"Сот шешімімен Тарбағатай ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 21-11 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 тамыздағы № 20/4-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 тамызда № 29095 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сот шешімімен Тарбағатай ауданының коммуналдық меншігіне түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 21-11 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5418 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы А. Богырбаев

О признании утратившим силу решения Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Тарбагатайского района" от 28 декабря 2017 года № 21-11
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 августа 2022 года № 20/4-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2022 года № 29095
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тарбагатайский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "Об утверждении правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность Тарбагатайского района" от 28 декабря 2017 года № 21-11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5418).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата А. Богырбаев