Семей қаласы бойынша 2022 жылға арналған шетелдіктер үшін туристік жарна мөлшерлемесiн бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 30 наурызда № 23/194-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 сәуірде № 27497 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 қарашадағы № 787 "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемесі болу – құнының 0 (нөль) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Акжалов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по городу Семей
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 23/194-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 апреля 2022 года № 27497
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2021 года №787 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Утвердить ставку туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов