"Алтай ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Алтай ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31339 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. "Алтай ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Алтай ауданы әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6492 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы:
реттік нөмірі 1 жолы жаңа редакцияда жазылсын
"
1

О внесении изменений в решение акима района Алтай от 24 декабря 2019 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории района Алтай"
Решение акима района Алтай Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31339
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района Алтай "Об образовании избирательных участков на территории района Алтай" от 24 декабря 2019 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственная регистрации нормативных правовых актов за № 6492) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
строку, порядковый номер 1 изложить в новой редакции:
"
1

632
Алтай қаласы, Рудная көшесі, 2-үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Есту және сөйлеу қабілеті нашар балаларға арналған №2 түзету мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Кирзаводская көшесі, Нахимов көшесі, Никольников көшесі, Суворов көшесі, Суворов тұйық көшесі, Бауман көшесі, Силовая көшесі, М. Маметова көшесі, Красная речка көшесі, Партизанская көшесі, А. Толстой көшесі, Высоцкий көшесі, Родниковая көшесі, Поздняков көшесі, Л. Толстой көшесі, 8 Март көшесі, О. Кошевой көшесі, Водопроводная көшесі, Водопроводный тұйық көшесі, Кутузов көшесі, Балдәурен тұйық көшесі, Весенний тұйық көшесі.
";
реттік нөмірі 6 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
6

632
город Алтай, улица Рудная, дом 2, здание коммунального государственного учреждения "Коррекционная школа-интернат № 2 для детей с нарушением слуха и речи" Управления образования Восточно-Казахстанской области
улица Кирзаводская, улица Нахимова, улица Никольникова, улица Суворова, переулок Суворова, улица Баумана, улица Силовая, улица М. Маметовой, улица Красная речка, улица Партизанская, улица А. Толстого, улица Высоцкого, улица Родниковая, улица Позднякова, улица Л. Толстого, улица 8 Марта, улица О. Кошевого, улица Водопроводная, переулок Водопроводный, улица Кутузова, переулок Балдәурен, переулок Весенний.
";
строку, порядковый номер 6 изложить в новой редакции:
"
6

639
Алтай қаласы, Комсомольская көшесі, 9-үй, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Алтай ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Академик Арыктай Каюпов көшесі - 1, 6, 7, 8, 14, 16, 18, 20-үйлер, Комсомольская көшесі - 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/1, 11/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 64, 80, 82-үйлер, А. Несмеянов көшесі - 4/2, 34, 34/8-үйлер, М. Горький көшесі - 2, 4, 26, 28, 32, 34, 77-үйлер, Калининский тұйық көшесі, Комендантский тұйық көшесі, Тенистый тұйық көшесі.
";
реттік нөмірі 7 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
7

639
город Алтай, улица Комсомольская, дом 9, здание государственного учреждения "Отдел по делам обороны района Алтай" Министерства обороны Республики Казахстан
улица Академика Арыктая Каюпова - дома 1, 6, 7, 8, 14, 16, 18, 20, улица Комсомольская - дома 1, 1/1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/1, 11/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 64, 80, 82, улица А. Несмеянова - дома 4/2, 34, 34/8, улица М. Горького - дома 2, 4, 26, 28, 32, 34, 77, переулок Калининский, переулок Комендантский, переулок Тенистый.
";
строку, порядковый номер 7 изложить в новой редакции:
"
7

640
Алтай қаласы, Астана көшесі, 74-үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің "Алтай қаласының балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
А. Матросов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 28/А, 29, 31, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 55, 55/А, 57, 59, 60, 61, 63-үйлер, Тәуелсіздік көшесі - 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 22, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 28/2-үйлер, Бочарников көшесі - 1, 3, 3/1, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28-үйлер, Фрунзе көшесі - 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47/1, 48, 52, 53, 53/1-үйлер, Астана көшесі - 66, 70, 72, 72/1, 73, 75, 79, 81, 82, 83, 85/2, 85, 85/1, 86, 87-үйлер, Котовский тұйық көшесі, А. Несмеянов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 10/1, 12, 13, 14, 14/1, 16, 17, 17/а, 18, 19, 20, 22, 33-үйлер, Брилин көшесі- 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 19/1, 20, 22, 24, 26, 53/1, 63-үйлер, Первомайский тұйық көшесі, Малиновский тұйық көшесі, Садовый көшесі 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 19-үйлер, 41, Промежуточный тұйық көшесі, М.Горький көшесі - 1, 3, 5-үйлер, Тимофеев көшесі - 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37/А, 39, 41, 42, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 133-үйлер, Болотный тұйық көшесі, Красный Крест көшесі - 2, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 20, 85-үйлер, Щетников көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14-үйлер, Чернышевский тұйық көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31-үйлер, Фрунзе көшесі.
";

