Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2021 жылғы 20 мамырдағы № 1 "Аягөз ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің 2022 жылғы 2 маусымдағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 маусымда № 28344 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз ауданы әкімінің 2024 жылғы 27 наурыздағы № 1 шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Аягөз ауданы әкімінің 27.03.2024 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімінің "Аягөз ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" 2021 жылғы 20 мамырдағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8808 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз ауданының әкімі С. Искаков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аягөз аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
шешіміне қосымша
Аягөз ауданы әкімінің
2021 жылғы 20 мамырдағы
№ 1 шешіміне қосымша
Сайлау учаскелері № 305 сайлау учаскесі
Орталығы: "Аягөз локомотив жөндеу депосы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Аягөз қаласы, Маженова көшесі, № 1 үй.
Шекаралары:
Меерманов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Ларшин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Найманбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48,49,50, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122б, 123, 124, 124а, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 170а, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226 үйлер;

О внесении изменения в решение акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 20 мая 2021 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Аягозскому району"
Решение акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области от 2 июня 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июня 2022 года № 28344. Утратило силу решением акима Аягозского района области Абай от 27 марта 2024 года № 1.
Сноска. Утратило силу решением акима Аягозского района области Абай от 27.03.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аягозского района Восточно-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков по Аягозскому району" от 20 мая 2021 года № 1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8808) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аягозского района С. Искаков
"СОГЛАСОВАНО"
Аягозская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению
Приложение к решению
акима Аягозского района
от 20 мая 2021 года № 1
Избирательные участки Избирательный участок № 305
Центр: здание коммунального государственного казенного предприятия "Аягозское локомотивно-ремонтное депо", город Аягоз, улица Маженова, дом № 1.
Границы:
улица Меерманова, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Ларшина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Найманбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48,49,50, 51, 52, 52а, 52б, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100а, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122б, 123, 124, 124а, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 170а, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226;

Пролетарский көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Маженов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 80 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150,151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199а, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 219а, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 286а, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 331а, 331б, 332, 333, 333а, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369 үйлер;
6 пункт көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5а, 5, 6, 6/1, 7, 23, 25, 25а, 25б, 43, 43а, 43б үйлер;
Шакенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 68а, 69, 69а, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 73, 73а, 74, 74а, 75, 75а, 76, 76а, 77, 77а, 78, 78а, 79, 79а, 79б, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 84б, 85, 85а, 85/2, 86, 86а, 86б, 86в, 86г, 86д, 86е, 86/2, 87, 87а, 88, 88а, 89, 89а, 90, 90а, 90б, 91, 91а, 91б, 92, 92а, 92б, 92в, 92г, 93, 93а, 93б, 93в, 93/2, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 108а, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 115а, 116, 116а, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141а, 142, 143, 143а, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180а, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 үйлер.
№ 306 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Д. Бабатайұлы атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Гагарин көшесі, № 20 үй.
Шекаралары:

улица Пролетарская, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Маженова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 80;
улица Желтоксана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 199а, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 219а, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 286а, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 331а, 331б, 332, 333, 333а, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369;
улица 6 пункт, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5а, 5, 6, 6/1, 7, 23, 25, 25а, 25б, 43, 43а, 43б;
улица Шакенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 68а, 69, 69а, 70, 70а, 71, 71а, 72, 72а, 73, 73а, 74, 74а, 75, 75а, 76, 76а, 77, 77а, 78, 78а, 79, 79а, 79б, 80, 81, 82, 83, 84, 84а, 84б, 85, 85а, 85/2, 86, 86а, 86б, 86в, 86г, 86д, 86е, 86/2, 87, 87а, 88, 88а, 89, 89а, 90, 90а, 90б, 91, 91а, 91б, 92, 92а, 92б, 92в, 92г, 93, 93а, 93б, 93в, 93/2, 94, 95, 95а, 96, 97, 97а, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 107а, 108, 108а, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 113а, 114, 115, 115а, 116, 116а, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141а, 142, 143, 143а, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 180а, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194.
Избирательный участок № 306
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Д. Бабатайулы" отдела образования по Аягозскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, город Аягоз, улица Гагарина, дом № 20.
Границы:

Барақ батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 60а, 60б, 61, 61а, 61б, 61в, 61г, 61т, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67б, 67в, 67г, 67д, 68, 68а, 69, 69а, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 109а, 110, 111, 112, 112а, 113, 113а, 114, 114а, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 119, 119а, 119б, 119в, 119г, 120, 120а, 120б, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 130, 130а, 130б, 131, 131а, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162а, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205а, 206, 207, 208, 209, 210, 210а, 211, 212, 212а, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 224а, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240 үйлер;
Тоқсанғазин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 63б, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 175а, 176, 177, 177а, 177б, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183а, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189а, 190, 191, 191а, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 215а, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223а, 224, 225, 225а, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245а, 246, 247, 248, 249, 249а, 249б, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277 үйлер;

