"Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Катонқарағай ауданы әкімінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 06 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы әкімінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 28 желтоқсанда № 31320 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. "Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" Катонқарағай ауданы әкімінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 06 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4112 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Катонқарағай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Катонқарағай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауданының әкімі Д. Қалиқан
"КЕЛІСІЛДІ"
Катонқарағай аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Катонқарағай
ауданының әкімінің
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 4 шешіміне қосымша
Катонқарағай
ауданы әкімінің
2015 жылғы 28 шілдедегі
№ 06 шешіміне қосымша
Катонқарағай ауданы бойынша сайлау учаскелерi
№ 844 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алыбай ауылы, Абай көшесі, 17, Алыбай ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алыбай ауылының аумағы.
№ 845 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Новохайрузовка ауылы, Достық көшесі, 75, Новохайрузовка ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Новохайрузовка, Құндызды ауылдарының аумағы.
№ 846 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Приморское ауылы, Мир көшесі, 7/2, Приморское медициналық пункті "Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының Катонқарағай ауданының аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Приморское ауылының аумағы.
№ 848 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Астана көшесі, 11, "Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасының Катонқарағай аграрлық – техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі оқу корпусының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үлкен Нарын ауылы:

О внесении изменения в решение акима Катон - Карагайского района от 28 июля 2015 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Катон - Карагайскому району"
Решение акима Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 декабря 2022 года № 31320
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Катон - Карагайского района "Об образовании избирательных участков по Катон - Карагайскому району" от 28 июля 2015 года № 06 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 4112) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Катон - Карагайского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Катон - Карагайского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Катон-Карагайского района Д. Қалиқан
"СОГЛАСОВАНО"
Катон – Карагайская
районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к решению акима
Катон-Карагайского района
от 28 декабря 2022 года № 4
Приложение к решению акима
Катон – Карагайского района
от 28 июля 2015 года № 06
Избирательные участки по Катон - Карагайскому району
Избирательный участок № 844
Центр избирательного участка: село Алыбай, улица Абая, 17, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Алыбайский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Алыбай.
Избирательный участок № 845
Центр избирательного участка: село Ново - Хайрузовка, улица Достык, 75, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Ново – Хайрузовский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория сел Ново – Хайрузовка, Кундызды.
Избирательный участок № 846
Центр избирательного участка: село Приморское, улица Мира, 7/2, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Районная больница Катон – Карагайского района управления здравоохранения Восточно – Казахстанской области" Приморский медицинский пункт.
Границы избирательного участка: территория села Приморское.
Избирательный участок № 848
Центр избирательного участка: село Улкен Нарын, улица Астана, 11, здание учебного корпуса коммунального государственного учреждения "Катон - Карагайский аграрно - технический колледж управления образования Восточно - Казахстанской области".
Границы избирательного участка: село Улкен Нарын:

Қабанбай батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7 үйлер;
Алтай көшесі 1, 3, үйлер;
Шығыс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Астана көшесі 1, 1/1, 1/1А, 1/2, 1/3, 9, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 1А, 24, 26, 28, 2А, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42 үйлер;
Жастар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Таулы көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 6-1, 6-2, 6А, 7, 7/1 үйлер;
Набережная көшесі 3, 5, 4, 4-1, 4-2, 4/2, 6, 6-1, 6-2, 6А/1, 7, 7/1, 7-1, 7-2, 7-1Б үйлер;
Мектеп көшесі 2, 9, 10, 15 үйлер;
Бауыржан Момышұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 14, 14А, 16, 16А, 18/1, 19 үйлер;
Рыков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40 үйлер;
Жұмысшылар көшесі 4, 6, 9, 13, 15, 18, 19, 20, 23, 26 үйлер;
Қазақстан көшесі 7, 8, 12, 13, 16, 17, 24, 28, 30, 32 үйлер;
Өзен көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 20 үйлер.
№ 849 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Шабдан Тумашинов көшесі, 4, аудандық мәдениет үйі "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үлкен Нарын ауылы:
Шабдан Тумашинов көшесі 2, 4, 6/2, 7/1, 7/3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32 үйлер;
Тайбағаров көшесі 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60 үйлер;
Андрей Огнев көшесі 1, 1/1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер;
Солтүстік көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер;
Назыров көшесі 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 31 үйлер;
Гагарин көшесі 1, 1-1, 1-2, 1/1, 1/2, 1А, 1А/1, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20 үйлер;
Оралхан Бөкей көшесі 1, 1А, 1/1, 1/2 1/3, 1/4 1/5, 3, 5, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 21, 22, 24, 25, 25А, 26, 28, 29А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 37Б, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55 үйлер;
Өскембаев көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18-1, 18-2, 18/1-1, 18/1-2, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/4, 25, 25А, 29 үйлер;
Огнев көшесі 25, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 37А, 39, 39/1, 41, 43, 45, 47, 49 үйлер;
Татаев көшесі 17, 21, 23, 23-1, 29, 30, 32/1 үйлер;
Нұғыман Жұмағұлов көшесі 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 19, 22, 23, 25, 26, 2А, 2Б, 30, 32А, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер;

