Жарма ауданы бойынша 2022 жылға кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 наурыздағы № 13/218-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 наурызда № 27045 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымды дамыту министрінің міндетін атқарушысының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 166 "Кондоминимум объектісін басқаруға және кондоминимум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстар сметасын есептеу әдістемесін, сондай-ақ кондоминимум объектісін басқаруға және кондоминимум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20284 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма ауданы бойынша 2022 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері 1 (бір) шаршы метр үшін 37,69 теңге сомасында бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кеиін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы М. Оспанбаев

Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жарминскому району на 2022 год
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 4 марта 2022 года № 13/218-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 марта 2022 года № 27045
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года  № 166 "Об утверждении Методики расчета сметы расходов на управление объектом кондоминимума и содержание общего имущества объекта кондоминимума, а также методики расчета минимального размера расходов на управление объектом кондоминимума и содержание общего имущества объекта кондоминимума" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 20284) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жарминскому району на 2022 год в сумме 37,69 тенге за 1 (один) квадратный метр.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата М. Оспанбаев