640
город Алтай, улица Астана, дом 74, здание коммунального государственного казҰнного предприятия "Детская музыкальная школа города Алтай" отдела образования по району Алтай Управления образования Восточно-Казахстанской области
улица А. Матросова - дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 28/А, 29, 31, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 55, 55/А, 57, 59, 60, 61, 63, улица Тәуелсіздік - дома 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 18/1, 22, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 28/2, улица Бочарникова - дома 1, 3, 3/1, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, улица Фрунзе - дома 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47/1, 48, 52, 53, 53/1, улица Астана - дома 66, 70, 72, 72/1, 73, 75, 79, 81, 82, 83, 85/2, 85, 85/1, 86, 87, переулок Котовского, улица А. Несмеянова - дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 10/1, 12, 13, 14, 14/1, 16, 17, 17/а, 18, 19, 20, 22, 33, улица Брилина 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 19/1, 20, 22, 24, 26, 53/1, 63, переулок Первомайский, переулок Малиновский, переулок Садовый 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 17, 19, 41, переулок Промежуточный, улица М.Горького - дома 1, 3, 5, улица Тимофеева - дома 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37/А, 39, 41, 42, 45, 46, 47, 50, 52, 53, 54, 133, переулок Болотный, улица Красный Крест - дома 2, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 14, 20, 85, улица Щетникова - дома 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, переулок Чернышевского 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, улица Фрунзе.
";

Алтай қаласы, Солнечная көшесі, 13-үй, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Алтай ауданы бойынша білім бөлімінің "Алтай қаласының №6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Космонавтов көшесі - 6, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11/1, 22, 43-үйлер, Тохтаров көшесі - 4, 11, 11/а, 13, 15, 15/1, 17, 19, 23, 25, 27-үйлер, Молодежная көшесі - 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19-үйлер, Солнечная көшесі - 3, 4, 5, 7, 8/2, 8, 9-үйлер, Курчатов көшесі - 5-үй.
";
реттік нөмірі 45 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
45
692
Серебрянск қаласы, Привокзальная көшесі, "Қазақстан темір жолы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі – жүк тасымалы – "Күмістау" бекеті" МК Семей бөлімшесінің ғимараты
Пристанская көшесі, Песчаная көшесі, Шоссейная көшесі, Сухой лог көшесі, Маслозаводская көшесі, Гаражная көшесі, Строительная көшесі, Путейская көшесі, Продольная көшесі, 91-й километр көшесі, Клубная көшесі, Вокзальная көшесі, Предгорная көшесі, Железнодорожная көшесі, Привокзальная көшесі, Обуховская көшесі, Нагорная көшесі, Воробьев көшесі, Станционная көшесі, Лесная көшесі.
";
реттік нөмірі 47 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
47
694
Серебрянск қаласы, Почтовая көшесі, 3-үй, ШҚО ББ "Ерекше білім берілуіне қажеттілігі бар балаларды қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Коммунальная көшесі, Бастау көшесі, Наурыз көшесі, Иртышская көшесі, Серебрянская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115-үйлер, Матросов көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77-үйлер, 78, 79, 80, 80 а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96-үйлер, Тимофеев көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77,78, 79,80, 81,82, 83,84, 85, 87, 88, 89, 90 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118-үйлер, Первомайская көшесі, Бухтарминская көшесі, Савельев көшесі, Родниковая көшесі, Сельская көшесі, Логовая көшесі, Почтовая көшесі, Гвардейская көшесі, Степная көшесі, Ленин көшесі - 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,50, 51, 52-үйлер, Комсомольская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64-үйлер, Коммунальный тұйық көшесі, Узкий тұйық көшесі - 4, 6, 8-үйлер, Чкалов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-үйлер, Гоголь көшесі - 1, 2, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35-үйлер, Речная көшесі - 2, 4, 8, 10, 12, 14, 21, 23, 28-үйлер, Некрасов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47-үйлер, Ушанов көшесі.
";
реттік нөмірі 49 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
49