улица Барак батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 59б, 60, 60а, 60б, 61, 61а, 61б, 61в, 61г, 61т, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67б, 67в, 67г, 67д, 68, 68а, 69, 69а, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 74а, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 108а, 109, 109а, 110, 111, 112, 112а, 113, 113а, 114, 114а, 115, 116, 116а, 116б, 117, 118, 119, 119а, 119б, 119в, 119г, 120, 120а, 120б, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127а, 128, 129, 130, 130а, 130б, 131, 131а, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162а, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 169а, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205а, 206, 207, 208, 209, 210, 210а, 211, 212, 212а, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 224а, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240;
улица Токсангазина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 63б, 63г, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151а, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173а, 174, 175, 175а, 176, 177, 177а, 177б, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183а, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 189а, 190, 191, 191а, 192, 193, 193а, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 215а, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223а, 224, 225, 225а, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 245а, 246, 247, 248, 249, 249а, 249б, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277;

Гагарин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 үйлер;
Подгорный көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117а, 117б, 117в, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 үйлер;
Амангелді көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 үйлер;
Тұрғанбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер.
№ 308 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Уәлиханов көшесі, № 2 үй.
Шекаралары:

улица Гагарина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110а, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159;
улица Подгорная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117а, 117б, 117в, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164а, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195;
улица Амангельды, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
улица Турганбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23/1, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
Избирательный участок № 308
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 6" отдела образования по Аягозскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, город Аягоз, улица Уалиханова, дом № 2.
Границы:

Ысқақ Сүлейменов көшесі, № 1, 1а, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 18, 18а, 18б, 18в, 19, 19а, 19б, 20, 22, 27, 28, 31, 36, 40, 52 үйлер;
Боранбай би көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 35/1, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 63б, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 67а, 67г, 67/1, 68, 68/1, 69, 69г, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 үйлер;
Отарбеков көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81 үйлер;
Ғ.Шөкімұлы көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43/1, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 үйлер;
Тәйкіманов көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 24в, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/2 үйлер;
Уәлиханов көшесі, № 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22/7, 23, 24, 28, 30, 32, 32а үйлер.
№ 309 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беретін орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Қабанбай батыр көшесі, № 5/1 үй.
Шекаралары:
Сәтпаев көшесі, № 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 31б, 31в, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;

улица Ыскака Сулейменова, дома № 1, 1а, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 17б, 17в, 18, 18а, 18б, 18в, 19, 19а, 19б, 20, 22, 27, 28, 31, 36, 40, 52;
улица Би Боранбая, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 35/1, 36, 36а, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 46б, 46в, 47, 48, 48а, 48б, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 63а, 63б, 64, 65, 65а, 65б, 66, 67, 67а, 67г, 67/1, 68, 68/1, 69, 69г, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
улица Отарбекова, дома № 1, 1а, 1б, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 49б, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77а, 78, 79, 80, 81;
улица Г. Шокимулы, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43/1, 44, 45, 45а, 45б, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73;
улица Тайкиманова, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11/1, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 24в, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 58а, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 64б, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/2;
улица Уалиханова, дома № 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22/7, 23, 24, 28, 30, 32, 32а.
Избирательный участок № 309
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 3" отдела образования по Аягозскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, город Аягоз, улица Кабанбай батыра, дом № 5/1.
Границы:
улица Сатпаева, дома № 1, 1/1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 6а, 6б, 7, 7а, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 31б, 31в, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;

Құлсейтов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 38/1, 38/3, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер;
Матросов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер;
Шантемисов көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Жамбыл көшесі, № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 87б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100а, 103, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130а, 131, 132 үйлер;
Б. Момышұлы көшесі, № 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163 үйлер;
С. Жүнүсов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 25 үйлер;
Таурбаев көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1 үйлер;
Уәлиханов көшесі, № 27, 29, 29а, 31, 33, 34, 34в, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 61, 150 үйлер;
Береке көшесі, екі пәтерлік үй, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 пәтерлер;
Кудерин көшесі, № 107, 107а, 109, 109а, 111, 113, 113а, 123, 125, 125а, 125/2, 126, 128, 130, 130а, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 152, 153, 156 үйлер;
С. Жолдасовтар көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 34в, 34г, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40б, 40в, 40/2, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 140 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 95, 95а, 96, 97, 97а, 97б, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а, 103б, 104, 105, 105а, 105б, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 111г, 111/1, 111/2, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 117а, 118, 118а, 118б, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124а, 177 үйлер;
Жаңа көше-1 көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 54, 70 үйлер.
№ 311 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Қалалық қазақ мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Уәлиханов көшесі, № 18д үй.
Шекаралары:
Б. Момышұлы көшесі, № 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100а, 100б, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 144, 146 үйлер;

