Жаңақала аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы №39-2 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 мамырдағы № 22-13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 мамырда № 27984 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" 2019 жылғы 10 желтоқсандағы №39-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5892 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы С. Жардемалиев

О признании утратившим силу решения Жангалинского районного маслихата от 10 декабря 2019 года №39-2 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 мая 2022 года № 22-13. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2022 года № 27984
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Жангалинский районный маслихат Западно – Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жангалинского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" от 10 декабря 2019 года №39-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5892).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата С. Жардемалиев