Катонқарағай ауданы бойынша шетелдіктер үшін жарнаны 2022 жылға бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 наурыздағы № 16/170-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 сәуірде № 27446 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-10 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 жылдың 1 қаңтарынан 31 желтоқсанды қоса алғанда туристерді орналастыру орындарындағы шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелері - болу құнының 0 (нөл) пайызы бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов

Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2022 год по Катон-Карагайскому району
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от от 10 марта 2022 года № 16/170-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2022 года № 27446
В соответствии с пунктом 2-10 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 января по 31 декабря 2022 года включительно – 0 (ноль) процентов от стоимости пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Д. Бралинов