улица Кулсейтова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 38/1, 38/3, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Матросова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Шантемисова, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Джамбула, дома № 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 87б, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 100, 100/1, 100/2, 100/3, 100а, 103, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130а, 131, 132;
улица Б. Момышулы, дома № 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163;
улица С. Жунусова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 25;
улица Таурбаева, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1;
улица Уалиханова, дома № 27, 29, 29а, 31, 33, 34, 34в, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53а, 55, 61, 150;
улица Береке, двухквартирный дом, квартиры № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Кудерина, дома № 107, 107а, 109, 109а, 111, 113, 113а, 123, 125, 125а, 125/2, 126, 128, 130, 130а, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 152, 153, 156;
улица С. Жолдасовых, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 34б, 34в, 34г, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 40б, 40в, 40/2, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 140;
улица Сейфуллина, дома № 95, 95а, 96, 97, 97а, 97б, 98, 99, 99а, 100, 101, 101а, 102, 103, 103а, 103б, 104, 105, 105а, 105б, 106, 107, 107а, 108, 109, 109а, 110, 111, 111а, 111б, 111в, 111г, 111/1, 111/2, 112, 113, 113а, 114, 115, 116, 117, 117а, 118, 118а, 118б, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124а, 177;
улица Жана коше-1, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 45, 54, 70.
Избирательный участок № 311
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Городская казахская школа-лицей" отдела образования по Аягозскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, город Аягоз, улица Уалиханова, дом № 18д.
Границы:
улица Б. Момышулы, дома № 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100а, 100б, 102, 104, 106, 108, 109, 110, 111, 111а, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142а, 144, 146;

Алтынсарин көшесі, № 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112б, 112/8, 114, 116, 118, 118б үйлер;
Әділбаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Байғабылов көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер;
Бәйтерек көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 , 8а, 9, 10, 11, 12 үйлер;
Болашақ көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а үйлер;
Мәмбетов көшесі, № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 үйлер;
Дүйсенов көшесі, № 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 130, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 158 үйлер;
Бөгенбай батыр көшесі, № 3, 4, 7, 20, 22 үйлер;
Тәңірбергенов көшесі, № 51, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 80а, 82, 84 үйлер;
Уәлиханов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 16а, 16д, 16е, 17, 18, 18/2, 18/3 үйлер;
Ақанаев көшесі, № 40, 42, 42а, 44, 44а, 69, 69а, 69б, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а үйлер;
Гагарин көшесі, № 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 198а, 199, 200, 200а, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 260, 261 үйлер;
Барақ батыр көшесі, № 241, 241а, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 247а, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 271а, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 үйлер;
Қажымұқан көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 үйлер;
Бірлік көшесі, № 1, 2, 2а, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер.
№ 312 сайлау учаскесі

улица Алтынсарина, дома № 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112б, 112/8, 114, 116, 118, 118б;
улица Адильбаева, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Байгабылова, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Байтерек, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 , 8а, 9, 10, 11, 12;
улица Болашак, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а;
улица Мамбетова, дома № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
улица Дуйсенова, дома № 71, 73, 75, 75а, 77, 79, 81, 83, 130, 132, 134, 136, 136а, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 152, 154, 158;
улица Богенбай батыра, дома № 3, 4, 7, 20, 22;
улица Танирбергенова, дома № 51, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 80а, 82, 84;
улица Уалиханова, дом № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 16а, 16д, 16е, 17, 18, 18/2, 18/3;
улица Аканаева, дома № 40, 42, 42а, 44, 44а, 69, 69а, 69б, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 103а;
улица Гагарина, дома № 160, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 198а, 199, 200, 200а, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 260, 261;
улица Барак батыра, дома № 241, 241а, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 247а, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 271а, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297;
улица Кажымукана, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 77а, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91;
улица Бирлик, дома № 1, 2, 2а, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Избирательный участок № 312

Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 1 қалалық аралас жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Ауэзов көшесі, № 23 үй.
Шекаралары:
Ауэзов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер;
Шәкәрім көшесі, № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 үйлер;
Кудерин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 133а, 133б үйлер;
Серғазин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124б, 124в, 125, 125а, 125в, 126, 126а, 127, 128, 129, 130 үйлер;
Ақтамберді көшесі, № 42, 42а, 44, 46, 48, 48/1 үйлер;
Алтынсарин көшесі, № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 үйлер;
Абай бульвары, № 21, 22, 23, 24, 24а, 24г, 24/1, 29, 29б, 31, 31/4, 32, 38 үйлер;
Бөгенбай батыр көшесі, № 29, 29а, 30, 32, 37, 44, 57 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96 үйлер.
№ 313 сайлау учаскесі
Орталығы: Аягөз ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, денешынықтыру және спорт бөлімінің "Қозы Көрпеш – Баян сұлу мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Аягөз қаласы, Абай бульвары, № 12 үй.
Шекаралары:

Центр: здание коммунального государственного учреждения "Городская смешанная общеобразовательная средняя школа № 1" отдела образования по Аягозскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, город Аягоз, улица Ауэзова, дом № 23.
Границы:
улица Ауэзова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 53а, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Шакарима, дома № 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96;
улица Кудерина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 122а, 133а, 133б;
улица Сергазина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 124б, 124в, 125, 125а, 125в, 126, 126а, 127, 128, 129, 130;
улица Актамберды, дома № 42, 42а, 44, 46, 48, 48/1;
улица Алтынсарина, дома № 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65а, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
бульвар Абая, дома № 21, 22, 23, 24, 24а, 24г, 24/1, 29, 29б, 31, 31/4, 32, 38;
улица Богенбай батыра, дом № 29, 29а, 30, 32, 37, 44, 57;
улица Сейфуллина, дома № 38, 40, 40а, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96.
Избирательный участок № 313
Центр: здание коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Аягозского района, город Аягоз, бульвар Абая, дом № 12.
Границы:

Коммунальный тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлер;
Б. Момышұлы көшесі, № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 76/4, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107 үйлер;
Алтынсарин көшесі, № 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88 үйлер;
Ақанаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6д, 6/2, 7, 7/1, 8, 8а, 8в, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67/1, 68, 68а, 69/1 үйлер;
Актюбинская көшесі, № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлер;
Абай бульвары, № 7, 18, 18а, 19 үйлер;
Искаков көшесі, № 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер;
Ғаббасов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 30а, 30б, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 59, 60 үйлер;
Тәңірбергенов көшесі, № 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 52 үйлер.
№ 315 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Аягөз қалалық №9 аралас бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Б.Момышұлы көшесі, № 60 үй.
Шекаралары:
Алтынсарин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44 үйлер;
Ақтамберді көшесі, № 20, 23, 26, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 39 үйлер;
Б.Момышұлы көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/12 үйлер;
Болатов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер;

переулок Коммунальный, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Б. Момышулы, дома № 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 76/4, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107;
улица Алтынсарина, дома № 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а, 86, 88;
улица Аканаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 6в, 6г, 6д, 6/2, 7, 7/1, 8, 8а, 8в, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 67/1, 68, 68а, 69/1;
улица Актюбинская, дома № 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 70, 72;
бульвар Абая, дом № 7, 18, 18а, 19;
улица Искакова, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Габбасова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 30а, 30б, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 59, 60;
улица Танирбергенова, дома № 1, 2, 2/2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 47а, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 52.
Избирательный участок № 315
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Аягозская городская смешанная начальная школа №9" отдела образования по Аягозскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, город Аягоз, улица Б.Момышулы, дом № 60.
Границы:
улица Алтынсарина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 33б, 33в, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44;
улица Актамберды, дома № 20, 23, 26, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 39;
улица Б. Момышулы, дома № 1, 2, 2а, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53а, 53б, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 79/12;
улица Болатова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;

Құрманғазы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер;
Саметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 87, 140 үйлер;
Водосточная көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 үйлер;
Искаков көшесі, № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92 үйлер;
Зеленый тұйық көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлер.
№ 1175 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Аягөз ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Ақанаев көшесі, № 40а үй.
Шекаралары:
Ақтамберді көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Дүйсенов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5б, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 үйлер;
Макеев көшесі, № 1, 2, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 39, 41, 45, 47, 47/1, 49, 55, 55а үйлер;
Мәмбетов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9к, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66 үйлер;

улица Курмангазы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
улица Саметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 87, 140;
улица Водосточная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Искакова, дома № 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88а, 90, 92;
переулок Зеленый, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
Избирательный участок № 1175
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Аягозского района" управления физической культуры и спорта Восточно-Казахстанской области, город Аягоз, улица Аканаева, дом № 40а.
Границы:
улица Актамберды, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Дуйсенова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5б, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24/1, 25, 26, 27, 27а, 27б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129;
улица Макеева, дома № 1, 2, 2в, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 39, 41, 45, 47, 47/1, 49, 55, 55а;
улица Мамбетова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9к, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60а, 62, 64, 66;