улица Кабанбай батыра дома 1, 2, 3, 4, 5, 7;
улица Алтая дома 1, 3;
улица Шыгыс дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Астана дома 1, 1/1, 1/1А, 1/2, 1/3, 9, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 1А, 24, 26, 28, 2А, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42;
улица Жастар дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Таулы дома 1, 3, 4, 5, 6, 6-1, 6-2, 6А, 7, 7/1;
улица Набережная дома 3, 5, 4, 4-1, 4-2, 4/2, 6, 6-1, 6-2, 6А/1, 7, 7/1, 7-1, 7-2, 7-1Б;
улица Мектеп дома 2, 9, 10, 15;
улица Бауыржана Момышулы дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 14, 14А, 16, 16А, 18/1, 19;
улица Рыкова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40;
улица Жумысшылар дома 4, 6, 9, 13, 15, 18, 19, 20, 23, 26;
улица Казахстан дома 7, 8, 12, 13, 16, 17, 24, 28, 30, 32;
улица Озен дома 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 20.
Избирательный участок № 849
Центр избирательного участка: село Улкен Нарын, улица Шабдана Тумашинова, 4, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон - Карагайский центр культуры и досуга населения" районный дом культуры.
Границы избирательного участка: село Улкен Нарын:
улица Шабдана Тумашинова дома 2, 4, 6/2, 7/1, 7/3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32;
улица Тайбагарова дома 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 52, 54, 56, 58, 60;
улица Андрея Огнева дома 1, 1/1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
улица Солтустик дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Назырова дома 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 31;
улица Гагарина дома 1, 1-1, 1-2, 1/1, 1/2, 1А, 1А/1, 1Б, 2, 2/1, 2/2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20;
улица Оралхана Бөкея дома 1, 1А, 1/1, 1/2 1/3, 1/4 1/5, 3, 5, 6, 7, 7/1, 8, 8А, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 21, 22, 24, 25, 25А, 26, 28, 29А, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36А, 37Б, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45А, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55;
улица Ускембаева дома 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18-1, 18-2, 18/1-1, 18/1-2, 19, 20, 20/1, 20/2, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/4, 25, 25А, 29;
улица Огнева дома 25, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 36, 37, 37А, 39, 39/1, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Татаева дома 17, 21, 23, 23-1, 29, 30, 32/1;
улица Нұғымана Жұмағұлова дома 2, 3, 4, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 19, 22, 23, 25, 26, 2А, 2Б, 30, 32А, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;

Амангелді көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 15, 16, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 29А, 30, 34, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 73А, 73Б, 74, 78, 80 үйлер;
Шулятиков көшесі 1, 2, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51/2, 52, 54, 58 үйлер;
Аптечная көшесі 3, 7, 9 үйлер;
Базарная көшесі 9, 12, 13, 15 үйлер.
№ 850 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Абылайхан көшесі, 63, "Алтай" спорт кешені "Катонқарағай ауданының балалар - жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үлкен Нарын ауылы:
Рысқұлбеков көшесі 2, 7, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 21А, 22, 25, 26, 28, 30, 33, 36, 38, 39, 41, 41А, 42, 44, 48, 50, 51, 52, 59, 60, 64, 66, 70 үйлер;
Отан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 23, 25, 27 үйлер;
Абылайхан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 18, 22, 22А, 24, 26, 27, 29, 31, 33-1/2, 35, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 50, 53, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 92, 94, 104, 106, 108, 108А, 109, 110, 111, 112, 113, 114 үйлер;
Слямов көшесі 1, 2, 4, 6, 9, 13, 14, 15, 16, 21, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 36, 37, 40, 42, 42А, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 67, 69, 72, 73, 75, 76, 77, 80, 86, 87, 88, 93, 94, 95 үйлер;
Тәуелсіздік көшесі 8, 10, 14, 16, 17, 19, 20 үйлер;
Базарная көшесі 2, 3, 6, 7, 8 үйлер;
Татаев көшесі 4, 12, 15 үйлер;
Огнев көшесі 14, 16, 17, 22 үйлер;
Нарымная көшесі 1, 4, 6, 7, 9, 17, 19, 20, 25, 32, 33, 34, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 45-1, 45-2, 45-3, 45-4, 45А, 47, 47-1, 47-2 үйлер.
№ 851 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үлкен Нарын ауылы, Слямов көшесі, 113, дене шынықтыру - сауықтыру кешені "Катонқарағай ауданының балалар - жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үлкен Нарын ауылы:
Абылайхан көшесі 117, 119, 120А, 120Б, 120В, 121, 122, 123, 124, 127, 128, 130, 130А, 131, 132, 136, 137, 138, 138А, 140, 144, 146 үйлер;
Слямов көшесі 102, 105, 107, 109А, 115, 138, 138А, 138Б, 140, 140А, 142, 144, 146, 148, 150, 156 үйлер;
Нарымная көшесі 48, 48А, 48Б, 48/3, 48/5, 48/9, 49, 50, 50/3, 50Б, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68А, 69, 70, 72, 73, 74 үйлер;
Амангелді көшесі 75Б, 77, 77А, 77Б, 79, 81А, 82, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 110, 111 үйлер;

улица Амангельды дома 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 15, 16, 19, 20, 24, 25, 27, 28, 29А, 30, 34, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 56, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 73А, 73Б, 74, 78, 80;
улица Шулятикова дома 1, 2, 5, 6, 6А, 6Б, 6В, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51/2, 52, 54, 58;
улица Аптечная дома 3, 7, 9;
улица Базарная дома 9, 12, 13, 15.
Избирательный участок № 850
Центр избирательного участка: село Улкен Нарын, улица Абылайхана, 63, здание коммунального государственного учреждения "Детско - юношеская спортивная школа Катон - Карагайского района" спортивный комплекс "Алтай".
Границы избирательного участка: село Улкен Нарын:
улица Рыскулбекова дома 2, 7, 11, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 21А, 22, 25, 26, 28, 30, 33, 36, 38, 39, 41, 41А, 42, 44, 48, 50, 51, 52, 59, 60, 64, 66, 70;
улица Отан дома 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 23, 25, 27;
улица Абылайхана дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 18, 22, 22А, 24, 26, 27, 29, 31, 33-1/2, 35, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 50, 53, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 92, 94, 104, 106, 108, 108А, 109, 110, 111, 112, 113, 114;
улица Слямова дома 1, 2, 4, 6, 9, 13, 14, 15, 16, 21, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 34, 36, 37, 40, 42, 42А, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 67, 69, 72, 73, 75, 76, 77, 80, 86, 87, 88, 93, 94, 95;
улица Тауелсиздик дома 8, 10, 14, 16, 17, 19, 20;
улица Базарная дома 2, 3, 6, 7, 8;
улица Татаева дома 4, 12, 15;
улица Огнева дома 14, 16, 17, 22;
улица Нарымная дома 1, 4, 6, 7, 9, 17, 19, 20, 25, 32, 33, 34, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 45-1, 45-2, 45-3, 45-4, 45А, 47, 47-1, 47-2.
Избирательный участок № 851
Центр избирательного участка: село Улкен Нарын, улица Слямова, 113, здание коммунального государственного учреждения "Детско - юношеская спортивная школа Катон - Карагайского района" физкультурно – оздоровительный комплекс.
Границы избирательного участка: село Улкен Нарын:
улица Абылайхана дома 117, 119, 120А, 120Б, 120В, 121, 122, 123, 124, 127, 128, 130, 130А, 131, 132, 136, 137, 138, 138А, 140, 144, 146;
улица Слямова дома 102, 105, 107, 109А, 115, 138, 138А, 138Б, 140, 140А, 142, 144, 146, 148, 150, 156;
улица Нарымная дома 48, 48А, 48Б, 48/3, 48/5, 48/9, 49, 50, 50/3, 50Б, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68А, 69, 70, 72, 73, 74;
улица Амангельды дома 75Б, 77, 77А, 77Б, 79, 81А, 82, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 106, 110, 111;

