Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің 2022 жылғы 22 маусымдағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 29 маусымда № 28638 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімінің 2023 жылғы 9 тамыздағы № 6 шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 тамызда № 107-18 болып тіркелді.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Семей қаласының әкімінің 09.08.2023 № 6 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Семей қаласы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Семей қаласы әкімінің орынбасары Д. А. Гариков табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып тағайындалсын және табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімнің Семей қаласы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы әкімі Б. Байахметов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 июня 2022 года № 28638. Утратило силу решением акима города Семей области Абай от 9 августа 2023 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 14 августа 2023 года № 107-18.
Сноска. Утратило силу решением акима города Семей области Абай от 09.08.2023 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Семей Восточно – Казахстанской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима города Семей Гарикова Д. А. и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Семей Восточно – Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата города Семей.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Семей Б. Байахметов