Сүлейменов көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 үйлер;
Янушкевич көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 үйлер.
№ 317 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "Қалалық көпсалалы қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Ақтамберды көшесі, № 76 үй.
Шекаралары:
Дәутбергенов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 54, 93, 125;
Ақтамберді көшесі, № 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 79а, 79/1, 80, 82, 84, 86, 89 үйлер;
Мәметова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 15в, 15г, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а үйлер;
Абай бульвары, № 45, 47, 49, 53, 53б, 59, 59а, 61, 61а, 61б, 63, 65, 68, 82, 162, 314 үйлер;
Апрошкин көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 59а үйлер;
Бектібаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Панфилов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31 үйлер;
Шәкәрім көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36 үйлер;
Жамбыл көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлер;
Рахимов көшесі, № 10, 14, 14а, 14б үйлер;
Терешкова көшесі, № 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 19а, 19/7, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 32в, 32г, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 44б, 44в, 44г, 45, 46, 46а, 46б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 үйлер;

улица Сулейменова, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67;
улица Янушкевича, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Избирательный участок № 317
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Городская многопрофильная казахская школа - гимназия" отдела образования по Аягозскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, город Аягоз, улица Актамберды, дом № 76.
Границы:
улица Даутбергенова, дома № 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 54, 93, 125;
улица Актамберды, дома № 41, 43, 43а, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 70а, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 79а, 79/1, 80, 82, 84, 86, 89;
улица Маметовой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 15в, 15г, 16, 17, 17а, 18, 19, 19а, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а;
бульвар Абая, дома № 45, 47, 49, 53, 53б, 59, 59а, 61, 61а, 61б, 63, 65, 68, 82, 162, 314;
улица Апрошкина, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 59а;
улица Бектыбаева, дома № 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Панфилова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29а, 31;
улица Шакарима, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32;
улица Сейфуллина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36;
улица Джамбула, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Рахимова, дома № 10, 14, 14а, 14б;
улица Терешковой, дома № 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/7, 19, 19а, 19/7, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 32б, 32в, 32г, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 44а, 44б, 44в, 44г, 45, 46, 46а, 46б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98;

Оспанов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер.
№ 319 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 5 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Байтұрсынов көшесі, № 22 үй.
Шекаралары:
Көшкімбаева көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а үйлер;
Нұғманов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 үйлер;
Ешмағамбетов көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер;
Нүрпейсова көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Чкалов көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 78 үйлер;
Бигелдинов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31 үйлер;
Дүйсенғазин көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 110 үйлер;
Радионов көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер;

улица Оспанова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок № 319
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 5" отдела образования по Аягозскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, город Аягоз, улица Байтурсынова, дом № 22.
Границы:
улица Кошкимбаевой, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109а, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 125а;
улица Нугманова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Ешмагамбетова, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Нурпейсовой, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Чкалова, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 78;
улица Бигельдинова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 18б, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31;
улица Дуйсенгазина, дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 110;
улица Радионова, дома № 1, 1а, 2, 2а, 2/1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 13б, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;

Нұрахметов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69 үйлер;
Искаков көшесі, № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер;
Байтұрсынов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 үйлер;
Тулендин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Шыңғожа батыр көшесі, № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 үйлер;
Молдағұлова көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 үйлер.
№ 320 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 10 қалалық қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Қабанбай батыр көшесі, № 23 үй.
Шекаралары:
Зенин көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 46, 65 үйлер;
Шұбартау көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер;

улица Нурахметова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 23а, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 28а, 28б, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65а, 66, 67, 68, 69;
улица Искакова, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79;
улица Байтурсынова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84;
улица Тулендина, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Шынгожа батыра, дома № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Молдагуловой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 66а, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 98а, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123а, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136.
Избирательный участок № 320
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Городская казахская школа-гимназия № 10" отдела образования по Аягозскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, город Аягоз, улица Кабанбай батыра, дом № 23.
Границы:
улица Зенина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 46, 65;
улица Шубартау, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;