Силивестр Слабодчиков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 41/1, 41Д, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52Б, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлер;
Қазбек би көшесі 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 10А, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 54, 56, 58 үйлер;
Жағалау көшесі 7, 16, 18, 20, 24, 26, 27, 33, 35, 41, 45, 48, 49, 56, 56А, 59, 62, 66, 68 үйлер;
Панфилов көшесі 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 28, 29, 29А, 31А, 33, 33А, 35, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 80, 82, 83 үйлер;
Пушкин көшесі 1А, 1, 2, 2А, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 28, 29, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 60Б, 61, 61А, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 үйлер;
Абай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 59А, 61, 63, 65А, 67А үйлер;
Пазыл Әбиев көшесі 4А, 4Б, 5, 7, 7Б, 9, 10, 11, 15, 17, 18, 21, 30, 30А, 35, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 57, 60, 64 үйлер;
Дидахмет Әшімханов көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63 үйлер;
Интернациональная көшесі 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Әуезов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 16, 22А, 24, 30, 31А, 33, 35А үйлер;
Әлия Молдағұлова көшесі 1 үй;
Достық көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/3, 9А, 11, 13, 15, 15А, 17, 18, 19, 21, 24 үйлер.
№ 852 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Свинчатка ауылы, Теңіз көшесі, 1, оқу – өндірістік тәжірибе базасы Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Шығыс Қазақстан гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Свинчатка ауылының аумағы.
№ 853 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көктерек ауылы, А. Құсметов көшесі, 36, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Көктерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көктерек ауылының аумағы.
№ 854 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Балғын ауылы, Мектеп көшесі, 1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Балғын негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Балғын ауылының аумағы.
№ 855 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жұлдыз ауылы, Мектеп көшесі, 1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Жұлдыз негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жұлдыз ауылының аумағы.
№ 856 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көкбастау ауылы, Школьная көшесі, 1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Көкбастау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Көкбастау ауылының аумағы.
№ 857 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Солоновка ауылы, Қапышев көшесі, 33, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Солоновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Солоновка ауылының аумағы.
№ 858 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Малонарым ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 1, Малонарым ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Малонарым ауылының аумағы.
№ 859 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Алтынбел ауылы, Абай көшесі, 1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Алтынбел орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Алтынбел ауылының аумағы.
№ 860 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үштөбе ауылы, Тоқтаров көшесі, 3, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Үштөбе негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үштөбе ауылының аумағы.
№ 861 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Егінді ауылы, Мектеп көшесі, 9, "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Алтынбел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Егінді ауылының аумағы.
№ 862 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Майемер ауылы, Тайбұға көшесі, 1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Майемер орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Майемер ауылының аумағы.
№ 863 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Солдатово ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 15А, Солдатово ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Солдатово ауылының аумағы.
№ 864 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Новополяковка ауылы, Абай атындағы көшесі, 27, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Новополяковка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Новополяковка, Қаражал ауылдарының аумағы.
№ 865 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бесүй ауылы, Шәмші Қолдаяқов атындағы көше, 6, "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Новополяковка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бесүй ауылының аумағы.
№ 866 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Сенное ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 12, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Сенное негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Сенное ауылының аумағы.
№ 869 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Өрнек ауылы, Ынтымақ көшесі, 7, "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Белқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өрнек ауылының аумағы.
№ 870 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Белқарағай ауылы, Бейбітшілік көшесі, 43, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Оралхан Бөкей атындағы Белқарағай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Белқарағай ауылының аумағы.
№ 871 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Согорное ауылы, Бірлік көшесі, 9, "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Белқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Согорное ауылының аумағы.
№ 872 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Топқайың ауылы, Есімхан көшесі, 16, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Топқайың орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Топқайың ауылының аумағы.
№ 873 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қабырға ауылы, Бірлік көшесі, 44, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Қабырға негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қабырға ауылының аумағы.
№ 874 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Катонқарағай ауылы, Абай атындағы көше, 80, ауылдық Мәдениет үйі "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Катонқарағай ауылы:

улицы Селивестра Слабодчикова дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41А, 41/1, 41Д, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52Б, 54, 58, 60, 62, 64, 70, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90;
улица Қазбек би дома 2, 3, 4, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 10, 10А, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 50, 54, 56, 58;
улица Жагалау дома 7, 16, 18, 20, 24, 26, 27, 33, 35, 41, 45, 48, 49, 56, 56А, 59, 62, 66, 68;
улица Панфилова дома 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 28, 29, 29А, 31А, 33, 33А, 35, 36, 37, 37А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78А, 80, 82, 83;
улица Пушкина дома 1А, 1, 2, 2А, 3А, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 24А, 25, 28, 29, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60А, 60Б, 61, 61А, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92;
улица Абая дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 43А, 45, 45А, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 59А, 61, 63, 65А, 67А;
улица Пазыла Әбиева дома 4А, 4Б, 5, 7, 7Б, 9, 10, 11, 15, 17, 18, 21, 30, 30А, 35, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 57, 60, 64;
улица Дидахмета Әшімханова дома 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9А, 10, 11, 11/4, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63;
улица Интернациональная дома 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Ауэзова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 11, 16, 22А, 24, 30, 31А, 33, 35А;
улица Алии Молдагуловой дом 1;
улица Достык дома 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/3, 9А, 11, 13, 15, 15А, 17, 18, 19, 21, 24.
Избирательный участок № 852
Центр избирательного участка: село Свинчатка, улица Тениз, 1, здание базы учебно – производственной практики коммунального государственного казенного предприятия "Восточно – Казахстанский гуманитарный колледж имени Абая" управления образования Восточно – Казахстанского областного акимата.
Границы избирательного участка: территория села Свинчатка.
Избирательный участок № 853
Центр избирательного участка: село Коктерек, улица А. Кусметова, 36, здание коммунального государственного учреждения "Коктерекская средняя школа" отдела образования по Катон – Карагайскому району управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Коктерек.
Избирательный участок № 854
Центр избирательного участка: село Балгын, улица Мектеп, 1, здание коммунального государственного учреждения "Балгынская основная средняя школа" отдела образования по Катон – Карагайскому району управления образования Восточно – Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Балгын.
Избирательный участок № 855
Центр избирательного участка: село Жулдуз, улица Мектеп, 1, здание коммунального государственного учреждения "Жулдызская основная средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Жулдыз.
Избирательный участок № 856
Центр избирательного участка: село Кокбастау, улица Школьная, 1, здание коммунального государственного учреждения "Кокбастауская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Кокбастау.
Избирательный участок № 857
Центр избирательного участка: село Солоновка, улица Капышева, 33, здание коммунального государственного учреждения "Солоновская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Солоновка.
Избирательный участок № 858
Центр избирательного участка: село Малонарымка, улица Тәуелсіздік, 1, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Малонарымский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Малонарымка.
Избирательный участок № 859
Центр избирательного участка: село Алтынбел, улица Абая, 1, здание коммунального государственного учреждения "Алтынбельская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Алтынбел.
Избирательный участок № 860
Центр избирательного участка: село Уштобе, улица Тохтарова, 3, здание коммунального государственного учреждения "Уштобинская основная средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Уштобе.
Избирательный участок № 861
Центр избирательного участка: село Егынды, улица Мектеп, 9, здание государственного учреждения "Аппарат акима Алтынбельского сельского округа Катон – Карагайского района Восточно – Казахстанской области".
Границы избирательного участка: территория села Егынды.
Избирательный участок № 862
Центр избирательного участка: село Майемер, улица Тайбуга, 1, здание коммунального государственного учреждения "Майемерская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Майемер.
Избирательный участок № 863
Центр избирательного участка: село Солдатово, улица Тауелсиздик, 15А, здание коммунального государственного казенного предприятия "Центр культуры и досуга населения Катон-Карагайского района" Солдатовский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Солдатово.
Избирательный участок № 864
Центр избирательного участка: село Новополяковка, улица имени Абая, 27, здание коммунального государственного учреждения "Новополяковская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория сел Новополяковка, Каражал.
Избирательный участок № 865
Центр избирательного участка: село Бесюй, улица имени Шамши Колдаякова, 6, здание государственного учреждения "Аппарат акима Ново – Поляковского сельского округа Катон – Карагайского района Восточно – Казахстанской области".
Границы избирательного участка: территория села Бесюй.
Избирательный участок № 866
Центр избирательного участка: село Сенное, улица Тәуелсіздік, 12, здание коммунального государственного учреждения "Сенновская основная средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Сенное.
Избирательный участок № 869
Центр избирательного участка: село Орнек, улица Ынтымак, 7, здание государственного учреждения "Аппарат акима Белкарагайского сельского округа Катон – Карагайского района Восточно – Казахстанской области".
Границы избирательного участка: территория села Орнек.
Избирательный участок № 870
Центр избирательного участка: село Белкарагай, улица Бейбітшілік, 43, здание коммунального государственного учреждения "Белкарагайская средняя школа имени Оралхана Бокея" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Белкарагай.
Избирательный участок № 871
Центр избирательного участка: село Согорное, улица Бирлик, 9, здание государственного учреждения "Аппарат акима Белкарагайского сельского округа Катон – Карагайского района Восточно – Казахстанской области".
Границы избирательного участка: территория села Согорное.
Избирательный участок № 872
Центр избирательного участка: село Топкаин, улица имени Есимхана, 16, здание коммунального государственного учреждения "Топкаинская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Топкаин.
Избирательный участок № 873
Центр избирательного участка: село Кабырга, улица Бирлик, 44, здание коммунального государственного учреждения "Кабыргинская основная средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Кабырга.
Избирательный участок № 874
Центр избирательного участка: село Катон-Карагай, улица имени Абая, 80, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" сельский Дом культуры.
Границы избирательного участка: село Катон-Карагай:

Әуезов көшесі 1, 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24А, 24А/2, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55 үйлер;
Топорков көшесі 1, 2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91 үйлер;
Абай атындағы көше 1, 1/1, 1/2, 1-1/5, 2, 2/1, 2А/1, 2Б, 3, 4, 4/1, 4/2, 4Б, 4Б/1, 4Б/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49/1, 49/2, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/2, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86 үйлер;
Батырханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 40-1, 40-2, 40А, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69 үйлер;
Бөкеев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 77, 79, 81 үйлер;
Рыков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85 үйлер;
Амангелді көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 24/1, 24/2, 24-2А, 25, 26, 26/2, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлер;

улица Ауэзова дома 1, 1/1, 1/2, 1А, 1Б, 1В, 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5А, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/1, 24А, 24А/2, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55;
улица Топоркова дома 1, 2, 2А, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица имени Абая дома 1, 1/1, 1/2, 1-1/5, 2, 2/1, 2А/1, 2Б, 3, 4, 4/1, 4/2, 4Б, 4Б/1, 4Б/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49/1, 49/2, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56/1, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68/2, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 84, 86;
улица Батырханова дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 40-1, 40-2, 40А, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69;
улица Бокеева дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, 77, 79, 81;
улица Рыкова дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85;
улица Амангельды дома 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 23, 24, 24/1, 24/2, 24-2А, 25, 26, 26/2, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;

Бауржан Момышұлы атындағы көше 1, 1-2, 2, 3, 3-1, 3-2, 4, 4/1, 4/2, 4/4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32 үйлер;
Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 5, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 17/1, 19, 21, 21/1, 23/1, 23, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 32, 34, 36, 38 үйлер;
Қажыбек Байғонақов атындағы көше 1, 1/2, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 3, 3А, 3А/2, 4, 4/1, 5, 5А/1, 5/2, 5-1, 5-2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7-1, 7-2, 7А, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9А, 9-1, 9-2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11-1, 11-2, 11А, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 13А, 13-1, 13-2, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 15, 15А, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16-1, 16-2, 17, 17-1, 17-2, 17А, 18, 18/1, 18Б/1, 18Б/2, 18В/1, 18В/2, 18Г/1, 18Г/2, 18Д/1, 18Д/2, 19, 19-1, 19-2, 19А, 20, 21, 21-1, 21-2, 21А, 21Б, 22, 22-1, 22-2, 23, 23-1, 23-2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31Г, 32, 32-1, 32-2, 33, 34, 34/1, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 41А, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43, 43А, 44, 44/1, 44А, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52 үйлер.
№ 875 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Катонқарағай ауылы, Абай атындағы көше, 94, "Қаратай" спорт кешені "Катонқарағай ауданының балалар - жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Катонқарағай ауылы:
Әуезов көшесі 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 164, 168 үйлер;
Жампеисов көшесі 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлер;
Топорков көшесі 78, 78А, 80, 80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163 үйлер;

улица имени Бауржана Момышулы дома 1, 1-2, 2, 3, 3-1, 3-2, 4, 4/1, 4/2, 4/4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32;
улица Молдагуловой дома 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 5, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 17/1, 19, 21, 21/1, 23/1, 23, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 32, 34, 36, 38;
улица имени Кажыбека Байгунакова дома 1, 1/2, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 3, 3А, 3А/2, 4, 4/1, 5, 5А/1, 5/2, 5-1, 5-2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7-1, 7-2, 7А, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9А, 9-1, 9-2, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 11-1, 11-2, 11А, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 13А, 13-1, 13-2, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 15, 15А, 16, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16-1, 16-2, 17, 17-1, 17-2, 17А, 18, 18/1, 18Б/1, 18Б/2, 18В/1, 18В/2, 18Г/1, 18Г/2, 18Д/1, 18Д/2, 19, 19-1, 19-2, 19А, 20, 21, 21-1, 21-2, 21А, 21Б, 22, 22-1, 22-2, 23, 23-1, 23-2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31Г, 32, 32-1, 32-2, 33, 34, 34/1, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 41А, 42, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 43, 43А, 44, 44/1, 44А, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48/1, 49, 50, 51, 52.
Избирательный участок № 875
Центр избирательного участка: село Катон - Карагай, улица имени Абая, 94, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон - Карагайская детско - юношеская спортивная школа" спорткомплекс "Қаратай".
Границы избирательного участка: село Катон – Карагай:
улица Ауэзова дома 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 164, 168;
улица Жампеисова дома 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Топоркова дома 78, 78А, 80, 80А, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 159, 161, 163;

