; Cu - 0,2%; Fe - 0,1%; Mn - 0,05%; Mo - 0,05%; B - 0,05%
литр
2 450,0
399
"Трио" сауда маркалы "Гелиос" сұйық минералды тыңайтқышы
N - 4%; P - 7%; K - 1%; S - 9,5%; Mg - 2,3%; Zn - 2,5%; Fe - 0,4%; Mn - 0,4%; Mo - 0,2%; Cu - 2%; Со - 0,11%, Ni - 0,0006%; аминқышқылдар - 15%
литр

385
Удобрение марки NP 16:20 + 12% S + 0.05% B
N-16, P-20, S-12, B-0,05
тонна
215 000,0
386
NutriMap
N-10, P-40, Ca-2, S-4, Zn-0,1
тонна
285 000,0
387
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки: "Оракул мультикомплекс"
N – 18, P2O5 – 0,66, K2O – 4,4, SO3 - 3,6, Cu – 0,8, Zn – 0,8, B – 0,6, Fe – 0,6, Mn – 0,6, Mo –0,012, Co – 0,005, колофермин
литр
2 580,0
388
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин бора
B – 15,5, колофермин (в том числе N – 6,0, колофермин – 28)
литр
2 580,0
389
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин цинка
Zn – 12, колофермин (в том числе N – 5,2, SO3 – 7,3, аминокислоты – 28,1)
литр
2 580,0
390
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки "Оракул сера актив"
SO3 – 7,6, колофермин (в том числе N – 11,5, Na2O – 19,7)
литр
2 580,0
391
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин меди
Cu – 10, колофермин (в том числе N – 8,9, SO3 – 12,6, коламин – 20)
литр
2 580,0
392
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин железа
Fe – 6,5, колофермин (в том числе N – 7,3, SO3 – 9,3, аминокислоты – 8,9)
литр
2 580,0
393
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин марганца
Mn – 5, колофермин (в том числе N – 3, SO3 – 7,5, аминокислоты – 13,9)
литр
2 580,0
394
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки "Оракул семена"
N – 2,0, P2O5 – 9,9, K2O – 6,5, SO3 – 5,7, Fe – 1,5, Mn – 1,5, Cu – 0,54, Zn – 0,54, B – 0,18, Mo – 0,04, Co – 0,001, колофермин
литр
2 580,0
395
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин молибдена
Mo – 13, колофермин (в том числе N – 7,1, аминокислоты – 20,3)
литр
9 359,5
396
Terra Nova 12-12-36+ME
N-12%, NH4-N- 2%, NH2-N-10%,Р2О5-12%, К2О-36%, Сu-0,05 %, Fe-0,05%, Мn- 0,05 %, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
килограмм
600,0
Terra Nova 13-40-13 +МE
N-13%, NH4N- 8%, NH2-N-2%,Р2О5-40%, К2О-13%, Cu-0,05%, Fe-0,05%, Mn- 0,05%, Mo- 0,001 %, Zn-0,05%
Terra Nova 7-7-40 +МE
N-7%, NH4-N-4%, NH2-N-3%,Р2О5-7%, К2О-40%, Сu-0,05%, Fe-0,05%, Мn- 0,05%, Мо-0,001%, Zn-0,05%
Terra Nova 20-20-20 +МE
N-20%, NH4-N- 4%, NO3-N-43%, NH2-N-13%,Р2О5-20%, К2О-20%, Сu -0,05%, Fe-0,05%, Mn- 0,05%, Mo- 0,001%, Zn-0,05%
397
Жидкое минеральное удобрение "Гелиос" торговой марки "Азот"
N - 30%; P - 2,5%; K - 4,2%; Mn - 0,05%; Mg - 0,5%; Mo - 0,1%; Co - 0,05%; S - 2,5%; Cu - 0,2%; B - 0,05%; Zn - 0,3%; Se - 0,05%; Fe - 0,1%
литр
2 450,0
398
Жидкое минеральное удобрение "Гелиос" торговой марки "Калий"
N - 3%; P - 7%; K - 15%; S - 5%; Mg - 2%; Zn - 0,1%; Cu - 0,2%; Fe - 0,1%; Mn - 0,05%; Mo - 0,05%; B - 0,05%
литр
2 450,0
399
Жидкое минеральное удобрение "Гелиос" торговой марки "Трио"
N - 4%; P - 7%; K - 1%; S - 9,5%; Mg - 2,3%; Zn - 2,5%; Fe - 0,4%; Mn - 0,4%; Mo - 0,2%; Cu - 2%; Со - 0,11%, Ni - 0,0006%; аминокислоты - 15%
литр

