Жаңақала ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала ауданы әкімінің 2022 жылғы 3 қарашадағы № 16 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 8 қарашада № 30454 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Жаңақала ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақала ауданының әкімі Д. Закарин
шешіміне қосымша
акима Жангалинского района
от 3 ноября 2022 года № 16
Жаңақала ауданы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Жаңақала ауданы әкімінің 2021 жылғы 4 мамырдағы № 5 "Техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7102 тіркелген).
2. Жаңақала ауданы әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 7 "Жаңақала ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23575 тіркелген).
3. Жаңақала ауданы әкімінің 2021 жылғы 22 шілдедегі № 9 "Жаңақала ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23669 тіркелген).

О признании утратившим силу некоторых решении акима Жангалинского района
Решение акима Жангалинского района Западно-Казахстанской области от 3 ноября 2022 года № 16. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2022 года № 30454
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения акима Жангалинского района, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жангалинского района Д. Закарин
Приложение
к решению акима
Жангалинского района
от 3 ноября 2022 года № 16
Перечень утратившиших силу некоторых решений акима Жангалинского района
1. Решение акима Жангалинского района от 4 мая 2021 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7102).
2. Решение акима Жангалинского района от 14 июля 2021 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Жангалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23575).
3. Решение акима Жангалинского района от 22 июля 2021 года № 9 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Жангалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 23669).