Абай атындағы көше 83, 85, 86Б/1, 86Б/2, 87, 87/1, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 133, 134, 135, 135А, 136, 136А, 137, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 150Б, 151, 151/1, 152, 153, 154, 155, 156 үйлер;
Батырханов көшесі 58, 58А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91-1, 91-2, 92, 93, 94, 95/1, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 үйлер;
Бөкеев көшесі 72, 74, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142/1, 142/2, 143, 144, 144Б, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 154/2, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171 үйлер;
Рыков көшесі 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120А үйлер;
Амангелді көшесі 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 97/2, 98, 99 үйлер;
Бауржан Момышұлы атындағы көше 25, 25А, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41-1, 41-2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер;
Молдағұлова көшесі 18, 20, 22, 24, 25, 31, 31/1, 33/1, 33, 35, 35/1, 37, 37/1, 39 үйлер;
Сахариев көшесі 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер;
Сұлтанмахмут Торайғыров атындағы көше 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 43-1, 43-2, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 78А үйлер.
№ 877 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңаүлгі ауылы, Тоқтаған Тайсаринов көшесі, 95, Жаңаүлгі ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жаңаүлгі, Мойылды ауылдарының аумағы.
№ 878 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шыңғыстай ауылы, Бұқтырма көшесі, 18, Шыңғыстай ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Шыңғыстай ауылының аумағы.
№ 879 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Аққайнар ауылы, Абай көшесі, 31, Аққайнар ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Аққайнар ауылының аумағы.
№ 880 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қызылжұлдыз ауылы, Әбілғали Төлесов атындағы көше, 31, Қызылжұлдыз ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қызылжұлдыз ауылының аумағы.
№ 881 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қайыңды ауылы, Әлия Молдагулова көшесі, 43, Қайыңды ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қайыңды ауылының аумағы.
№ 882 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмарал ауылы, Маралды көшесі, 3, Ақмарал ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақмарал ауылының аумағы.
№ 884 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жамбыл ауылы, Қайнар көшесі, 21, Жамбыл ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жамбыл ауылының аумағы.
№ 885 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Берел ауылы, Орталық көшесі, 26, Берел ауылдық клубы "Катонқарағай мәдениет және тұрғындардың демалыс орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Берел, Шұбарағаш, Рахман қайнары ауылдарының аумағы.
№ 887 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 43, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Ақсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақсу, Ақшарбақ, Бекалқа ауылдарының аумағы.
№ 888 сайлау учаскесі