город Алтай, улица Солнечная, дом 13, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №6 города Алтай" отдела образования по району Алтай Управления образования Восточно-Казахстанской области
улица Космонавтов - дома 6, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 10, 11, 11/1, 22, 43, улица Тохтарова - дома 4, 11, 11/а, 13, 15, 15/1, 17, 19, 23, 25, 27, улица Молодежная - дома 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, улица Солнечная - дома 3, 4, 5, 7, 8/2, 8, 9, улица Курчатова дом 5.
";
строку, порядковый номер 45 изложить в новой редакции:
"
45
692
город Серебрянск, улица Привокзальная, здание филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Қазақстан темір жолы -Грузовые перевозки - Семейское отделение ГП" Станция Күмістау
улица Пристанская, улица Песчаная, улица Шоссейная, улица Сухой лог, улица Маслозаводская, улица Гаражная, улица Строительная, улица Путейская, улица Продольная, улица 91-й километр, улица Клубная, улица Вокзальная, улица Предгорная, улица Железнодорожная, улица Привокзальная, улица Обуховская, улица Нагорная, улица Воробьева, улица Станционная, улица Лесная.
";
строку, порядковый номер 47 изложить в новой редакции:
"
47
694
город Серебрянск, улица Почтовая, дом 3, здание коммунального государственного учреждения "Центр поддержки детей, с особыми образовательными потребностями" УО ВКО
улица Коммунальная, улица Бастау, улица Наурыз, улица Иртышская, улица Серебрянская дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, улица Матросова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, дома 78, 79, 80, 80 а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, улица Тимофеева дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77,78, 79,80, 81,82, 83,84, 85, 87, 88, 89, 90 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, улица Первомайская, улица Бухтарминская, улица Савельева, улица Родниковая, улица Сельская, улица Логовая, улица Почтовая, улица Гвардейская, улица Степная, улица Ленина дома 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49,50, 51, 52, улица Комсомольская дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, переулок Коммунальный, переулок Узкий дома 4, 6, 8, улица Чкалова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,улица Гоголя дома 1, 2, 3, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, улица Речная дома 2, 4, 8, 10, 12, 14, 21, 23, 28, улица Некрасова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, улица Ушанова.
";
строку, порядковый номер 49 изложить в новой редакции:
"
49

698
Серебрянск қаласы, Серебрянская көшесі, 158-үй, Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасы "Серебрянск технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Лесхоз көшесі, 1-ая Поперечная көшесі, 2-ая Поперечная көшесі, Береговая көшесі, Молодежная көшесі, Ключевая көшесі, "Химик" жеке құрылыс шағын ауданы, 85-й километр көшесі, Серебрянская көшесі – 158-үй, Серебрянск қаласының әскери бөлімі, Комсомольская көшесі - 41, 43, 64, 66, 70, 72, 80, 82, 84, 86-үйлер, Серебрянская көшесі - 151, 153, 155, 159, 161, 163 - үйлер, Некрасов көшесі -48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68-үйлер, Речная көшесі - 3-үй.
";
реттік нөмірі 51 жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"
51
701
Жаңа Бұқтырма кенті, Коммунистическая көшесі, 31, Алтай ауданы әкімдігінің "Бос уақыт" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

698
город Серебрянск, улица Серебрянская, дом 158, здание коммунального государственного учреждения "Серебрянский технологический колледж" управления образования Восточно-Казахстанская области
улица Лесхоз, улица 1-ая Поперечная, улица 2-ая Поперечная, улица Береговая, улица Молодежная, улица Ключевая, микрорайон индивидуальной застройки "Химик", улица 85-й километр, улица Серебрянская дом 158, войсковая часть города Серебрянск, улица Комсомольская - дома 41, 43, 64, 66, 70, 72, 80, 82, 84, 86, улица Серебрянская - дома 151, 153, 155, 159, 161, 163, улица Некрасова -дома 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64, 66, 68, улица Речная дом 3.
";
строку, порядковый номер 51 изложить в новой редакции:
"
51
701
поселок Новая Бухтарма, улица Коммунистическая, 31, здание коммунального государственного казенного предприятия "Досуг" акимата района Алтай

1-көше - 12, 14, 15, 16, 17-үйлер, 2-көше -3, 7, 8, 9, 16-үйлер, 3-көше - 1, 2-үйлер, 5-көше - 1, 18, 19, 20, 21, 26 б-үйлер, Заводская көшесі -1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28 а, 30, 31, 32, 33, 34, 35-үйлер, Больничная көшесі - 15, 15 а-үйлер, 16 – пәтерлік үй, Речная көшесі, Абай көшесі, Октябрьская көшесі, Больничная көшесі - 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 14-үйлер, Бухтарминская көшесі, Юбилейная көшесі, Анатолий Косого көшесі, Нұрлы көшесі, Самал көшесі, Селезневый тұйық көшесі.
";
реттік нөмірлері 48, 50 және 54 жолдары алынып тасталсын:
2. "Алтай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) ресми жариялағаннан кейін осы шешімді Алтай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алтай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданының әкімі Е. Мустафин
"КЕЛІСІЛДІ"
Алтай аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

улица 1-ая - дома 12, 14, 15, 16, 17, улица 2-ая -дома 3, 7, 8, 9, 16, улица 3-ей - дома 1, 2, улица 5-ая - дома 1, 18, 19, 20, 21, 26 б, улица Заводская - дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 28 а, 30, 31, 32, 33, 34, 35, улица Больничная - дома 15, 15 а, 16 - квартирный дом, улица Речная, улица Абая, улица Октябрьская, улица Больничная - дома 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 13, 14, улица Бухтарминская, улица Юбилейная, улица Анатолия Косого, улица Нұрлы, улица Самал, переулок Селезневый.
";
строки, порядковые номера 48, 50 и 54 исключить:
2. Государственному учреждению "Аппарат акима района Алтай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата района Алтай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Алтай.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Алтай Е. Мустафин
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная
избирательная комиссия
района Алтай