Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 51/3-VI шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 16/3-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 наурызда № 27020 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабының 2-тармағына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 51/3-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7023 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Абылгазинова

О признании утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2020 года № 51/3-VI "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 февраля 2022 года № 16/3-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 марта 2022 года № 27020
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 16 апреля 2020 года № 51/3-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь
Бескарагайского районного маслихата
М. Абылгазинова