Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Глубокое кентінің көшесін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Глубокое кентінің әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 мамырда № 27957 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 28 тамыздағы қорытындысы негізінде, Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Глубокое кенті халқының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Глубокое кентінің Ленина көшесі Жібек жолы көшесі болып қайта аталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Глубокое кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының Глубокое кентінің әкімі Р. Асанов

О переименовании улицы поселка Глубокое Глубоковского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима поселка Глубокое Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 мая 2022 года № 27957
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Восточно - Казахстанской областной ономастической комиссии от 28 августа 2018 года, с учетом мнения населения поселка Глубокое Глубоковского района Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленина поселка Глубокое Глубоковского района Восточно-Казахстанской области на улицу Жібек жолы.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима поселка Глубокое Глубоковского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Глубоковского района Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Глубокое Глубоковского района Р. Асанов