Манғазбаев көшесі, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56б, 57, 58, 59, 60, 60а, 67 үйлер;
Школьная көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16а, 17, 18, 19, 19/1, 23, 23а, 60, 64, 70 үйлер;
М.Сарсенбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 45, 60, 70 үйлер;
Дүйсенбаев көшесі, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 41б, 41в, 41г, 41д, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 102 үйлер;
Оразалин көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Терлікбаев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Шайханқари көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 47 үйлер;
Оспанов көшесі, № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 43б, 44, 45, 46, 47, 47а, 47б, 47в, 47/1, 48, 49 үйлер;
Титаков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Молдағұлова көшесі, № 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 156, 157, 157а, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 163, 164, 165, 165а, 165/1, 166, 167, 167а, 167б, 168, 169, 170, 171 үйлер;
Байтұрсынов көшесі, № 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 235 үйлер;
Нұғманов көшесі, № 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 65, 65/1, 65/2, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 80/1, 81, 82/1, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 84, 85, 86, 86/1 үйлер;

улица Мангазбаева, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56б, 57, 58, 59, 60, 60а, 67;
улица Школьная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 15б, 16а, 17, 18, 19, 19/1, 23, 23а, 60, 64, 70;
улица М. Сарсенбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 40а, 40б, 41, 42, 43, 45, 60, 70;
улица Дуйсенбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21а, 21б, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 41а, 41б, 41в, 41г, 41д, 42, 43, 43а, 44, 44а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 102;
улица Оразалина, дома № 1, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Терликбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 29б, 29в, 29г, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Шайханкари, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 47;
улица Оспанова, дома № 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 34б, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 42а, 42б, 43, 43а, 43б, 44, 45, 46, 47, 47а, 47б, 47в, 47/1, 48, 49;
улица Титакова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Молдагуловой, дома № 137, 138, 138а, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155а, 156, 157, 157а, 158, 159, 160, 161, 161а, 162, 163, 164, 165, 165а, 165/1, 166, 167, 167а, 167б, 168, 169, 170, 171;
улица Байтурсынова, дома № 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93а, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 235;
улица Нугманова, дома № 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 66, 65, 65/1, 65/2, 67, 68, 69, 69/1, 70, 71, 80/1, 81, 82/1, 83, 83/1, 83/2, 83/3, 84, 85, 86, 86/1;

Мерей көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 26в, 29, 30, 30а, 35, 38, 40, 40а, 40б, 48а, 50, 51, 52, 54, 60, 62, 62а, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75 үйлер;
Байшашев көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 25б, 25в, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68б, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74 үйлер;
Көшкімбаева көшесі, № 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152 үйлер;
Құрманғали Халид көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 79 үйлер;
Нұралинов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Нашірбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
Жаңа көше-2 көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20 үйлер;
Жаңа көше-3 көшесі (барлық үйлер).
№ 323 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Абай бульвары, № 47б үй.
Шекаралары:
Аталықов көшесі, № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44б, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер;
Абай бульвары, № 48, 48а, 48б, 52, 52а, 52б, 52в, 52г, 52д, 54, 54/1, 56, 56а, 56/4, 58, 60, 60/1, 62, 64 үйлер;
Сейфуллин көшесі, № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 93а үйлер;
Жамбыл көшесі, № 21, 21а, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 24в, 24г, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34/4, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61 үйлер;
Мәметова көшесі, № 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9к, 9л, 9/1, 23, 24, 24а, 24б, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 35а, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 64, 67, 73, 77, 78, 80, 84, 86, 91 үйлер;

улица Мерей, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 24, 25, 25а, 26, 26а, 26б, 26в, 29, 30, 30а, 35, 38, 40, 40а, 40б, 48а, 50, 51, 52, 54, 60, 62, 62а, 72, 72а, 72б, 73, 74, 75;
улица Байшашева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 6б, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 22а, 23, 24, 24а, 24б, 25, 25а, 25б, 25в, 26, 26а, 26б, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 42а, 42б, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68а, 68б, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74;
улица Кошкимбаевой, дома № 126, 127, 128, 129, 129а, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138а, 139, 139а, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152;
улица Курмангали Халида, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 5б, 6, 6а, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 79;
улица Нуралинова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Наширбекова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Жана коше-2, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20;
улица Жана коше-3 (все дома).
Избирательный участок № 323
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Центр занятости населения Аягозского районного акимата Восточно-Казахстанской области", город Аягоз, бульвар Абая, дом № 47б.
Границы:
улица Аталыкова, дома № 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 44б, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
бульвар Абая, дома № 48, 48а, 48б, 52, 52а, 52б, 52в, 52г, 52д, 54, 54/1, 56, 56а, 56/4, 58, 60, 60/1, 62, 64;
улица Сейфуллина, дома № 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83а, 85, 87, 89, 91, 93, 93а;
улица Джамбула, дома № 21, 21а, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 23а, 24, 24а, 24б, 24в, 24г, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 34/4, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 57а, 58, 59, 59а, 60, 61;
улица Маметовой, дома № 9, 9а, 9б, 9в, 9г, 9д, 9е, 9к, 9л, 9/1, 23, 24, 24а, 24б, 25, 26, 26а, 26/1, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 33а, 34, 35, 35а, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 64, 67, 73, 77, 78, 80, 84, 86, 91;