3 236,64
480
Qadam Ferti Unileaf тыңайтқышы
бос аминоқышқылдар – 4%; жалпы азот (N) – 4%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 6%; суда еритін калий оксиді (К2О) – 2%; полисахаридтер – 12%; хелат түріндегі темір (Fe) (EDTA) – 0,4%; хелат түріндегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,2%; хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,2%
литр
2 041,75
481
Qadam Ferti pH control тыңайтқышы
жалпы азот (N) – 3%, соның ішінде амидті азот (NH2) – 3%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 15%; иондық емес ББЗ – 25%
литр
2 408,25
482
Qadam Ferti Boromax тыңайтқышы
бос аминқышқылдары – 2%; жалпы азот (N) – 3,2%; суда еритін бор (В) – 6%
литр
1 764,37
483
Qadam Ferti Aqualeaf 20-20-20
жалпы азот (N) – 20%, соның ішінде нитратты азот (NO3) – 2%, амидті азот (NH2) – 14%, аммонийлі азот (NH4) – 4%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 20%; суда еритін калий оксиді (К2О) – 20%; хелат түріндегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; хелат түріндегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; хелат түріндегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (В) – 0,01%;
килограмм
1 004,53
484
Qadam Ferti Aqualeaf 10-52-10
жалпы азот (N) – 10%, соның ішінде аммонийлі азот (NH4) – 10%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 52%; суда еритін калий оксиді (К2О) – 10%; хелат түріндегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; хелат түріндегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; хелат түріндегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (В) – 0,01%;
килограмм
1 098,91
485
Qadam Ferti Aqualeaf 25-5-5
жалпы азот (N) – 25%, о.і. амидті азот (NH2) – 12%, аммонийлі азот (NH4) – 13%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%; суда еритін калий оксиді (К2О) – 5%; хелат түріндегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; хелат түріндегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; хелат түріндегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (В) – 0,01%;
килограмм
1 084,77
486
Qadam Ferti Aqualeaf 10-10-40
жалпы азот (N) – 10%, соның ішінде нитратты азот (NO3) – 4%, амидті азот (NH2) – 4%, аммонийлі азот (NH4) – 2%; суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 10%; суда еритін калий оксиді (К2О) – 40%; хелат түріндегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; хелат түріндегі марганец (Mn) (EDTA) – 0,01%; хелат түріндегі мырыш (Zn) (EDTA) – 0,002%; хелат түріндегі мыс (Cu) (EDTA) – 0,002%; суда еритін бор (В) – 0,01%;
килограмм
985,0
487
Qadam Ferti Silimax тыңайтқышы
суда еритін калий оксиді (К2О) – 15%; суда еритін калий диоксиді (SiO2) – 10%
литр

3 236,64
480
Удобрение Qadam Ferti Unileaf
свободные аминокислоты – 4%; общий азот (N) – 4%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 6%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 2%; полисахариды – 12%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,4%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,2%
литр
2 041,75
481
Удобрение Qadam Ferti pH control
общий азот (N) – 3%, в том числе амидный азот (NH2) – 3%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 15%; не-ионный ПАВ – 25%
литр
2 408,25
482
Удобрение Qadam Ferti Boromax
свободные аминокислоты – 2%; общий азот (N) – 3,2%; водорастворимый бор (В) – 6%
литр
1 764,37
483
Qadam Ferti Aqualeaf 20-20-20
общий азот (N) – 20%, в том числе нитратный азот (NO3) – 2%, амидный азот (NH2) – 14%, аммонийный азот (NH4) – 4%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 20%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 20%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; водорастворимый бор (В) – 0,01%;
килограмм
1 004,53
484
Qadam Ferti Aqualeaf 10-52-10
общий азот (N) – 10%, в том числе аммонийный азот (NH4) – 10%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 52%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 10%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; водорастворимый бор (В) – 0,01%;
килограмм
1 098,91
485
Qadam Ferti Aqualeaf 25-5-5
общий азот (N) – 25%, в том числе. амидный азот (NH2) – 12%, аммонийный азот (NH4) – 13%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 5%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 5%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; водорастворимый бор (В) – 0,01%;
килограмм
1 084,77
486
Qadam Ferti Aqualeaf 10-10-40
общий азот (N) – 10%, в том числе нитратный азот (NO3) – 4%, амидный азот (NH2) – 4%, аммонийный азот (NH4) – 2%; водорастворимый пентоксид фосфора (P2O5) – 10%; водорастворимый оксид калия (К2О) – 40%; железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; водорастворимый бор (В) – 0,01%;
килограмм
985,0
487
Удобрение Qadam Ferti Silimax
водорастворимый оксид калия (К2О) – 15%; водорастворимый диоксид калия (SiO2) – 10%
литр