улица имени Абая дома 83, 85, 86Б/1, 86Б/2, 87, 87/1, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 133, 134, 135, 135А, 136, 136А, 137, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 150А, 150Б, 151, 151/1, 152, 153, 154, 155, 156;
улица Батырханова дома 58, 58А, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91-1, 91-2, 92, 93, 94, 95/1, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129;
улица Бокеева дома 72, 74, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127/1, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 142/1, 142/2, 143, 144, 144Б, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154/1, 154/2, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171;
улица Рыкова дома 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120А;
улица Амангельды дома 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74/2, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92/1, 92/2, 93, 94, 95, 96, 97, 97/1, 97/2, 98, 99;
улица имени Бауржана Момышулы дома 25, 25А, 27, 29, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41-1, 41-2, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
улица Молдагуловой дома 18, 20, 22, 24, 25, 31, 31/1, 33/1, 33, 35, 35/1, 37, 37/1, 39;
улица Сахариева дома 1, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица имени Султанмахмут Торайгырова дома 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 43, 43-1, 43-2, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 78А.
Избирательный участок № 877
Центр избирательного участка: село Жана-Ульга, улица Токтагана Тайсаринова, 95, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Жана - Ульгинский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория сел Жана-Ульга, Мойылды.
Избирательный участок № 878
Центр избирательного участка: село Шынгыстай, улица Бухтарма, 18, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Чингистайский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Шынгыстай.
Избирательный участок № 879
Центр избирательного участка: село Аккайнар, улица Абая, 31, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Аккайнарский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Аккайнар.
Избирательный участок № 880
Центр избирательного участка: село Кызыл - Жулдыз, улица имени Абылгали Толесова, 31, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Кызыл – Жулдызский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Кызыл - Жулдыз.
Избирательный участок № 881
Центр избирательного участка: село Каинды, улица Алии Молдагуловой, 43, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Каиндинский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Каинды.
Избирательный участок № 882
Центр избирательного участка: село Акмарал, улица Маралды, 3, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Акмаральский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Акмарал.
Избирательный участок № 884
Центр избирательного участка: село Жамбыл, улица Кайнар, 21, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Жамбылский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория села Жамбыл.
Избирательный участок № 885
Центр избирательного участка: село Берель, улица Орталык, 26, здание коммунального государственного казенного предприятия "Катон – Карагайский центр культуры и досуга населения" Берельский сельский клуб.
Границы избирательного участка: территория сел Берель, Шубарагаш, Рахмановские ключи.
Избирательный участок № 887
Центр избирательного участка: село Аксу, улица Тәуелсіздік, 43, здание коммунального государственного учреждения "Аксуская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория сел Аксу, Акшарбак, Бекалка.
Избирательный участок № 888

Сайлау учаскесінің орталығы: Жазаба ауылы, Орталық көшесі, 1/1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Жазаба бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жазаба ауылының аумағы.
№ 890 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Үшбұлақ ауылы, Үш - Бұлақ көшесі, 10, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Үшбұлақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Үшбұлақ ауылының аумағы.
№ 891 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Барлық ауылы, Абай атындағы көше, 27, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Барлық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Барлық ауылының аумағы.
№ 892 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Коробиха ауылы, Новосельская көшесі, 7, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Коробиха орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Коробиха ауылының аумағы.
№ 893 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Еңбек ауылы, Садық Түкебаев атындағы көше, 14, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Садық Түкібаев атындағы Еңбек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Еңбек ауылының аумағы.
№ 894 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Аршаты ауылы, Мектеп көшесі, 41, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Аршаты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Аршаты ауылының аумағы.
№ 895 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Өрел ауылы, Мерғазы Бекпау атындағы көше, 1, Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Катонқарағай ауданы бойынша білім бөлімінің "Өрел орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өрел ауылының аумағы.
№ 896 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Өрел ауылы, Шекарашылар көшесі, 1, Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің Күршім ауданы бойынша шекара басқармасының "Урыль" шекара бөлімінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Өрел ауылының шекара комендатурасының аумағы.

Центр избирательного участка: село Жазаба, улица Орталык, 1/1, здание коммунального государственного учреждения "Язовинская начальная школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Жазаба.
Избирательный участок № 890
Центр избирательного участка: село Ушбулак, улица Үш - Булак, 10, здание коммунального государственного учреждения "Ушбулакская начальная школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Ушбулак.
Избирательный участок № 891
Центр избирательного участка: село Барлык, улица имени Абая, 27, здание коммунального государственного учреждения "Барлыкская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Барлык.
Избирательный участок № 892
Центр избирательного участка: село Коробиха, улица Новосельская, 7, здание коммунального государственного учреждения "Коробихинская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Коробиха.
Избирательный участок № 893
Центр избирательного участка: село Енбек, улица имени Садыка Тукебаева, 14, здание коммунального государственного учреждения "Енбекская средняя школа имени Садыка Тукибаева" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Енбек.
Избирательный участок № 894
Центр избирательного участка: село Арчаты, улица Мектеп, 41, здание коммунального государственного учреждения "Арчатинская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Арчаты.
Избирательный участок № 895
Центр избирательного участка: село Урыль, улица имени Мергазы Бекпау, 1, здание коммунального государственного учреждения "Урыльская средняя школа" отдела образования по Катон-Карагайскому району управления образования Восточно-Казахстанской области.
Границы избирательного участка: территория села Урыль.
Избирательный участок № 896
Центр избирательного участка: село Урыль, улица Шекарашылар, 1, здание пограничного отдела "Урыль" пограничного управления по Курчумскому району пограничной службы комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Границы избирательного участка: территория пограничной комендатуры села Урыль.