Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/401-IV "Темір жол көлігінің әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 21/206-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 15 желтоқсанда № 31128 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "Темір жол көлігінің әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы" 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/401-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2562 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің орыс тіліндегі тақырыбына өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгерілмейді;
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Өскемен-1-Риддер", "Өскемен-1-Алтай" маршруттары бойынша темір жол көлігінің әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар қатынасының тізбесі бекітілсін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының хатшысы Д. Рыпаков

О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года № 34/401-IV "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных сообщений железнодорожным транспортом"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2022 года № 21/206-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2022 года № 31128
Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных сообщений железнодорожного транспорта" от 8 декабря 2011 года № 34/401-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2562) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных сообщений железнодорожного транспорта";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить перечень социально значимых пассажирских межрайонных сообщений железнодорожного транспорта по маршрутам: "Өскемен-1-Риддер", "Өскемен-1-Алтай".".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Восточно-Казахстанского областного маслихата Д. Рыпаков