Қабанбай батыр көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1к, 1л, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 40а, 40б, 40в, 40г, 40д, 40/1, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 43г, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 56, 56а, 56/2, 80, 81, 82, 83, 83/1 үйлер;
Панфилов көшесі, № 30, 30а, 30б, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 115 үйлер;
Рахимов көшесі, № 1, 1б, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 11б, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 61 үйлер;
Шакеров көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 92, 92/1 үйлер;
Тоқтаров көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16е, 17, 18, 18а, 18б, 18в, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 72 үйлер.
№ 324 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Семей магистральді желі бөлімшесі" филиалының Аягөз жол дистанциясының 4 околоткасы 1,2 бөлімшелерінің ғимараты, Егізқызыл айырығы, Аягөз қаласы.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Егізқызыл айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Ақдала айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы № 21 айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Алтынқолат айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Айғыржал айырығының аумағы (барлық үйлер).
№ 325 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан темір жолы" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының "Семей магистральді желі бөлімшесі" филиалының Аягөз жол дистанциясының 8 околоткасы ғимараты, Жыланды айырығы, Аягөз қаласы.
Шекаралары:
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Жыланды айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Темеклі айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Көшкентал айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы Жырғалы айырығының аумағы (барлық үйлер);
Аягөз ауданы Аягөз қаласы № 22, 24, 27 айырықтардың аумағы (барлық үйлер).
№ 326 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№4 аралас жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Оңтүстік қалашық, № 4 үй.
Шекаралары:

улица Кабанбай батыра, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1к, 1л, 2, 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 40а, 40б, 40в, 40г, 40д, 40/1, 41, 41а, 41б, 42, 43, 43а, 43б, 43в, 43г, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 49, 50, 56, 56а, 56/2, 80, 81, 82, 83, 83/1;
улица Панфилова, дома № 30, 30а, 30б, 31а, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60а, 61, 61а, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 115;
улица Рахимова, дома № 1, 1б, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 11б, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 61;
улица Шакерова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 92, 92/1;
улица Токтарова, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16е, 17, 18, 18а, 18б, 18в, 19, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 22г, 22д, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 72.
Избирательный участок № 324
Центр: здание 1,2 отделений 4 околотка Аягозской дистанции пути филиала "Семейское отделение магистральной сети" акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темiр жолы", разъезд Егизкызыл, город Аягоз.
Границы:
территория разъезда Егизкызыл города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда Акдала города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда № 21 города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда Алтынколат города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда Айгыржал города Аягоз Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 325
Центр: здание 8 околотка Аягозской дистанции пути филиала "Семейское отделение магистральной сети" акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темiр жолы", разъезд Жыланды, город Аягоз.
Границы:
территория разъезда Жыланды города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда Темекли города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда Кошкентал города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъезда Жыргалы города Аягоз Аягозского района (все дома);
территория разъездов №22,24,27 города Аягоз Аягозского района (все дома).
Избирательный участок № 326
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Смешанная общеобразовательная средняя школа № 4" отдела образования по Аягозскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, город Аягоз, Южный городок, дом № 4.
Границы:

Оңтүстік қалашық, № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 156 үйлер;
Қошқарбаев көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1/2, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 4а, 4б, 4в, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 6/1, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 9б, 9/1, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 11б, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91/2, 92, 93, 94, 95, 106, 115 үйлер;
Мусапарбеков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлер;
Хладопункт көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
№ 330 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Аягөз ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Актоғай кенті, Ақтоғай кенттік округі, Т.Күзембаев көшесі, № 56 үй.
Шекаралары:
1 квартал көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 65 үйлер;
Амангельдинов көшесі, № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 40, 42, 42а, 43, 45, 46, 46а, 47, 53, 53а, 53б, 59, 182 үйлер;
Балтабек қажы көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 23, 24, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41 үйлер;
Ғ. Мұратбаев көшесі, № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 134 үйлер;
Жастар көшесі, № 1, 1/47, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер;
Желтоқсан көшесі, № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлер;

