Жаңақала аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 мамырдағы № 49-2 "Жаңақала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 сәуірдегі № 20-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 сәуірде № 27718 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "Жаңақала ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 13 мамырдағы № 49-2 шешімің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6231 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С. Жардемалиев

О признании утратившим силу решения Жангалинского районного маслихата от 13 мая 2020 года № 49-2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жангалинскому району"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 апреля 2022 года № 20-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 апреля 2022 года № 27718
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Жангалинский районный маслихат Западно – Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жангалинского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жангалинскому району" от 13 мая 2020 года № 49-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6231).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата С. Жардемалиев