Южный городок, дома № 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 156;
улица Кошкарбаева, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1/2, 2, 2а, 3, 3/1, 4, 4а, 4б, 4в, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 5а, 6, 6/1, 7, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 9б, 9/1, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 11б, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 41а, 42, 42а, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90а, 91, 91/2, 92, 93, 94, 95, 106, 115;
улица Мусапарбекова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Хладопункт, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 330
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 8" отдела образования по Аягозскому району управления образования Восточно-Казахстанской области, поселок Актогай, Актогайский поселковый округ, улица Т.Кузембаева, дом № 56.
Границы:
улица 1 квартал, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 65;
улица Амангельдинова, дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 40, 42, 42а, 43, 45, 46, 46а, 47, 53, 53а, 53б, 59, 182;
улица Балтабек қажы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 20, 20а, 22, 22а, 23, 24, 26, 26а, 26б, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 36а, 37, 38, 38а, 39, 40, 41;
улица Г. Муратбаева, дома № 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 62а, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 85, 86, 134;
улица Жастар, дома № 1, 1/47, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Желтоксана, дома № 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76;

Искаков көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 52, 54, 56 үйлер;
Қабанбай батыр көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;
Қазбек көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1/14, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлер;
Күзембаев көшесі, № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 95/1, 96, 96а, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 104, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 149, 151 үйлер;
Мансұлұлы көшесі, № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 80, 82, 141, 182 үйлер;
Молдағұлова көшесі, № 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер;
Т. Мұсабайұлы көшесі, № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1/1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 14/1, 15, 16, 16а, 16б, 16в, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 20в, 20г, 20д, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 80, 82, 84, 141 үйлер;
Панфилов көшесі, № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 76, 96 үйлер.
№ 331 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қозы Көрпеш-Баян Сұлу мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақтоғай кенттік клубының ғимараты, Актоғай кенті, Ақтоғай кенттік округі, Мәметова көшесі, № 3а үй.
Шекаралары:

улица Искакова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 52, 54, 56;
улица Кабанбай батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Казбека, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1/14, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Кузембаева, дома № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 85а, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91а, 92, 93, 94, 95, 95/1, 96, 96а, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 104, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 149, 151;
улица Мансулулы, дома № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 9, 9а, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 80, 82, 141, 182;
улица Молдагуловой, дома № 1, 3, 5, 7, 7а, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Т.Мусабайулы, дома № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 1/1, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 14а, 14б, 14/1, 15, 16, 16а, 16б, 16в, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а, 20б, 20в, 20г, 20д, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 80, 82, 84, 141;
улица Панфилова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 76, 96.
Избирательный участок № 331
Центр: здание Актогайского поселкового клуба коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры Козы Корпеш – Баян сулу", поселок Актогай, Актогайский поселковый округ, улица Маметовой, дом № 3а.
Границы:

Орталығы: Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "10810 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Оңтүстік қалашық, № 40/2 үй.
№ 1138 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Аягөз ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Аягөз қаласы, Тәңірбергенов көшесі, № 68 үй.
№ 1154 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "97616 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Мамырсу ауылы, Мамырсу ауылдық округі.
№ 1177 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Аягөз ауданының ауданаралық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының, "Қазығұл" мекемесінің ғимараттары, Аягөз қаласы, Рахимов көшесі, № 1а үй, Тәңірбергенов көшесі, № 47 үй.
№ 1178 сайлау учаскесі
Орталығы: "KAZ Minerals Aktogay" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Ақтоғай кен байыту №1 комбинатының ғимараты, Ақтоғай кенті, Ақтоғай кенттік округі.
№ 1179 сайлау учаскесі
Орталығы: "KAZ Minerals Aktogay" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Ақтоғай кен байыту №2 комбинатының ғимараты, Ақтоғай кенті, Ақтоғай кенттік округі.

Центр: здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 10810" Министерства обороны Республики Казахстан, город Аягоз, Южный городок, дом № 40/2.
Избирательный участок № 1138
Центр: здание государственного учреждения "Отдел полиции Аягозского района департамента полиции Восточно-Казахстанской области министерства Внутренних дел Республики Казахстан", город Аягоз, улица Танирбергенова, дом № 68.
Избирательный участок № 1154
Центр: здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 97616" Министерства обороны Республики Казахстан, село Мамырсу, Мамырсуский сельский округ.
Избирательный участок № 1177
Центр: здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Межрайонная больница Аягозского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области, учреждения "Казыгул", город Аягоз, улица Рахимова, дом № 1а, улица Танирбергенова, дом № 47.
Избирательный участок № 1178
Центр: здание Актогайского горно-обогатительного комбината №1 товарищества с ограниченной ответственностью "KAZ Minerals Aktogay", поселок Актогай, Актогайский поселковый округ.
Избирательный участок № 1179
Центр: здание Актогайского горно-обогатительного комбината №2 товарищества с ограниченной ответственностью "KAZ Minerals Aktogay", поселок Актогай, Актогайский поселковый округ.